Aegean Airlines Νέα κ Πληροφορίες για Aegean

Samion

Member
Μηνύματα
10.360
Likes
9.285
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Η aegean παίζει να είναι η μόνη που δεν έχει βγάλει για Απρίλιο-Μάιο.Τι περιμένουν επιτέλους !!
Μα τι λες? Για κοιτα καλυτερα. Ως Αυγουστο του 2015 βλεπω. Σταδιακα βγαινουν οι προορισμοι.
 

greg_thess

Member
Μηνύματα
993
Likes
547
Ναι σωστά..Χθες που κοίταξα δεν υπήρχαν.Αλλά μάλλον θέλουν διόρθωση οι τιμές τους γιατί από Αθήνα για Λονδίνο και Παρίσι π.χ. όλο τον Απρίλιο 300 ευρώ one way δεν το λες και καμιά ευκαιρία.
 

frenchman

Member
Μηνύματα
623
Likes
1.493
Επόμενο Ταξίδι
Venice
Ταξίδι-Όνειρο
Antarctica
Μάλλον τώρα τα φτιάχνουν, γιατί όντως από Απρίλιο και μετά βγάζει κάτι 500αρες πηγαινέλα
 

greg_thess

Member
Μηνύματα
993
Likes
547
Να ρωτήσω..SKG-CDG 2-8 Απριλίου στο low fare calendar της Αegean το δίνει 500 κάτι.Στο skyscanner 175 από το travelplan.gr.Είναι λογικό;Και το πήγα μέχρι το βήμα πριν αγοράσω.
 

echo2011

Member
Μηνύματα
2.398
Likes
3.572
Να ρωτήσω..SKG-CDG 2-8 Απριλίου στο low fare calendar της Αegean το δίνει 500 κάτι.Στο skyscanner 175 από το travelplan.gr.Είναι λογικό;Και το πήγα μέχρι το βήμα πριν αγοράσω.
To site της aegean για τις μέρες αυτές στις πρωινές πτήσεις το δίνει 179 ευρώ.. Αλλά είναι και οι δύο με ενδιάμεση στάση στην Αθήνα. Απευθείας έχει στο πήγαινε αλλά κάνει 239 ευρώ μόνο αυτή η πτήση. Στην επιστροφή δε δίνει καθόλου απευθείας..
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.371
Likes
14.273
΄Ετσι για περιέργεια...Η Α3 σε ποσό καιρό απαντά με e-mail όταν ζητήσεις κάτι μέσω της φόρμας επικοινωνίας;
Εδώ και (4) μέρες καμμιά απάντηση.
Η ίδια περίπου ερώτηση έγινε στην LH σήμερα το πρωί και είχα απάντηση μέχρι το μεσημέρι...
 

Cave_man

Member
Μηνύματα
297
Likes
56
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
καλημέρα παιδιά
φίλος μου ξέχασε να βάλει το ς στο τέλος από το επίθετο του, λέτε να έχει πρόβλημα;
Τελικά πέταξε κανονικά χωρίς κανένα πρόβλημα..!!!!
 

HummingBird

Member
Μηνύματα
582
Likes
826
΄Ετσι για περιέργεια...Η Α3 σε ποσό καιρό απαντά με e-mail όταν ζητήσεις κάτι μέσω της φόρμας επικοινωνίας;
Εδώ και (4) μέρες καμμιά απάντηση.
Η ίδια περίπου ερώτηση έγινε στην LH σήμερα το πρωί και είχα απάντηση μέχρι το μεσημέρι...
5-6 μέρες εμένα. Την τελευταία φορά μου ζήτησαν συγγνώμη για την καθυστέρηση. Καλύτερα πάρε τηλέφωνο.
 

greg_thess

Member
Μηνύματα
993
Likes
547
Εγώ 2 φορές που έστειλα τη μία απάντησαν μετά από 10 και την άλλη μετά από 22.Μέχρι που το είχα ξεχάσει κιόλας.
 

Varg83

Member
Μηνύματα
133
Likes
73
Επόμενο Ταξίδι
Βέλγιο
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλια-Νεα Ζηλανδια
Παιζει να βγει καμια προσφορα για Μοναχο την Πρωτοχρονια?
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.749
Μέλη
38.880
Νεότερο μέλος
Adamamdia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom