Air Transat Air Transat

statik

Member
Μηνύματα
30
Likes
0
Παιδια εχει ταξιδευψεικανεις με air transtat ? Λεω να παω καναδα το καλοκαιρι με απ'εθθειαν πτηση. Υπαρχουν 2 επιλογες. air canada που εχει περιπου 1000 ευρω και air transat με 750.- Αρκετη η διαφορα και οταν ειναι για 2 ατομα.....μεγαλωνει ακομα. Απλα αναρωτιεμαι γιατι αυτη η διαφορα στην τιμη.
 

mariagl

Member
Μηνύματα
844
Likes
648
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αυστραλία
Μια χαρα ειναι. Δεν εχω ταξιδεψει προσωπικα για να ειμαι ειλικρινής αλλα η θεια μου που εχει και καποια προβληματα κινητικά ταξιδεψε περσι το καλοκαιρι γιατι δεν εβρισκε με την Air Canada. Δεν ειχε κανενα προβλημα. Παντως μεχρι και περσι τον Οκτωβριο ξερω οτι τα αεροπλανα που χρησιμοποιει η Air Canada για τις απευθεας πτησεις δεν ειναι και τα καλυτερα του στολου της, απο αποψη ανεσης εννοω και παροχων πχ δεν εχουν προσωπικη τηλεοραση (ουτε της Air Transat εχουν βεβαια). Παντως η γνωμη μου ειναι αφου υπαρχει τοση διαφορα στην τιμη να επιλεξεις την Air Transat.
 

Glosoli

Member
Μηνύματα
403
Likes
314
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Ζηλανδία
Κοιτα ναι δεν εχουν ανεσεις η αληθεια ειναι...μεχρι και το μαξιλαρι και την κουβερτα και τα ακουστικα πληρωνεις πανω στο αεροπλανο (παιρνουν και ευρω) αν θες να τα παρεις...αλλα η διαφορα ειναι μεγαλη...ταξιδεψε η αδερη μου πέρυσι και μου τα ειπε...το προσωπικο που καλο και μαλιστα μερικες μιλαγαν και ελληνικα (ελληνικοκαναδες για αυτο) εγς ειχα κλεισει και ειχα παει καναδα περυσι με air france με 660...αλλα ειχα 9 ωρες αναμονη στο παρισι για αυτο ηταν φτηνο και ηταν και απριλιος.
 

mariagl

Member
Μηνύματα
844
Likes
648
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αυστραλία
Και αν τα εκλεινες νωριτερα θα ήταν ακομη πιο φθηνα.
 

statik

Member
Μηνύματα
30
Likes
0
Thanks,
Aλλα ρε παιδια πως μπορω να ξερω αν τα καθισματα κοκ ειναι αναπαυτικά χωρις να εχω ταξιδέψει με αυτα? Ο στολος αποτελειτε απο Α300 Air Transat | Our fleet
 

mariagl

Member
Μηνύματα
844
Likes
648
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αυστραλία
Thanks,
Aλλα ρε παιδια πως μπορω να ξερω αν τα καθισματα κοκ ειναι αναπαυτικά χωρις να εχω ταξιδέψει με αυτα? Ο στολος αποτελειτε απο Α300 Air Transat | Our fleet
Το συγκεκριμενο δρομολογιο το κανει με A330. Ριξε μια ματια στο seat guru που σου προτεινει ο Γιωργος.
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.920
Η συγκεκριμένη εταιρία είναι μέτρια... μια Easyjet για μακρινά ταξίδια... τσουρούτικα καθίσματα, ακουστικά και ποτά επί πληρωμή και γενικά η γνωστή μιζέρια των loco σε μια long εταιρία... η Air Canada είναι κλάσεις καλύτερη αλλά 250? το άτομο είναι πολλά λεφτά, όπως βέβαια και 750? είναι πάρα πολλά για το τι σου προσφέρει η συγκεκριμένη εταιρία... θέμα ασφάλειας δεν τίθετε... οπότε η απόφαση δική σου...
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ονειρεμένο Ταξίδι
RTW
έλα ρε vietcong γυρίσατε όλοι καλά? :Ρ
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.108
Μηνύματα
880.561
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom