Aegean Airlines Νέα κ Πληροφορίες για Aegean

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
Ένα μεγάλο μπράβο στην Α3, που ακυρώνει από 14/6 τις πτήσεις Κρακοβία - Αθήνα.
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.604
Likes
9.841
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
Ένα μεγάλο μπράβο στην Α3, που ακυρώνει από 14/6 τις πτήσεις Κρακοβία - Αθήνα.
Άμα είχε 10% κρατήσεις, τι να το κρατήσει να το κάνει το δρομολόγιο, μήπως είναι καμιά άγονη επιδοτούμενη γραμμή και δε το ξέρουμε;

Φαντάσου για να τις ακυρώνει 5 μέρες πριν πόσες κρατήσεις θα είχε.. Δικαιούσαι και αποζημίωση.
 
Μηνύματα
119
Likes
163
Καλημέρα! Τι εννοείς ακυρώνει; Δεν θα επανέλθουν στο πρόγραμμα...έχω κλείσει και εγώ για Οκτώβριο...

Κατά δεύτερον έχει και σε εσάς πρόβλημα η ενότητα low fare calendar; Δεν μου εμφανίζει τίποτα...
 

barkour

Member
Μηνύματα
1.169
Likes
5.219
Ταξίδι-Όνειρο
Υεμενη
Καλημέρα! Τι εννοείς ακυρώνει; Δεν θα επανέλθουν στο πρόγραμμα...έχω κλείσει και εγώ για Οκτώβριο...

Κατά δεύτερον έχει και σε εσάς πρόβλημα η ενότητα low fare calendar; Δεν μου εμφανίζει τίποτα...
Οι πτήσεις ΑΘΗΝΑ - ΚΡΑΚΟΒΙΑ πραγματοποιούνται από 11/06/2022 μέχρι 18/06/2022. Παρακαλούμε τροποποιήστε την αναζήτησή σας και επιλέξτε άλλη ημερομηνία.

Οι πτήσεις ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - ΚΡΑΚΟΒΙΑ πραγματοποιούνται από 11/06/2022 μέχρι 18/06/2022. Παρακαλούμε τροποποιήστε την αναζήτησή σας και επιλέξτε άλλη ημερομηνία.

Ευχαριστουμε που επιλεξατε την AEGEAN και ελπιζουμε να σας δουμε σ αλλη πτηση μας :haha:
 
Μηνύματα
119
Likes
163
Ακυρώθηκαν όντως...

Πραγματικά απαράδεκτοι...και είχε γίνει κράτηση σε εξαιρετική τιμή (με τη προσφορά που είχε βγάλει τις προηγούμενες ημέρες)...

Μπλέξιμο τώρα με voucher κτλ...και σε ό, τι αφορά τους λοιπούς προορισμούς οι τιμές απλησίαστες για ίδια περίοδο...
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.370
Likes
14.270
Τελικά η εφαρμογή "έστρωσε"...Ο κωδικός μιας χρήσης χρειάζεται μόνον μια φορά.Μετά συνδέεσε βιομετρικά ή με τον σύντομο 4ψηφίο κωδικό που έχεις βάλει.
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.370
Likes
14.270
Χθες στο Βέλγιο είχε γενική απεργία.Από το αεροδρόμιο των Βρυξελλών ακυρώθηκαν πάνω από 200 πτήσεις.Μεταξύ αυτών η βραδυνή της Aegean.Αντίθετα όσοι πετάξαμε με Ryanair με την αντίστοιχη βραδυνή ήρθαμε με μια ώρα καθυστέρηση.Καμμιά φορά είναι και θέμα τύχης....
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.782
Likes
18.174
Τελικά η εφαρμογή "έστρωσε"...Ο κωδικός μιας χρήσης χρειάζεται μόνον μια φορά.Μετά συνδέεσε βιομετρικά ή με τον σύντομο 4ψηφίο κωδικό που έχεις βάλει.
Η εφαρμογή, για iOS τουλάχιστον, όχι μονο δεν έστρωσε αλλά είναι ο,τι χειρότερο έχω δει σε εφαρμογή από την εποχή των δεινοσαύρων. Κάθε φορά που μπαίνω μου ζηταει να κάνω όλη τη διαδικασία ταυτοποίησης από την αρχή: log in, 4ψηφιο κωδικό, βιομετρικά στοιχεία….και πάλι ξανά. Τα ίδια και τα ίδια bug, τα ίδια χάλια, οι υπεύθυνοι δε μπορεί να παρά να είναι τίποτα βύσματα του Κουλη, δεν εξηγείται τέτοιο χαλι, δεν το έχω ματαδει. Μακράν το χειρότερο app αεροπορικής και όχι μόνο.
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.370
Likes
14.270
Η εφαρμογή, για iOS τουλάχιστον, όχι μονο δεν έστρωσε αλλά είναι ο,τι χειρότερο έχω δει σε εφαρμογή από την εποχή των δεινοσαύρων. Κάθε φορά που μπαίνω μου ζηταει να κάνω όλη τη διαδικασία ταυτοποίησης από την αρχή: log in, 4ψηφιο κωδικό, βιομετρικά στοιχεία….και πάλι ξανά. Τα ίδια και τα ίδια bug, τα ίδια χάλια, οι υπεύθυνοι δε μπορεί να παρά να είναι τίποτα βύσματα του Κουλη, δεν εξηγείται τέτοιο χαλι, δεν το έχω ματαδει. Μακράν το χειρότερο app αεροπορικής και όχι μόνο.
Από τότε που το έγραψα δεν έχω πρόβλημα και μπαίνω κάθε φορά μόνον βιομετρικά.Με Android όμως.
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.782
Likes
18.174
Από τότε που το έγραψα δεν έχω πρόβλημα και μπαίνω κάθε φορά μόνον βιομετρικά.Με Android όμως.
Άντε να δούμε φως και εμείς. Αλλά γενικώς είναι τραγικο το απ, κι από πριν έχει πολλά θέματα. Να, πριν από λίγο μπήκα στο Aegean my way από το απ και μου έβγαλε μήνυμα να μπω από το απ…
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.725
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom