Alpha bank bonus

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.593
Likes
9.770
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ονειρεμένο Ταξίδι
New Zealand
Άμα κάποιος πάει στον Κωτσόβολο του αεροδρομίου Κυριακή, άραγε θα ισχύει και το Χ5; Δηλαδή με μια τηλεόραση 500 ευρώ θα δίνει 250.000 bonus πόντους;

Άμα είναι έτσι να πάμε να πάρουμε μια τηλεόραση και για την τουαλέτα :haha:
Μια τηλεόραση 500 ευρώ= 3 δωρεάν υπερατλαντικά. Καλό ακούγεται.
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.412
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Άμα κάποιος πάει στον Κωτσόβολο του αεροδρομίου Κυριακή, άραγε θα ισχύει και το Χ5; Δηλαδή με μια τηλεόραση 500 ευρώ θα δίνει 250.000 bonus πόντους;

Άμα είναι έτσι να πάμε να πάρουμε μια τηλεόραση και για την τουαλέτα :haha:
Μια τηλεόραση 500 ευρώ= 3 δωρεάν υπερατλαντικά. Καλό ακούγεται.
Όχι δεν ισχύει δυστυχώς. Ισχύει όμως το κανονικό x4 στην τιμή + το x5 του αεροδρομίου στην αρχική τιμή και φυσικά τα BONUS της προσφοράς.

= 60.000 BONUS. Άσχημα δεν τα λες... :clap:
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.937
Likes
40.784
Όχι δεν ισχύει δυστυχώς. Ισχύει όμως το κανονικό x4 στην τιμή + το x5 του αεροδρομίου στην αρχική τιμή και φυσικά τα BONUS της προσφοράς.

= 60.000 BONUS. Άσχημα δεν τα λες... :clap:
Κριμα.
Παντως το 1×100 ειναι απο τα πιο ακραια που εχει δωσει.
 

deerhunter

Member
Μηνύματα
66
Likes
13
Ισχυεί σίγουρα αυτό που λες? ότι εκτός του 1=100 παίρνεις και το χ4?
ευχαριστώ
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.412
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Ισχυεί σίγουρα αυτό που λες? ότι εκτός του 1=100 παίρνεις και το χ4?
ευχαριστώ
Πέρυσι που αγόρασα τηλεόραση με το x100 πήρα κανονικά και το x4.

Κανα κινητό να δούμε πότε θα βάλει...
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.593
Likes
9.770
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ονειρεμένο Ταξίδι
New Zealand
Believe it or not κι εγώ πήρα Aegean Bonus Visa για πρώτη φορά πριν 2 βδομάδες, οπότε έχω ερωτήσεις.

1. Άμα παραγγείλω κάτι online από τον Κωτσόβολο και το παραλάβω Κυριακή στο κατάστημα στο αεροδρόμιο, οπότε η πληρωμή γίνει Κυριακή, τότε θα ισχύει το Χ5 της Κυριακής, σωστά;

2. Για όσους το κοιτάζουν τα τελευταία χρόνια, βγάζουν συχνά προσφορές (bonus προσφορές) για λάπτοπ; Ενδεχομένως Αύγουστο-Σεπτέμβριο πριν την έναρξη σχολικής/φοιτητικής χρονιάς;

3. Όταν έκανα την αίτηση (νομίζω) ότι τίκαρα το κουτί που κάνει αυτόματα τους πόντους σε μίλια. Κοίταξα στο bonus app και μου δείχνει τους πόντους, αλλά μου έχει μόνο επιλογή για να στείλω τους πόντους σε άλλο λογαριασμό, δεν βλέπω κάπου επιλογή "μετατροπή πόντων σε μίλια". Υπάρχει κάποιος τρόπος να το ελέγξω; Και εάν το έχω τικάρει το κουτάκι, τότε η μετατροπή γίνεται κάθε πότε; 1η του επομένου μήνα;

Ευχαριστήρια :D
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.765
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom