Aegean, όλοι οι προορισμοί του εξωτερικού έως 40%

Kanel28

Moderator
Μηνύματα
1.431
Likes
2.428
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Προγραμμάτισε το επόμενο ταξίδι σου!
Όλοι οι προορισμοί του εξωτερικού έως 40%
01/10/15 – 31/10/15: 20%, 01/11/15 – 10/01/16: 30%, 11/01/16 – 26/03/16: 40%
Για κρατήσεις έως 02/09

Περισσότερες πληροφορίες εδώ.
ImageProxy.jpg
 

chrgkoutz

Member
Μηνύματα
358
Likes
1.180
Ονειρεμένο Ταξίδι
Δάση Βόρειου Καναδά
Εχει κανει καποιος κρατηση στις προσφορες αυτες και γνωριζει αν εχουν ισχυ;
Γιατι ζητω για Θεσ/νικη-Βουδαπεστη 22-26/3/2016,για 2ατομα και μου δινει τιμη 422€,
και Θεσ/νικη-Σαντορινη παλι 22-24/3/2016,για 2ατομα και μου δινει τιμη 429€.
Δηλ. χωρις το 40%,οι τιμες ειναι περιπου στα 600€;
Ειναι σοβαροι;
Γιατι αν ειναι αυτες οι τιμες και προσφορες,θα προτιμησω Ryanair & Easyjet και αλλους προορισμους.
 

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.699
Αν θέλει η εντζίαν να μετράει τις πτήσεις ξεχωριστά επειδή δεν έχει απευθείας είναι δικό της πρόβλημα, εμείς δεν έχουμε κανένα γιατί υπάρχει ράιαν και γουίτζ σε λιγότερο από μισή τιμή, φυσικά αυτοί που έχουν το 400ρι μαγκιά τους να το δίνουν στην εντζίαν και αυτή εργαζόμενους έχει που πρέπει να ζήσουν.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.932
Likes
40.775
Χωρίς καμια πρόθεση να ξεκινήσω war μεταξύ εταιρειών, θα πω για τη δική μου εμπειρία. Μου έτυχε 3 φορές αλλαγή ώρας του ταξιδιού με τη ryan ενα μηνα πριν ταξιδέψω και αυτό μου δημιουργησε κάποια προβλήματα- και μάλιστα πήγαινα για διακοπές, όχι για καμια σοβαρή υποχρέωση. Οπότε δεν ανήκω στην κατηγορία "δεν έχουμε κανένα πρόβλημα".
Ανάλογα με τη φύση του ταξιδιού επιλέγει κανείς. Για επαγγελματικό δεν θα βασιζόμουν με την καμία και θα πλήρωνα πραπάνω.
 

greg_thess

Member
Μηνύματα
993
Likes
547
Η μεγαλύτερη τιμή του εισιτηρίου γιατί να μειώνει τις πιθανότητες αλλαγής π.χ. στην ώρα πτήσης;;
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.932
Likes
40.775
Δεν είναι η τιμή αλλα η αξιοπιστία του προγράμματος που ανακοινώνεται. Διορθώνω: η μια από τις 3 πτήσεις που μου έτυχε στραβή ακυρώθηκε.
 

Kanel28

Moderator
Μηνύματα
1.431
Likes
2.428
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Εχει κανει καποιος κρατηση στις προσφορες αυτες και γνωριζει αν εχουν ισχυ;
Γιατι ζητω για Θεσ/νικη-Βουδαπεστη 22-26/3/2016,για 2ατομα και μου δινει τιμη 422€,
και Θεσ/νικη-Σαντορινη παλι 22-24/3/2016,για 2ατομα και μου δινει τιμη 429€.
Δηλ. χωρις το 40%,οι τιμες ειναι περιπου στα 600€;
Ειναι σοβαροι;
Γιατι αν ειναι αυτες οι τιμες και προσφορες,θα προτιμησω Ryanair & Easyjet και αλλους προορισμους.
Παιδάκια μην ξεχνάμε ότι η προσφορά ισχύει μόνο για απευθείας πτήσεις από Ελλάδα και Κύπρο προς όλους τους προορισμούς του εξωτερικού.
Το Θεσ/νικη-Σαντορίνη δεν βρίσκεται σε προσφορά!!!
 

chrgkoutz

Member
Μηνύματα
358
Likes
1.180
Ονειρεμένο Ταξίδι
Δάση Βόρειου Καναδά
Το ερωτημα ηταν αν πραγματι ετσι ειναι "οι προσφορες".Για μενα σαφως δεν ειναι γιατι μιλαμε για ελληνικη (?) εταιρεια,που απευθυνεται σε ελληνες πελατες και οι τιμες αυτες,μαλλον δεν ανταποκρινονται στην εποχη μας.Εξ αλλου υπαρχουν οπως ειπα πολυ καλυτερες τιμες αλλων εταιρειων και ας μην ξεχναμε οτι ο καθενας κανει τις δικες του επιλογες,με τα δικα του κριτηρια.
 

alma

Member
Μηνύματα
3.717
Likes
15.010
Καλά μην περιμένεις τίποτα χαμηλές τιμές. Δύο άτομα πήγαινε- έλα Βαρκελώνη μας βγαίνει κάπου στα 800 ευρώ. Το θέμα είναι αν γενικά κάποιος προτιμά τις low cost που έχουν καλύτερες τιμές ή όχι και τι προσφέρει κάθε εταιρία. Φτηνή πάντως δεν είναι η Αιγαίου...
 

trompi

Member
Μηνύματα
28
Likes
32
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΚΙΝΑ
Εχει κανει καποιος κρατηση στις προσφορες αυτες και γνωριζει αν εχουν ισχυ;
Γιατι ζητω για Θεσ/νικη-Βουδαπεστη 22-26/3/2016,για 2ατομα και μου δινει τιμη 422€,
και Θεσ/νικη-Σαντορινη παλι 22-24/3/2016,για 2ατομα και μου δινει τιμη 429€.
Δηλ. χωρις το 40%,οι τιμες ειναι περιπου στα 600€;
Ειναι σοβαροι;
Γιατι αν ειναι αυτες οι τιμες και προσφορες,θα προτιμησω Ryanair & Easyjet και αλλους προορισμους.
Καλησπέρα. Τον τελευταίο καιρό προγραμματίζουμε με την οικογένειά μου να επισκεφτούμε για την περίοδο των Χριστουγέννων φίλους στο Λίβερπουλ. Ως εκ τούτου ψάχναμε για εισιτήρια για Μάντσεστερ αποφέυγοντας τις low cost εταιρίες (δικό μου κόλλημα)! Εχθές λοιπόν είδα την προσφορά της aegean η οποία ήταν πραγματικά δελεαστική και κάναμε κράτηση για να προλάβουμε και την ισχύ της προσφοράς (02/09/2015) και να σκεφτείς ότι 15 μέρες πριν σκεφτόμασταν να κλείσουμε με Lufthansa. Πιστεύω να σε κάλυψα όσον αφορά την ισχύ της προσφοράς.[/QUOTE]

Καλά μην περιμένεις τίποτα χαμηλές τιμές. Δύο άτομα πήγαινε- έλα Βαρκελώνη μας βγαίνει κάπου στα 800 ευρώ. Το θέμα είναι αν γενικά κάποιος προτιμά τις low cost που έχουν καλύτερες τιμές ή όχι και τι προσφέρει κάθε εταιρία. Φτηνή πάντως δεν είναι η Αιγαίου...
Καλησπέρα. Εμείς 2 ενήλικοι κι ένα βρέφος 24 μηνων για Μάντσεστερ μέσα στα Χριστούγεννα κλείσαμε εχθές με aegean με 640 ευρώ!
 
Last edited by a moderator:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.644
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom