Aegean Airlines Νέα κ Πληροφορίες για Aegean

a_nikos

Member
Μηνύματα
907
Likes
226
Ταξίδι-Όνειρο
Βορεια Αμερικη
χαθηκαν οι προορισμοι;τι να το κανουμε το dus? (ουφ αυτα τα κορακιστικα βρε παιδια :) )
Ε η Germanwings αναλαμβανει ολα τα αεροδρομια που ειχε προορισμους η Lufthansa πλην των hub της (FRA, MUC). Βερολινο μου φαινεται δυσκολο να βαλει, Αμβουργο ακομα πιο δυσκολο. Μονο το Ντυσελντορφ εχει κινηση...
 

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
470
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
μεταναστευτικο λαο λοιπον τουριστες δεν υπαρχουν πια..τους πατησε το τρενο :(
 

a_nikos

Member
Μηνύματα
907
Likes
226
Ταξίδι-Όνειρο
Βορεια Αμερικη
μεταναστευτικο λαο λοιπον τουριστες δεν υπαρχουν πια..τους πατησε το τρενο :(
Εδω δν ειδες οτι ανοιξανε Αννοβερο και Νυρεμβεργη? Το target group πιστευω ειναι οι ελληνες που πηγαινοερχονται στη Γερμανια για δουλεια και οχι οι τουριστες. Οχι οτι ειναι ασχημη η Νυρεμβεργη, καθε αλλο
 

ΕΥΑ-ΛΙΑ

Member
Μηνύματα
16
Likes
0
Εκλεισα με Aegean για αθηνα μεσο petas πρεπει να κανω τσεκ ιν εγω απο το σπιτι η μπορω να κανω στο αεροδρομιο?εαν ναι θα χρεωθω εξτρα εαν κανω στο αεροδρομιο?
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.373
Likes
14.279
Εκλεισα με Aegean για αθηνα μεσο petas πρεπει να κανω τσεκ ιν εγω απο το σπιτι η μπορω να κανω στο αεροδρομιο?εαν ναι θα χρεωθω εξτρα εαν κανω στο αεροδρομιο?
Μπορείς να κάνεις στο αεροδρόμιο.Δεν υπάρχει χρέωση.
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.219
Likes
5.729
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Εκλεισα με Aegean για αθηνα μεσο petas πρεπει να κανω τσεκ ιν εγω απο το σπιτι η μπορω να κανω στο αεροδρομιο?εαν ναι θα χρεωθω εξτρα εαν κανω στο αεροδρομιο?
Δεν θα χρεωθείς τίποτα αν το κάνεις στο αεροδρόμιο αλλά αν το κάνεις από το σπίτι θα έχεις προτεραιότητα στο να παραδώσεις βαλίτσες και δεν θα χρειαστεί να περιμένεις στην ουρά.
 

a_nikos

Member
Μηνύματα
907
Likes
226
Ταξίδι-Όνειρο
Βορεια Αμερικη
Παντως οταν φυγεις απο την Αθηνα ή θα κανεις online ή στα μηχανηματα του αεροδρομιου, δν γινεται πλεον στον γκισε. Για αλλες πολεις δν ξερω.
 

ΕΥΑ-ΛΙΑ

Member
Μηνύματα
16
Likes
0
Δεν θα χρεωθείς τίποτα αν το κάνεις στο αεροδρόμιο αλλά αν το κάνεις από το σπίτι θα έχεις προτεραιότητα στο να παραδώσεις βαλίτσες και δεν θα χρειαστεί να περιμένεις στην ουρά.
Ευχαριστω πολυ για την βοηθεια σας
 

echo2011

Member
Μηνύματα
2.398
Likes
3.572
Δεν θα χρεωθείς τίποτα αν το κάνεις στο αεροδρόμιο αλλά αν το κάνεις από το σπίτι θα έχεις προτεραιότητα στο να παραδώσεις βαλίτσες και δεν θα χρειαστεί να περιμένεις στην ουρά.
Δε θα χρεωθείς τίποτα αλλά στα γκισέ δε σου κάνουν πια check-in, πρέπει αναγκαστικά να κάνεις check in στα μηχανήματα που έχουν. Πιστεύω είναι πιο εύκολο να κάνεις online και έτσι θα επιλέξεις και απο νωρίς την θέση που θέλεις να κάτσεις..
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.182
Μηνύματα
883.220
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom