Cubana de Aviacion Air Cubana

amazonios

Member
Μηνύματα
25
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Ρωσια
Ονειρεμένο Ταξίδι
Υπερσηβιρικος Ρωσια-Πεκιν
Εαν εχετε ταξιδεψει παρακαλω γραψτε εμπειριες διοτι προκειται να ταξιδεψω τον αλλο μηνα και η μονη οικονομικη εταιρια ειναι αυτη.
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.920
Η εταιρία είναι θεική... θα ταξιδέψεις με ένα από τα υπερσύγχρονα ΙL-96... σοσιαλιστικές ανέσεις σοσιαλιστικές τιμές...VIVA LA REVOLUTION!!
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.693
Likes
6.667
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αφρική Ναμιμπια
αστο καλιτερα !!
Πόσο φτηνοτερα το βρισκεις ;
Εδω την αποφευγουν μεχρι οι Κουβανοί !!
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ονειρεμένο Ταξίδι
Bανουατου/Tαιλανδη
Aμα ερχοταν η Air Cubana στην Αθηνα,ολοι μ`αυτη θα ταξιδευανε.
Ποιος νοιαζεται για inflight entertaiment, ανεσεις, και παιδικες χαρες.

Το ποσο παληο ειναι το αεροπλανο καρφι δε μου καιγετε,ετσι κι`αλλιως τα τελευταια χρονια μονο καινουργια εχουν ατυχηματα.Τυχαιο??

Σημασια εχει αν φτανει στον προορισμο της.
Φτανει ναι η ου?

Υγ.εχω ακουσει οτι σε κερνανε και πουρακι μεσα,αλλα δεν ξερω κατα ποσο ειναι αληθεια:haha:
Αν ξερει καποιος τους λογους που δεν ειναι καλη η air cub να μας τους γραψει να μαθαινουμε και μεις οι αρχαριοι:D

VIVA LA REVOLUTION!!
 

amazonios

Member
Μηνύματα
25
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Ρωσια
Ονειρεμένο Ταξίδι
Υπερσηβιρικος Ρωσια-Πεκιν
Τώρα Έχω μπερδευτεί .πάντως το εισιτήριο είναι air cubana στα 720? Madrid / Havana + 260 thes/Madrid Swiss
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.920
Ποιός ειπε ρε παιδιά ότι το αεροπλάνο είναι παλιό? Τα IL-96 της Cubana είναι 5-6 χρόνων αεροπλάνα... έχουν κοινές οθόνες δυστυχώς αλλά είναι μια χαρά... οκ το service θα μπορούσε να είναι καλύτερο αλλά εγώ θα πέταγα μαζί τους με τρέλλα... το συγκεκριμένο αεροπλάνο είναι σπανιώτατο και η Cubana είναι η μοναδική εταιρία εκτός πρώην Σ.Ε που το έχει... πούρα δυστυχώς δεν μοιράζουν... τα πουλάνε και τα χρυσοπληρώνεις...
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ονειρεμένο Ταξίδι
Bανουατου/Tαιλανδη
Ποιός ειπε ρε παιδιά ότι το αεροπλάνο είναι παλιό? Τα IL-96 της Cubana είναι 5-6 χρόνων αεροπλάνα... έχουν κοινές οθόνες δυστυχώς αλλά είναι μια χαρά... οκ το service θα μπορούσε να είναι καλύτερο αλλά εγώ θα πέταγα μαζί τους με τρέλλα... το συγκεκριμένο αεροπλάνο είναι σπανιώτατο και η Cubana είναι η μοναδική εταιρία εκτός πρώην Σ.Ε που το έχει... πούρα δυστυχώς δεν μοιράζουν... τα πουλάνε και τα χρυσοπληρώνεις...
Eπιτελους δοθηκε μια αξιολογη απαντηση για την air cubana.
Αρα ταξιδευουμε ανετα με την συγκεκριμενη εταιρια,μεχρι τωρα πιστευα οτι ηταν προβληματικη.
Thanks traveller
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.950
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
τρελαίνομαι για αεροπλάνα -σπάνια μοντέλα,limited and special edition !!!
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.355
Likes
9.276
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
για Κούβα, αυτή την εποχή, η Sky Team (Air France-Aeroflot) είναι μονόδρομος. τα υπόλοιπα είναι για νοσταλγούς του παρελθόντος...
 

Christian

Member
Μηνύματα
595
Likes
95
Έχω πετάξει με Cubana round trip HAV-CUN, δεν είχα δώσει βάση στο μοντέλου του αεροπλάνου, αλλά αν κρίνω από την χιλιομετρική απόσταση, θα ήταν κάποιο μικρό μοντέλο γιατί είμασταν και κάπως ...στενάχωρα. Κατά τα άλλα ήταν μια χαρά πτήση.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.578
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom