Air France Air France - Ερωτήσεις & Πληροφορίες

Samion

Member
Μηνύματα
10.355
Likes
9.276
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Το lounge είναι για ένα άτομο,
κι εγώ βαριέμαι να ασχολούμαι με platinum και αλλα εξωτικά που δεν αγγίζουν καν το μέσο ταξιδιώτη, αλλά περισσότερο βαριέμαι να ξαναγράφω τα ίδια κ τα ίδια. τουλάχιστον διάβασε ένα λεπτό το πρόγραμμα πριν γράψεις ότι να ναι..
As a Flying Blue Gold member,
Take time to relax at the airport! Throughout the world, you and your guest enjoy free access to any of our airport lounges
http://www.airfrance.com/X01/en/local/voyageurfrequent/flyingblue/fblue_avantages_elite_gold.htm
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Ζηλανδία
Συγκλονιστική στιγμή.
Έφτασε η κάρτα μου :)
 

Zephyrous

Member
Μηνύματα
294
Likes
69
Επόμενο Ταξίδι
Πάτμος & Αλικαρνασσός
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν.Υ - Σαν Φραν. με πατινι
Το φαγητο της πως το βρισκετε? Πεταξα 3-4 φορες μαζεμενες τους τελευταιους μηνες και μου φανηκε σαφως καλυτερο απο τα περισσοτερα που εχω δοκιμασει. Για ευρωπαικες πτησεις μιλαω, οι μακρινες πτησεις ειναι αλλη κατηγορια.
 

olgarist

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Τουλούζη
Γνωρίζετε αν στις πτήσεις της Air France από Αθήνα για Γαλλία και αντίστροφα, οι αεροσυνοδοί είναι Έλληνες ή τελοσπαντων μιλούν ελληνικά????? Ευχαριστωωωω!!!
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Wuthering Heights
Η εταιρεια ειναι γαλλικη , τι σε κανει να πιστευεις οτι μπορει να μιλουν την ελληνικη?
Κανα κουτσο αγγλικο το μιλανε , ελληνικα σιγουρα οχι
 

olgarist

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Τουλούζη
κατι τετοιο φανταζόμουν κι εγώ, αλλά ο καθένας μου έλεγε κατι διαφορετικό κι ηθελα να το σιγουρέψω!!
 

DRAKFIREMAN

Member
Μηνύματα
272
Likes
243
Επόμενο Ταξίδι
θα δούμε
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Υόρκη-Ιαπωνία
Πριν ένα χρόνο είχα πάει Παρίσι με air-france.Οι αεροσυνοδοί ήταν Γάλλοι (2 άντρες και 2 γυναίκες).Μιλούσαν γαλλικά και αγγλικά.Από ελληνικά ήξεραν το "καλησπέρα"
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.110
Μηνύματα
880.630
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom