Air One Air One και επιτρεπομενη χειραποσκευη

rebellos

Member
Μηνύματα
163
Likes
17
Επόμενο Ταξίδι
ΒΙΕΝΝΗ
Καλημερα! Εκλεισα κι εγω 21/9. Τι γινεται με τη χειραποσκευη; Αυτοι λενε 55χ35χ25. Παμε για καινουρια βαλιτσα; Η easy εχει 56χ45χ25, η δικια μου ειναι 55χ38χ25. Λετε να εχω προβλημα;
 

Kostis

Member
Μηνύματα
267
Likes
35
Επόμενο Ταξίδι
Τωρα για λιγο στ'αυγα μας
Ταξίδι-Όνειρο
Υπερσιβηρικος
λες για τρια χιλιοστα να μην σε αφησουν και να πρεπει να δωσεις 30 ευρω να νεα βαλιτσα;

Μην ψαρωνεις βρε
 

taver

Member
Μηνύματα
12.477
Likes
28.937
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
λες για τρια χιλιοστα να μην σε αφησουν και να πρεπει να δωσεις 30 ευρω να νεα βαλιτσα;

Μην ψαρωνεις βρε
Εκατοστά, όχι χιλιοστά. Αν έχουν "κουτί" στο gate ίσως να έχεις πρόβλημα, αν δεν έχουν δε θα το καταλάβει κανείς.
 

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
Μια και το θεμα των αποσκευων με την Air One θα απασχολησει αρκετα μελη απο οτι φαινεται, οι πρωτοι που θα ταξιδεψουν ας πληροφορησουν και τους επομενους αν η εταιρεια διαθετει "κουτι" στα αεροδρομια.
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Αυτοι που πανε για ενα Σ/Κ ποσα ρουχα μπορει να χρειαστουν ωστε να θελουν χειραποσκευη ?? Παρτε ενα σακο πλατης ρε παιδια
 

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
Αυτοι που πανε για ενα Σ/Κ ποσα ρουχα μπορει να χρειαστουν ωστε να θελουν χειραποσκευη ?? Παρτε ενα σακο πλατης ρε παιδια
1. δεν παω Σ/Κ αλλα ΠΠΣΚ.
2. Τον φωτογραφικο εξοπλισμο που τον βαζεις?
3. Θα επρεπε να προτεινεις τουλαχιστον 4 ζευγαρια παπουτσια για τον καθενα:haha::haha::haha:
Επισης στην μπανιερα δεν μπορω να αποχωριστω τα παπακια μου... παιδικη συνηθεια:D, φαρμακα για παν ενδεχομενο, το μαξιλαρι μου, την κορνιζα με την οικογενειακη φωτογραφια... α ξεχασα και ενα κλιματιστικο για το ενδεχομενο που κανει ζεστη.
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
1. δεν παω Σ/Κ αλλα ΠΠΣΚ.
2. Τον φωτογραφικο εξοπλισμο που τον βαζεις?
3. Θα επρεπε να προτεινεις τουλαχιστον 4 ζευγαρια παπουτσια για τον καθενα:haha::haha::haha:
Επισης στην μπανιερα δεν μπορω να αποχωριστω τα παπακια μου... παιδικη συνηθεια:D, φαρμακα για παν ενδεχομενο, το μαξιλαρι μου, την κορνιζα με την οικογενειακη φωτογραφια... α ξεχασα και ενα κλιματιστικο για το ενδεχομενο που κανει ζεστη.
αχαααααα:bleh: Δεν λεω για σενα μπρε! Λοιπον θα σας ειδοποιησω για την χειραποσκευη μιας και παω νωριτερα
 

canf

Member
Μηνύματα
735
Likes
218
Επόμενο Ταξίδι
Ολλανδία
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Ισπανίας
^οντως..και εγω ΠΣΚΔ παω...χμμ για να δουμε!
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.360
Likes
9.285
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
αν η εταιρεια διαθετει "κουτι" στα αεροδρομια.
διαθέτει σε όλα, το ζήτημα είναι αν μπαίνουν οι αποσκευές μέσα..και επειδή μιλάμε για Εταιρεία και όχι για ψωριάρηδες, σας λέω ότι καμμία δεν μπαίνει μέσα εκτός αν κάνει καποιος τον πονηρό..
1και ενα κλιματιστικο για το ενδεχομενο που κανει ζεστη.
δεν είναι Βερολίνο, εκεί δουλεύουν τα δικά τους...άστο σπίτι.
 

eva.library

Member
Μηνύματα
19
Likes
12
παιδια γεια σας,

θα ηθελα να ρωτήσω κατι κι αν καποιος γνωριζει να μου διευκρινήσει σχετικα με την πληρωμη των εισητηριων με καρτα.
Επειδη εγω δεν εχω καρτα στο ονομα μου, μπορω να κλεισω εισητηρια και να πληρωσω με την πιστωτική καρτα ενος φιλου ή θα εχω προβλημα που θα ειναι διαφορετικο το ονομα του εισητηρίου και διαφορετικο το ονομα της καρτας?

ευχαριστω!!
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.783
Likes
1.110
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
παιδια γεια σας,

θα ηθελα να ρωτήσω κατι κι αν καποιος γνωριζει να μου διευκρινήσει σχετικα με την πληρωμη των εισητηριων με καρτα.
Επειδη εγω δεν εχω καρτα στο ονομα μου, μπορω να κλεισω εισητηρια και να πληρωσω με την πιστωτική καρτα ενος φιλου ή θα εχω προβλημα που θα ειναι διαφορετικο το ονομα του εισητηρίου και διαφορετικο το ονομα της καρτας?

ευχαριστω!!
κανένα πρόβλημα δε θα έχεις! πρόβλημα θα έχει ο φίλος σου αν δε του δώσεις τα χρήματα:D
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.785
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom