Aeroflot Aeroflot - Νέα, Πληροφορίες & Ερωτήσεις

gioannis13

Member
Μηνύματα
1.262
Likes
7.824
Επόμενο Ταξίδι
Όπου πετάει αεροπλάνο...
Ταξίδι-Όνειρο
Χωρίς ρολόι στο χέρι !!!
Και οι γείτονες άφησαν πτήση της να φτάσει στον Έβρο από Μόσχα για Βερόνα ! Φυσικά δεν επιτράπηκε η είσοδος και γύρισε στην πόλη για καύσιμα .... https://twitter.com/hashtag/SU7236?src=hashtag_click&f=live
 

gioannis13

Member
Μηνύματα
1.262
Likes
7.824
Επόμενο Ταξίδι
Όπου πετάει αεροπλάνο...
Ταξίδι-Όνειρο
Χωρίς ρολόι στο χέρι !!!
Ποιος την θέλει,για να συνεχίσει να πετάει? Όλο αυτό το κόστος δεν ξέρω ποιος θα σηκώσει....
 

hlmer32

Member
Μηνύματα
101
Likes
62
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος Η.Π.Α.
Ποιος την θέλει,για να συνεχίσει να πετάει? Όλο αυτό το κόστος δεν ξέρω ποιος θα σηκώσει....
Εγώ τη θέλω να πετάει γιατί έχω voucher από το 20 λόγω ακύρωσης της πτήσης μου για covid. 700 ευρώ δε είναι ανάγκη να πάνε χαμένα. Τουλάχιστον μέχρι του χρόνου το καλοκαίρι πρέπει να μείνει ανοιχτή ώστε να πάρω πίσω τα ευρουλακια μου.
 

vikara

Member
Μηνύματα
474
Likes
4.008
Ταξίδι-Όνειρο
Νησί του Πάσχα
Εγώ τη θέλω να πετάει γιατί έχω voucher από το 20 λόγω ακύρωσης της πτήσης μου για covid. 700 ευρώ δε είναι ανάγκη να πάνε χαμένα. Τουλάχιστον μέχρι του χρόνου το καλοκαίρι πρέπει να μείνει ανοιχτή ώστε να πάρω πίσω τα ευρουλακια μου.
Ποιος να σου το λεγε και να τον πιστευες, για τα απανωτα τα χτυπηματα που σου ηρθαν! Ελπιζω να μην χασεις τα χρηματα σου.
 

hlmer32

Member
Μηνύματα
101
Likes
62
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος Η.Π.Α.
Ποιος να σου το λεγε και να τον πιστευες, για τα απανωτα τα χτυπηματα που σου ηρθαν! Ελπιζω να μην χασεις τα χρηματα σου.
Απανωτά τα χτυπήματα της μοίρας!!!:eek::eek::eek::eek::eek:

Χαχαχα Ευχαριστώ για τη συμπαράσταση!!
 

taver

Member
Μηνύματα
12.477
Likes
28.937
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Και το Dubai πανδύσκολο είναι για Emirates. Με flydubai (θυγατρική) μπορεί όμως να βγαίνει.

Αλλά ο υπουργός το καθήκον του το έκανε. Το ζήτησε, σε λογική ψωροκωσταίνικου ζήτουλα που ζητά τα πάντα από τους ξένοι. Τα ψηφαλάκια από τους ακόλουθους του "όμορφα ταξίδια" θα έρθουν... Μπε.
 

pepakos

Member
Μηνύματα
162
Likes
415
Επόμενο Ταξίδι
Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινή 🇦🇷
Καλημέρα,
Έχει τύχει κανείς να επικοινωνήσει με την Emirates για αλλαγή εισιτηρίων που εχουν ακυρωθεί λόγω covid ? Που μπορώ να βρω email επικοινωνίας γιατί θέλω να έχω γραπτή την απάντησή τους ?
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.370
Likes
14.270
Καλημέρα,
Έχει τύχει κανείς να επικοινωνήσει με την Emirates για αλλαγή εισιτηρίων που εχουν ακυρωθεί λόγω covid ? Που μπορώ να βρω email επικοινωνίας γιατί θέλω να έχω γραπτή την απάντησή τους ?
Μπορείς να ρωτήσεις εδώ και να πάρεις το mail τους.

Τα στοιχεία επικοινωνίας μας στην Αθήνα | Τοπικά γραφεία της Emirates | Emirates Ελλάδα
 

pepakos

Member
Μηνύματα
162
Likes
415
Επόμενο Ταξίδι
Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινή 🇦🇷
Πράγματι αυτό έκανα, σε ευχαριστώ.

Γενικα να ενημερώσω για όποιον είχει κλείσει αεροπορικό που μέσα στην πανδημία ακυρώθηκε, και έχουν περάσει τα 2 χρόνια, rebook μπορείς να κάνεις ΜΙΑ ΗΜΕΡΑ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΠΤΗΣΗ ΣΟΥ και μόνο κατόπιν διαθεσιμότητας του ναύλου του εισιτηρίου σου. Διαφορετικά προχωράς σε ακύρωση του εισιτηρίου που ακόμη περιμένω διευκρίνηση για το ποσό που παίρνεις πίσω.

Λίγο τραγική την βρίσκω εδώ την εταιρεία.. Δηλαδή εγω που έχω για αμερική εισιτήρια θα είμαι με το άγχος μια μέρα πριν αν θα υπάρχουν θέσεις, έχοντας φυσικά πληρώσει ένα σωρό άλλα πράγματα για το ταξίδι, διαμονές κλπ
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.723
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom