Air France Air France - Ερωτήσεις & Πληροφορίες

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.658
Likes
50.480
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Στο μεταξύ τετοιο μπάχαλο όσο στο CDG δεν έχω ξαναδεί. Ακυρωμενες πτήσεις τόσες που στο counter είχε ουρα άνω των 100 ατόμων, οι μισές υπάλληλοι δε μιλούσαν αγγλικά και στο τέλος μπουκαραν οι Αφρικανοί άρχισαν να χτυπάνε τα πλεξιγκλάς ωραιες καταστάσεις.
 

gioannis13

Member
Μηνύματα
1.262
Likes
7.824
Επόμενο Ταξίδι
Όπου πετάει αεροπλάνο...
Ταξίδι-Όνειρο
Χωρίς ρολόι στο χέρι !!!

pepakos

Member
Μηνύματα
162
Likes
415
Επόμενο Ταξίδι
Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινή 🇦🇷
Καλησπερα,

δεν ξέρω αν έχει ήδη γραφτεί, αλλή η Air France για να σου στειλει τo boarding pass κάνοντας ηλεκτρονικό check-in , χρειάζεται να κάνεις upload εκτός από το ευρωπαικο πιστοποιητικο εβολιασμου ΚΑΙ το ελληνικο PLF παρόλο που έχει καταργηθεί. Δεν ξέρω τον λόγο παντως χθες που επέστρεψα από πορτογαλία με air france συμπλήρωσα υποχρεωτικά ενα plf ελληνικό (ευτυχώς το εχουν απλοποιήσει) . εννοείται δεν το ζήτησαν πουθενά...
 

coco_

Member
Μηνύματα
1.321
Likes
1.795
Επόμενο Ταξίδι
on the beach!
Ταξίδι-Όνειρο
Guatemala
Καλησπερα,

δεν ξέρω αν έχει ήδη γραφτεί, αλλή η Air France για να σου στειλει τo boarding pass κάνοντας ηλεκτρονικό check-in , χρειάζεται να κάνεις upload εκτός από το ευρωπαικο πιστοποιητικο εβολιασμου ΚΑΙ το ελληνικο PLF παρόλο που έχει καταργηθεί. Δεν ξέρω τον λόγο παντως χθες που επέστρεψα από πορτογαλία με air france συμπλήρωσα υποχρεωτικά ενα plf ελληνικό (ευτυχώς το εχουν απλοποιήσει) . εννοείται δεν το ζήτησαν πουθενά...
Eίναι off topic εδω το ξέρω...αλλά μιας και επέστρεψες μετά την καταργηση του plf ήθελα να ρωτήσω εαν έκαναν rapid σε όλους στο El. Bενιζέλος και αν υπήρχε μεγάλη καθυστερηση. Εχω πρωινη πτήση και πρέπει να πάω κατευθείαν στην δουλεια κ ελπίζω να μην μπλέξω εδώ στα διαδικαστικα!
 

pepakos

Member
Μηνύματα
162
Likes
415
Επόμενο Ταξίδι
Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινή 🇦🇷
Eίναι off topic εδω το ξέρω...αλλά μιας και επέστρεψες μετά την καταργηση του plf ήθελα να ρωτήσω εαν έκαναν rapid σε όλους στο El. Bενιζέλος και αν υπήρχε μεγάλη καθυστερηση. Εχω πρωινη πτήση και πρέπει να πάω κατευθείαν στην δουλεια κ ελπίζω να μην μπλέξω εδώ στα διαδικαστικα!
καλησπερα
οχι δεν ειδα σε κανεναν να κανουν.
μονο ελεγχο των πιστοποιητικών εμβολιασμου .
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.370
Likes
14.270

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.723
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom