Aegean Airlines Νέα κ Πληροφορίες για Aegean

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.034
Ω ρε φιλε...τι μαθαινω...μετα απο 5 χρονια συνεχων ταξιδιων...τελικα ευτυχως που υπαρχει και το tr/st ... :shock:
Ευτυχώς,ευτυχώς,ευτυχώς,ευτυχώς,ευτυχώς,ευτυχώς,ευτυχώς.....γέμισε 2 κόλλες τώρα για να μην απορείς!!χρειαζόταν αυτό το θέμα για να το μάθεις;:D
 

Marios_Gr

Member
Μηνύματα
520
Likes
2.572
Καλησπέρα. Θα ήθελα να ρωτήσω αν για τις πτήσεις της Aegean για εξωτερικό μπορώ να κλείσω εισιτήρια από το διαδίκτυο χωρίς αποσκευές και να τις προσθέσω κάποια στιγμή αργότερα. (είμαι μέλος του Miles & Bonus, βαθμίδας Blue)
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.365
Likes
14.259
Καλησπέρα. Θα ήθελα να ρωτήσω αν για τις πτήσεις της Aegean για εξωτερικό μπορώ να κλείσω εισιτήρια από το διαδίκτυο χωρίς αποσκευές και να τις προσθέσω κάποια στιγμή αργότερα. (είμαι μέλος του Miles & Bonus, βαθμίδας Blue)
Φυσικά και μπορείς να τις προσθέσεις στην καθορισμένη τιμή όποτε θέλεις αργότερα.Δεν έχει να κάνει με την βαθμίδα.
 

silversurfer

Moderator
Μηνύματα
2.327
Likes
3.459
Επόμενο Ταξίδι
Σικελία
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Του Κόσμου
Καλησπέρα. Θα ήθελα να ρωτήσω αν για τις πτήσεις της Aegean για εξωτερικό μπορώ να κλείσω εισιτήρια από το διαδίκτυο χωρίς αποσκευές και να τις προσθέσω κάποια στιγμή αργότερα. (είμαι μέλος του Miles & Bonus, βαθμίδας Blue)
ΠΡΟΣΟΧΗ : Οχι για όλα τα δρομολόγια --- Ιράν, Σαουδική Αραβία κ Αίγυπτος θεωρούνται special προορισμοί κ για κάποιο λόγο ΔΕΝ σου επιτρέπει να προσθέσεις μετά βαλίτσα οπότε αν τυχόν θες να πετάξεις προς καποιον απο αυτους τους προορισμούς κ θες βαλίτσα, κλείσε καλύτερα την Flex βαθμίδα
 

ψαράκι

Member
Μηνύματα
51
Likes
4
παιδιά να ρωτήσω κάτι κι από δω; γιατί η στο skyscanner μου βγάζει μια επιλογή για Νέα Υόρκη από Αθήνα Virgin Atlantic σε συνεργασία με την aegean , την οποία όμως δεν μπορώ να βρω ούτε στο σάιτ της μιας ουτε της άλλης... είναι ανεξάρτητα δρομολόγια; δεν υποστηρίζει η aegean new york????

:confused:
 
Μηνύματα
132
Likes
21
Επόμενο Ταξίδι
Ιταλία - Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
παιδιά να ρωτήσω κάτι κι από δω; γιατί η στο skyscanner μου βγάζει μια επιλογή για Νέα Υόρκη από Αθήνα Virgin Atlantic σε συνεργασία με την aegean , την οποία όμως δεν μπορώ να βρω ούτε στο σάιτ της μιας ουτε της άλλης... είναι ανεξάρτητα δρομολόγια; δεν υποστηρίζει η aegean new york????

:confused:


Καλησπέρα , η Aegean μόνη της δεν πάει Νέα Υόρκη! Σε συνδυασμό με άλλες εταιρείς του ομίλου Star Alliance όμως ναι για αυτό δεν το βρίσκεις στο site! Είναι 2 ανεξάρτητα δρομολόγια.... Πρόσεξε να είναι ενιαίο εισιτήριο ώστε να φτάσει απευθείας η βαλίτσα στον τελικό προορισμό όπως επίσης να σε καλύπτουν σε τυχόν καθυστερήσεις κτλ!
Την τελευταία φορά που πήγα επέλεξα Aegean μέχρι Γερμανία και έπειτα συνέχισα με Lufthansa ως την Νέα Υόρκη και στην επιστροφή United και μετά πάλι Aegean όποτε για αυτές ξέρω πως σίγουρα συνεργάζονται. Λογικά και η Virgin Atlantic αφού στο εμφανίζει επιβεβαίωσε το όμως για σίγουρα! :)
 
Μηνύματα
132
Likes
21
Επόμενο Ταξίδι
Ιταλία - Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Πως τσεκάρεις οτι ειναι ενιαιο το εισιτηριο;
Κανε ένα τηλεφωνώ στην Aegean να ρωτήσεις αν συνεργάζονται και αν σε καλύπτουν σε τυχόν καθυστερήσεις όπως επίσης αν θα φτάσει η βαλίτσα σου τελικό προορισμό.
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.365
Likes
14.259
Είναι πτήσεις κοινού κωδικού με virgin atlantic.Συνεργάζονται.Το σκέλος από/προς Ελλάδα το καλύπτει η μια και το άλλο σκέλος ή άλλη.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.158
Μηνύματα
882.402
Μέλη
38.877
Νεότερο μέλος
Constansimota

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom