Air France Air France - Ερωτήσεις & Πληροφορίες

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Δεν πρέπει να έχουμε παράπονο. Μέχρι πρόσφατα ήταν από τις πιο γενναιόδωρες ευρωπαϊκές εταιρείες στο να ακυρώνεις και να παίρνεις τα χρήματα σου πίσω χωρίς εξηγήσεις λόγω της κατάστασης με τον covid. Τα ωραία κάποτε τελειώνουν.
 

ANASTAPAP

Member
Μηνύματα
207
Likes
1.025
Ταξίδι-Όνειρο
ΟΠΟΥ ΠΕΤΑΕΙ ΑΕΡΟΠΛΑΝΟ..
Δεν πρέπει να έχουμε παράπονο. Μέχρι πρόσφατα ήταν από τις πιο γενναιόδωρες ευρωπαϊκές εταιρείες στο να ακυρώνεις και να παίρνεις τα χρήματα σου πίσω χωρίς εξηγήσεις λόγω της κατάστασης με τον covid. Τα ωραία κάποτε τελειώνουν.
Είναι και αυτό μια προσέγγιση...
 

EMILY9

Member
Μηνύματα
27
Likes
18
Καλησπέρα σας , ταξιδεύω σε λίγες μέρες με Air France και ήθελα να ρωτήσω αν έχετε εμπειρίες από υπερατλαντικό ταξίδι με την συγκεκριμένη εταιρία ; Oι economy θέσεις είναι άνετες ;
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.320
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
Καλησπέρα σας , ταξιδεύω σε λίγες μέρες με Air France και ήθελα να ρωτήσω αν έχετε εμπειρίες από υπερατλαντικό ταξίδι με την συγκεκριμένη εταιρία ; Oι economy θέσεις είναι άνετες ;
Εξαρτάται από που θα σε βάλουν να καθίσεις και το τι διαστάσεις έχεις. Προσωπικά τις βρήκα νορμάλ, δε θα τις έλεγα όμως άνετες.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.661
Likes
50.501
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Καλησπέρα σας , ταξιδεύω σε λίγες μέρες με Air France και ήθελα να ρωτήσω αν έχετε εμπειρίες από υπερατλαντικό ταξίδι με την συγκεκριμένη εταιρία ; Oι economy θέσεις είναι άνετες ;
Έτσι όπως ειναι η κατάσταση στα ευρωπαϊκά αεροδρόμια τώρα η άνεση των θέσεων θα είναι το μικρότερο σου άγχος
 

MaVa

Member
Μηνύματα
14
Likes
1
Καλησπέρα παιδιά! Σας έχω μια ερώτηση, γιατί άκρη δεν βγάζω και καίγομαι! Πάω να κλείσω αεροπορικά με airfrance για Λίμα, έχω δοκιμάσει ό,τι χρεωστική κάρτα έχω καθώς και το paypal και δεν δέχεται την πληρωμή! Τις κάρτες μου τις απορρίπτει και στο paypal μου λέει να ελέγξω το υπόλοιπό μου, που είναι όμως αρκετό. Έχει τύχει σε κάποιον κάτι αντίστοιχο; Και τι προτείνετε να κάνω;
 
D

Delmem38110

Guest
λογικά δεν πρέπει να έχεις πρόβλημα πλερωμής με την εν λόγω εταιρία αν είσαι στο επίσημο ιστοχώρο της. δες λίγο το όριο το καρτών σου από το ιμπανκινγκ και αύξησε το. προφανώς εκεί είναι και το πρόβλημα. μπορεί να έχεις χρήματα αλλά όχι όριο για συναλλαγές πάνω από ένα ποσό.
εθνική και άλφα μπορείς να τα αυξήσεις και μόνο σου. για τις άλλες δυο δεν ξέρω πως γίνετε.
 

MaVa

Member
Μηνύματα
14
Likes
1
λογικά δεν πρέπει να έχεις πρόβλημα πλερωμής με την εν λόγω εταιρία αν είσαι στο επίσημο ιστοχώρο της. δες λίγο το όριο το καρτών σου από το ιμπανκινγκ και αύξησε το. προφανώς εκεί είναι και το πρόβλημα. μπορεί να έχεις χρήματα αλλά όχι όριο για συναλλαγές πάνω από ένα ποσό.
εθνική και άλφα μπορείς να τα αυξήσεις και μόνο σου. για τις άλλες δυο δεν ξέρω πως γίνετε.
λογικά δεν πρέπει να έχεις πρόβλημα πλερωμής με την εν λόγω εταιρία αν είσαι στο επίσημο ιστοχώρο της. δες λίγο το όριο το καρτών σου από το ιμπανκινγκ και αύξησε το. προφανώς εκεί είναι και το πρόβλημα. μπορεί να έχεις χρήματα αλλά όχι όριο για συναλλαγές πάνω από ένα ποσό.
εθνική και άλφα μπορείς να τα αυξήσεις και μόνο σου. για τις άλλες δυο δεν ξέρω πως γίνετε.
Ευχαριστώ πολύ!! Θα το κοιτάξω και θα επανέλθω!!
 

MaVa

Member
Μηνύματα
14
Likes
1
λογικά δεν πρέπει να έχεις πρόβλημα πλερωμής με την εν λόγω εταιρία αν είσαι στο επίσημο ιστοχώρο της. δες λίγο το όριο το καρτών σου από το ιμπανκινγκ και αύξησε το. προφανώς εκεί είναι και το πρόβλημα. μπορεί να έχεις χρήματα αλλά όχι όριο για συναλλαγές πάνω από ένα ποσό.
εθνική και άλφα μπορείς να τα αυξήσεις και μόνο σου. για τις άλλες δυο δεν ξέρω πως γίνετε.
Με έσωσες!! Σ΄ευχαριστώ πολύ!! Θα άναβα μια λαμπάδα (αν δεν ήμουν άθεη) ίσα με το μπόι σου(αν το ήξερα!) :p:D
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.266
Μέλη
38.893
Νεότερο μέλος
stefanoss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom