Air France Air France - Ερωτήσεις & Πληροφορίες

tripakias

Member
Μηνύματα
7.981
Likes
12.025
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ονειρεμένο Ταξίδι
Εκεί
2 Μαιου σταματαει η Ολυμπιακη τα δικα της δρομολογια για Παρισι, ετσι δεν ειναι; Οποτε πανε να καλυψουν το κενο οι Γαλλοι. Ωραια.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.468
Likes
28.827
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iles Kerguelen
Προσφορα του Flying Blue μέχρι 31/3: Αν έχετε ασημένια (μπλε) ή χρυσή καρτα σε άλλη εταιρία (εκτός Skyteam), μπορείτε να αποκτήσετε αυτόματα την αντίστοιχη κάρτα στο Flying Blue χωρίς να χρειάζετε καν να πετάξετε μαζί τους. Εμένα δε με χάλασε μια platinum...
Thanks
 

ZephX

Member
Μηνύματα
401
Likes
198
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
Azerbaijan/Bhutan
Πάω να βγάλω και εγώ μια τώρα αν και ποτέ δεν πετάω me Skyteam. Top tier και στις τρεις συμμαχίες παράλληλα :clap:.
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.767
Likes
18.143
Α ρε γυναίκα, μαζεύεις τις χρυσές κάρτες σαν στραγάλια κι εμείς έχουμε ακόμα χάρτινες :haha:
 

SPROM

Member
Μηνύματα
774
Likes
177
Επόμενο Ταξίδι
Εξεταστική
Ονειρεμένο Ταξίδι
Δεν ξέρω τώρα...
Προσφορα του Flying Blue μέχρι 31/3: Αν έχετε ασημένια (μπλε) ή χρυσή καρτα σε άλλη εταιρία (εκτός Skyteam), μπορείτε να αποκτήσετε αυτόματα την αντίστοιχη κάρτα στο Flying Blue χωρίς να χρειάζετε καν να πετάξετε μαζί τους. Εμένα δε με χάλασε μια platinum...
Thanks
όχι ρε γαμώτο! έχασα το στάτους μου από μία λάθος επιλογή και τώρα δεν είμαι τίποτα. Αυτό έχει ξανασυμβεί στο παρελθόν; υπάρχει δηλαδή περίπτωση να ξαναγίνει στο μέλλον;
 

taver

Member
Μηνύματα
12.468
Likes
28.827
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iles Kerguelen
όχι ρε γαμώτο! έχασα το στάτους μου από μία λάθος επιλογή και τώρα δεν είμαι τίποτα. Αυτό έχει ξανασυμβεί στο παρελθόν; υπάρχει δηλαδή περίπτωση να ξαναγίνει στο μέλλον;
Ποτέ πριν. Και μάλλον και ποτέ μετά. Είναι απάντηση στην περισινή μαζική έξοδο τακτικών επιβατών προς το Miles & More (όταν στις 1/4/2010 η AirFrance άλλαξε ξαφνικά προς το πολύ χειρότερο τα earning rates).
 

SPROM

Member
Μηνύματα
774
Likes
177
Επόμενο Ταξίδι
Εξεταστική
Ονειρεμένο Ταξίδι
Δεν ξέρω τώρα...
Ποτέ πριν. Και μάλλον και ποτέ μετά. Είναι απάντηση στην περισινή μαζική έξοδο τακτικών επιβατών προς το Miles & More (όταν στις 1/4/2010 η AirFrance άλλαξε ξαφνικά προς το πολύ χειρότερο τα earning rates).
Φτου! Γαμώ τη Σίγκαπούρ μου, γαμώ...:mad:
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Ζηλανδία
taver ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ
 

ZephX

Member
Μηνύματα
401
Likes
198
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
Azerbaijan/Bhutan
Για εμένα λογικά αχρείαστη θα είναι αφού ποτέ δεν πετάω με Skyteam (πλην του χρόνου το καλοκαίρι που μάλλον θα πάω Ulan Bator και λογικά θα πετάξω με Aeroflot). Αλλά θα την βγάλω για vanity reasons.
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Ζηλανδία
mail επιβεβαίωσης δε στέλνουν ε;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.575
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom