Aegean Airlines Νέα κ Πληροφορίες για Aegean

Samion

Member
Μηνύματα
10.363
Likes
9.288
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Μπα, είναι γενική τάση αυτή, θέλουν να μας σπρώξουν στην premium economy.
Έτοιμη να γίνει low cost την κόβω!
εχετε ενημερωθει για το τι κανουν αλλες εταιρειες πριν κανετε αυτα τα σχόλια?
λετε η British, η Air France, η KLM να θελουν να σπρωξουν στην premium ή να γινονται low cost (!!!!)?
 
Μηνύματα
28
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Ρε παιδιά, από πότε δεν μπορείς να κάνεις check-in στο γκισέ; Εγώ τον Ιούλιο πήγα Κων/πολη με την Pegasus (μαύρη ώρα και στιγμή), και επειδή αν το κάναμε online από πριν, χρέωνε έξτρα την κράτηση της θέσης (φανταστείτε για τι είδους εταιρεία μιλάμε..), την κάναμε εκείνη τη στιγμή στο γκισέ, δίνοντας παράλληλα και τις βαλίτσες.

Αν γνωρίζει κάποιος αν όντως άλλαξε και αν ισχύει για όλες τις εταιρείες, ας μου πει, γιατί θα πάω Λονδίνο τον Φεβρουάριο και θέλω να ξέρω :bounce::bounce:
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.373
Likes
14.280
Ρε παιδιά, από πότε δεν μπορείς να κάνεις check-in στο γκισέ; Εγώ τον Ιούλιο πήγα Κων/πολη με την Pegasus (μαύρη ώρα και στιγμή), και επειδή αν το κάναμε online από πριν, χρέωνε έξτρα την κράτηση της θέσης (φανταστείτε για τι είδους εταιρεία μιλάμε..), την κάναμε εκείνη τη στιγμή στο γκισέ, δίνοντας παράλληλα και τις βαλίτσες.

Αν γνωρίζει κάποιος αν όντως άλλαξε και αν ισχύει για όλες τις εταιρείες, ας μου πει, γιατί θα πάω Λονδίνο τον Φεβρουάριο και θέλω να ξέρω :bounce::bounce:
Για ποιά εταρεία ρωτάς τώρα;Εδώ μιλάμε για Aegean.....
 
Μηνύματα
28
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Για ποιά εταρεία ρωτάς τώρα;Εδώ μιλάμε για Aegean.....
α αποκλειστικά για aegean λέγατε; συγγνώμη, δεν το πρόσεξα ο βλάκας :oops::oops::oops:
και μιας και μιλάμε για aegean, τι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ είναι αυτό το καινούργιο με την επιπλέον χρέωση στη βαλίτσα;; δεν ξέρω αν το αναλύσατε και προηγουμένως, γιατί δεν διάβασα όλα τα ποστ, αλλά πραγματικά είμαι εξοργισμένη :mad::mad:
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.363
Likes
9.288
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
, αλλά πραγματικά είμαι εξοργισμένη :mad::mad:
εννοεις που πουλανε Κρητη με 66 Ε μες στον Αυγουστο? ναι, ακους εκει, αντι να το εχουν 20Ε..
για σοβαρευτειτε λιγο και παρακολουθειτε πρωτα τις τιμες πριν κ μετα καθως κ την παγκοσμια αγορα πριν κανετε τοσο βιαστικα συμπερασματα..
 
Μηνύματα
28
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
εννοεις που πουλανε Κρητη με 66 Ε μες στον Αυγουστο? ναι, ακους εκει, αντι να το εχουν 20Ε..
για σοβαρευτειτε λιγο και παρακολουθειτε πρωτα τις τιμες πριν κ μετα καθως κ την παγκοσμια αγορα πριν κανετε τοσο βιαστικα συμπερασματα..
όχι, που πουλάνε Λονδίνο 155 ευρώ χωρίς την βαλίτσα (που θα πάει κανένα 50αρι, άρα βγαίνει 200 ευρώ), την ώρα που η Alitalia έχει την ίδια πτήση με 185 (στην τιμή συμπεριλαμβάνεται κανονικά η βαλίτσα) ;)
(που δεν ξέρω καν αν υπάρχει ακόμα η πτήση, είχε 2 τελευταίες θέσεις, υποθέτω ότι θα έχει γεμίσει)
 
Last edited:

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.035
όχι, που πουλάνε Λονδίνο 155 ευρώ χωρίς την βαλίτσα (που θα πάει κανένα 50αρι, άρα βγαίνει 200 ευρώ), την ώρα που η Alitalia έχει την ίδια πτήση με 185 (στην τιμή συμπεριλαμβάνεται κανονικά η βαλίτσα) ;)
Η aegean με απευθειας πτηση εχει με βαλιτσα 15 ευρω παραπανω απο την alitalia?...ντροπης πραγματα....
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.363
Likes
9.288
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
τι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ είναι αυτό το καινούργιο με την επιπλέον χρέωση στη βαλίτσα;;
στο σχολιο αυτο νομιζω σου απαντησα. απλα ακολουθησε τις μεγαλες ευρωπαικες εταιρειες (κατι παραπανω ξερουν απο μας) κ πρόσφερε πραγματικά χαμηλότερες τιμές κ το κυριότερο δεν χρειαζεται να πληρωνεις υπηρεσίες (μεταφορά αποσκευης) που δεν εχεις ζητησει.
όχι, που πουλάνε Λονδίνο 155 ευρώ την ώρα που η Alitalia έχει την ίδια πτήση με 185 ...
αν και σαφώς προτιμώ Alitalia...δεν παραγνωρίζω ότι ειναι ασυγκριτα πράγματα. η ευκολία μιας απευθειας πτήσης..κ τα 155 περισυ πχ ήταν μονο σε πολυ μικρες χρονικές περιοδους προσφορων. αλλα επειδη εχει προηγηθει συζητηση επι μακρον, μαλλον εχει εξαντληθει το θεμα. μπορεις να ανατρεξεις στα προηγουμενα ποστ.
 

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
470
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
εγω παντως γουσταρω τρελα το νεο της προγραμμα..ενταξει αν ηταν 10 τα κιλα θα χαιρομουν περισσοτερο :) αλλα θα δουμε πως θα γινει το πραμα οταν ερθει η ωρα να ταξιδεψω.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
8 κιλα οντως ειναι λιγα. Το καλυτερο θα ηταν να το ειχαν ελευθερο αλλα με συγκεκριμενες διαστασεις.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.300
Μέλη
38.894
Νεότερο μέλος
mikesf

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom