Ax τι μου εκανες

tsolias1979

Member
Μηνύματα
419
Likes
189
Επόμενο Ταξίδι
Φιλανδία-Εσθονια-Πολωνια
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ-ΠΕΚΙΝΟ
Ενα χρονο αντεξα τελικα.Μετα απο ενα χρονο και την πρωτη μου βολτα στην Ρωμη επαθα Ιταλολατρεια.Αυτη τη φορα θα παμε Βενετια-Φλωρεντια.Θα νοικιασουμε αυτοκινητο απο το Μιλανο και θα παμε για μια ημερα Βενετια 2 μερες Φλωρεντια και μια Σιενα.Βγαινει στα χιλιομετρα?Πιστευω οι δρομοι να ειναι καλυτεροι απο τους δικους μας και δεν θα κουραστουμε.Λοιπον πειτε μου για ξενοδοχεια αξιοθεατα club καφε μπαρακια πιτσαριες τρατοριες κλπ κλπ κλπ και εγω θα ακολουθησω τις οδηγιες σας οπως στην Ρωμη στη Βουδαπεστη και στην Κων/πολη και ηταν φοβερες
 

maska_29

Member
Μηνύματα
381
Likes
788
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
Να δω το Σέλας...
Θα νοικιασουμε αυτοκινητο απο το Μιλανο και θα παμε για μια ημερα Βενετια 2 μερες Φλωρεντια και μια Σιενα.

Πολλές ωραίες πόλεις για 4 μέρες...

Πιστευω οι δρομοι να ειναι καλυτεροι απο τους δικους μας και δεν θα κουραστουμε

Ναι, είναι καλύτεροι αλλά λογικά με τόσο πιεσμένο πρόγραμμα θα κουραστείτε...


Απορία: πάτησα "απάντηση" στο αρχικό μήνυμα. Δεν έπρεπε να μου είχε βγάλει παράθεση το κείμενο? Συνήθως έτσι γίνεται αλλά εδώ δεν για κάποιον λόγο...
 
Last edited by a moderator:

tsolias1979

Member
Μηνύματα
419
Likes
189
Επόμενο Ταξίδι
Φιλανδία-Εσθονια-Πολωνια
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ-ΠΕΚΙΝΟ
Τελικα θα παμε 1 μερα Βενετια και 3 Φλωρεντια και απο εκει θα κανουμε μονοημερες για Πιζα και Σιενα.Καποια ξενοδοχεια και εστιατορια σε Βενετια και Φλωρεντια?Στην Βενετια θελουμε να μεινουμε πιο εξω γιατι μεσα ειναι ακριβα.Ποιες περιοχες ειναι καλα να κοιταξουμε?
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.542
Likes
8.031
Τελικα θα παμε 1 μερα Βενετια και 3 Φλωρεντια και απο εκει θα κανουμε μονοημερες για Πιζα και Σιενα.Καποια ξενοδοχεια και εστιατορια σε Βενετια και Φλωρεντια?Στην Βενετια θελουμε να μεινουμε πιο εξω γιατι μεσα ειναι ακριβα.Ποιες περιοχες ειναι καλα να κοιταξουμε?
Παρολο,που ειμαι Παναθηναικος..ολε.. :p .να σου πω,οτι συνηθως,οσοι πανε Βενετια,μενουν στο Μεστρε.
Κατα την γνωμη μου,δεν γινεται να αφιερωσεις απο 1 μερα Βενετια και Φλωρεντια...ειναι πολυ λιγο
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Wuthering Heights
Παρολο,που ειμαι Παναθηναικος..ολε.. :p .να σου πω,οτι συνηθως,οσοι πανε Βενετια,μενουν στο Μεστρε.
Κατα την γνωμη μου,δεν γινεται να αφιερωσεις απο 1 μερα Βενετια και Φλωρεντια...ειναι πολυ λιγο
Δε συμφωνώ να μείνει στο Μεστρε ! Χάνει τη μαγεία της πόλης ... Επίσης θέλει το λιγότερο δυο γεμάτες μέρες
 

tsolias1979

Member
Μηνύματα
419
Likes
189
Επόμενο Ταξίδι
Φιλανδία-Εσθονια-Πολωνια
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ-ΠΕΚΙΝΟ
Και μενα πλεον κατι δεν μου αρεσει :(στο προγραμμα.Θα εχουμε και αρκετες ωρες στο αμαξι αρχισαν και λιγο οι αλλοι την γκρινια :Dοποτε ο κυβερνητης του σκαφους αλλαζει ροτα για αλλες πολιτειες :spain01:
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.542
Likes
8.031

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.624
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom