AegeOlympic ΟΛΑ -30 %

gioannis13

Member
Μηνύματα
1.228
Likes
7.625
Επόμενο Ταξίδι
Όπου πετάει αεροπλάνο...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Χωρίς ρολόι στο χέρι !!!
Αγορά έως 20/05 και για Φτήσεις !!! από 01/06 έως 30/09 για και από ΠΑΝΤΟΥ ! Λέμε ... με το κουπόνι GREEKSUMMER30
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.089
Likes
44.962
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Peru, Japan, Iceland
Αγορά έως 20/05 και για Φτήσεις !!! από 01/06 έως 30/09
Φτύσεις όμως, συμφωνώ απόλυτα! :haha:
Εισιτήριο που πριν τη προσφορά κόστιζε 58€, κάνει τώρα 80€ και όταν πας τσεκάρεις πόσο θα κοστίσει μετά τη προσφορά, λαμβάνεις αυτό:

Untitled.jpg
 

gioannis13

Member
Μηνύματα
1.228
Likes
7.625
Επόμενο Ταξίδι
Όπου πετάει αεροπλάνο...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Χωρίς ρολόι στο χέρι !!!
Εγώ την Ναξούλα μου από 402 για 2 νομάτους την χτύπησα 292.Για καθάρισε τα μπισκότα.
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.089
Likes
44.962
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Peru, Japan, Iceland
Εγώ την Ναξούλα μου από 402 για 2 νομάτους την χτύπησα 295.Για καθάρισε τα μπισκότα.
Ωραίος!
Μήπως θέλει τη κράτηση μετ' επιστροφής για να δουλέψει η προσφορά; Τι να πω.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.355
Likes
9.276
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Ωραίος!
Μήπως θέλει τη κράτηση μετ' επιστροφής για να δουλέψει η προσφορά; Τι να πω.
υποθετω δεν μπηκες στον κοπο να διαβασεις ορους...πολυ καλο, εξοικονομησα ενα 100ρικο να το φαμε σε ιταλικο φαι φυσικα.

Όροι και προϋποθέσεις:
Η προσφορά ισχύει για όλες τις απευθείας και με ενδιάμεσο σταθμό πτήσεις μετ' επιστροφής από/προς και εντός Ελλάδας, που εκτελούνται από την AEGEAN και την Olympic Air.
 

gioannis13

Member
Μηνύματα
1.228
Likes
7.625
Επόμενο Ταξίδι
Όπου πετάει αεροπλάνο...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Χωρίς ρολόι στο χέρι !!!
Είναι αυτό που δεν κάνουμε οι περισσότεροι, δεν διαβάζουμε τα ψιλά γράμματα.
 

naypigos

Member
Μηνύματα
196
Likes
802
Επόμενο Ταξίδι
Πράγα
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Ανταρκτική
Εγώ θέλω να κάνω μια ερώτηση σχετικά με αυτή την προσφορά την οποία έλαβα και εγώ!
Ενδιαφέρομαι για Βενετία τον Οκτώβριο.
Αν κλείσω με την προσφορά για Σεπτέμβριο, και μετά αλλάξω τις ημερομηνίες αφού ολοκληρώσω την κράτηση, θα το καταλάβει το σύστημα?
Να σημειώσω ότι οι ναύλοι που κοιτάζω είναι ίδιοι και στις 2 κρατήσεις, δηλαδή S και P!
 

gioannis13

Member
Μηνύματα
1.228
Likes
7.625
Επόμενο Ταξίδι
Όπου πετάει αεροπλάνο...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Χωρίς ρολόι στο χέρι !!!
Και την διαφόρα στην τιμή ? Δεν θα την πληρώσεις?
 

naypigos

Member
Μηνύματα
196
Likes
802
Επόμενο Ταξίδι
Πράγα
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Ανταρκτική
Και την διαφόρα στην τιμή ? Δεν θα την πληρώσεις?
Αυτό ακριβώς ρωτάω! Επειδή και στις 2 ημερομηνίες οι ναύλοι είναι ίδιοι, θα το καταλάβει το σύστημα ότι αρχικά είχαν εκδοθεί με την έκπτωση οπότε ενώ είναι όλα ίδια εκτός από της ημερομηνίες, θα προσθέσει την διαφορά του 30%?
 

naypigos

Member
Μηνύματα
196
Likes
802
Επόμενο Ταξίδι
Πράγα
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Ανταρκτική
Καθώς χρησιμοποίησα τον κωδικό να πω κάποια πράγματα τα οποία θα φανούν χρησιμα!
Ο κωδικός δεν μπορεί να χρησιμοποιηθεί από τον οποιονδήποτε αλλά μόνο από αυτούς που έλαβαν το mail! Στην αρχή το δέχεται και στο τέλος σου αφαιρεί την έκπτωση καθώς το σύστημα το καταλαβαίνει από το mail σου και το κινητό σου, ότι τελικά δεν ήσουν δικαιούχος.
Όσοι έχουνε λάβει κωδικό, μπορούν να την χρησιμοποιήσουν μία μόνο φορά, γιατί την δεύτερη φορά το σύστημα πάλι τους τον αφαιρεί.
Ισχύει μόνο για πτήσεις μετ' επιστροφής
Τέλος επειδή ισχύει για πτήσεις μέχρι τέλος Σεπτεμβρίου, αν κάποιος θέλει μία πτήση για παράδειγμα τον Δεκέμβριο, ας επιλέξει τις πτήσεις που θέλει τον Δεκέμβριο για να δει την ναύλος είναι, και ας πάει μέσα στην περίοδο που σου επιτρέπει να κάνεις εξαργύρωση του κωδικού και να βρει αντίστοιχους ναύλους!
Κλείνει το εισητήριο με την έκπτωση, και καπάκι μετά όταν το αλλάζει και τις ημερομηνίες που θέλει, το σύστημα δεν μπορεί να εντοπίσει την έκπτωση, καθώς είναι ίδιοι οι ναύλοι, οπότε το προχωράει χωρίς χρέωση και με αυτό τον τρόπο κλείνεις για όποτε θες με την έκπτωση.
Ελπίζω να βοήθησα κάποιους
 

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.715
Likes
7.789
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ονειρεμένο Ταξίδι
θα το αποφασίσω αύριο
Εμενα μου στειλε μεηλ αλλα για -20%. Οχι οτι θα το χρησιμοποιησω, αλλα περιεργα πραματα
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.688
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom