Alitalia Alitalia - Νέα, Πληροφορίες & Ερωτήσεις

maria91

Member
Μηνύματα
2.081
Likes
1.950
Με alitalia έχεις κλείσει ή με aegean όπου πόσταρες το πρωί και σου έχουν ήδη απαντήσει? Γιατί δεν μιλάς με airtickets?
Το διευκρινησα ηδη εκει μου απαντησαν!για να ποσταρα και εδω μαλλον με alitalia..αν υπαρχει καποιο ποστ που να αφορα για θεματα airtickets,μετεφερε με εκει,αν θες σβησε τα μυνηματα απο το ποστ με aegean
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.600
Likes
12.420
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Και στην aegean έγραψες αλλά δεν είχες κλείσει με αυτήν. Τα σβήνω
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.782
Likes
18.174
Get ready! The new edition of the MilleMiglia Program will start on 1 January 2018.

You will be able to spend the miles you have accrued during the current of the Program until 31 March 2018 to fly within 31 March 2019*. Choose among award tickets or discounts on Alitalia flights purchased with Cash&Miles.

In addition, as a MilleMiglia member, you can earn the Loyalty Bonus that gives you the opportunity to maintain 50% of the miles you have not been able to use within 31 March 2018and spend them in the new edition of the Program.

Simply purchase and fly 4 flights with Alitalia between 1 January and 31 March 2018!

https://www.alitalia.com/en_en/mill...WT.mc_id=LOY_MM_WW_20171218&WT.z_newsletter=1

Με απλά ελληνικά: όσοι έχετε μίλια στην Αλιτάλια, ξεφορτωθείτε τα, εκτός αν είστε μεγαλομέλος (κατά το μεγαλοστέλεχος) και θα κάνετε 4 σκέλη με Αλιτάλια μέχρι 31.32018. Εγώ που είμαι απλό μέλος και έχω κλείσει ήδη 4 πτήσεις με την εταιρεία τον Ιανουάριο, θα χάσω τα μισά (50%) των μιλίων μου, που δεν είναι και λίγα, οπότε μονόδρομος η χρησιμοποίησή τους.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.477
Likes
28.937
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Παιδια εδω (ανοικτα της Βραζιλιας) σας αφηνω, χρονια πολλα! 25/12/17 ( η ΑΖ688 Roma-Santiago στις παντα διπλα της με τη σειρα ΑΖ680 Μπουενος, ΑΖ672 Ριο, ΑΖ678 Σαο)

View attachment 225027
Αχ βαχ πριν ένα μήνα ήμουνα στην πτήση αυτή... Χρόνια πολλά από το συνταρρακτικό Κουβέιτ...
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.360
Likes
9.285
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο

φωτ00

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
help, εχω κλεισει εισητηρια με alitalia προς παλερμο με χειραποσκευη, εχω δει στο site τις αναλογες διαστασεις και κιλα καθως και οτι επιτρεπεται μια γυναικειου τυπου handbag ειτε χαρτοφυκας η τσαντα λαπτοπ, τι γινεται αν εχω σακιδιο πλατης (οχι πολυ μεγαλο-τυπου σχολειου);
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.081
Likes
1.950
help, εχω κλεισει εισητηρια με alitalia προς παλερμο με χειραποσκευη, εχω δει στο site τις αναλογες διαστασεις και κιλα καθως και οτι επιτρεπεται μια γυναικειου τυπου handbag ειτε χαρτοφυκας η τσαντα λαπτοπ, τι γινεται αν εχω σακιδιο πλατης (οχι πολυ μεγαλο-τυπου σχολειου);
Μια χαρα εισαι μη αγχωνεσε απλα μην το υπερφουσκωσεις και σε βαλουν να το ζυγισεις!(εγω την ειχα πατησει ετσι με austrian βεβαια απλα για την ιστορια το λεω)αλλα πιανετε σαν προσωπικο αντικειμενο και αυτο την κυριακη που γυρισα με πτηση της αλιταλια δν ειχαμε θεμα!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.784
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom