AIRBUS A-380

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
Ειδικά το virtual απο το πιλοτήριο όλα τα λεφτά .
Φωτό απο το εσωτερικό έχουν ήδη βάλει καποια μέλη που έχουν κανει ταξίδι
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Αν και θα τρελαινόμουν να είμαι πιλότος, στο συγκεκριμένο θα προτιμούσα να είμαι ένας απλός επιβάτης!!! :D
 

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.700
Ευχαριστούμε, γίνεται να έχουμε και μια ξενάγηση στο χώρο των επιβατών?
 

SPROM

Member
Μηνύματα
774
Likes
177
Επόμενο Ταξίδι
Εξεταστική
Ταξίδι-Όνειρο
Δεν ξέρω τώρα...
Πού μπορώ να δω ποιές πτήσεις γίνονται με τέτοιο αεροπλάνο;; Ποιά πτήση πρέπει να πάρω, για να ταξιδέψω με τέτοιο, δηλαδή;
 

tse_gevara

Member
Μηνύματα
30
Likes
12
Ταξίδι-Όνειρο
Σαν Φραντσισκο
 
Last edited by a moderator:

taver

Member
Μηνύματα
12.477
Likes
28.937
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Τα Airbus Α380 χρησιμοποιούνται στις παρακάτω πτήσεις:
Emirates (από Dubai): Auckland (via Sydney), Bangkok, Beijing-Capital, Hong Kong , Jeddah, London Heathrow, Manchester, New York City-JFK, Paris, Seoul/Incheon, Sydney, Toronto.
Air France (από Paris): New York-JFK, Johannesburg, Montreal
Lufthansa (από Frankfurt): Tokyo, Beijing, Johannesburg, New York-JFK, San Francisco

Singapore Airlines (από Singapore): Tokyo, Paris, Hong Kong, Melbourne, Zurich, London, Sydney.


Και επίσης κάποιες πτήσεις της Qantas από Sydney και Melbourne για Los Angeles, London και Singapore.
Λείπουν αρκετές....
 
Last edited by a moderator:

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
Να φανταστω οτι το εισητηριο για μια θεση με τηλεοραση, κρεβατι, μπανιο και τα σχετικα κοστιζει μια περιουσια ε; Κλαψ!
 

RoDiTiS

Member
Μηνύματα
172
Likes
18
Αχχ ρε παιδια ονειρο να ταξιδεψω με αυτο το τεραστιο... μωρο!!!!!!!!! εεε λοιπον, σε 3-4 μερες μετα απο στοχο που εβαλα πεταω για ΝΥ μεσω Φρανκφουρτης με Λουφτχανσα και Α380!!!!!!! θα σας πω εντυπωσεις με το καλο οταν φτασω στον προορισμο μου. Θα βγαλω πολλες φωτογραφιες και θα σας δειξω!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.719
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom