Ιταλία Bergamo/ Και μετα τι;

sinefoula

Member
Μηνύματα
451
Likes
1.677
Επόμενο Ταξίδι
;;;;;;;;;;;;;;;
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κούβα,Αίγυπτος,Μαρόκο!
@psilos3 μια ιστορία σου θα με πείσει!
συμφωνω κι εγω,το μπεργκαμο ειναι οτι πιο οικονομικο και γραφικο εχει η ιταλια,κι εγω το προτιμησα απ το μιλανο για 2 μερες που ειχα παει το 2018,εχω καπου ιστορια αλλα επειδη εχει κι αλλα μερη θα βαρεθεις να διαβαζεις...cita alta cita bassa υπεροχα ηταν...να το τολμησεις,ακου τον ψηλο δικιο εχει...χεχε.
 
Μηνύματα
959
Likes
5.226
Για το μόνο που έχω τις αμφιβολίες μου είναι το οτι πολύ δύσκολα θα παρουσιαστεί ευκαιρία στο μέλλον να δω ο, τι αφήσω πίσω.Ειδομεν λοιπόν, σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας!
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.934
Likes
40.783
συμφωνω κι εγω,το μπεργκαμο ειναι οτι πιο οικονομικο και γραφικο εχει η ιταλια.
Διαμαρτυρομαι.
1) Δεν πηγες Σικελια, γι' αυτο τα λες :) Δυο ταξιδια ηδη και εχω στο μελλον στα πλανα και τον Νοτο του νησιου με τον Θουκυδιδη παραμασχαλα . Ολα στη μιση τιμη σε σχεση με τον Βορρα.
2) Γενοβα και Chinque Terre. Γραφικοτητα και νορμαλ τιμες, πιο κατω απο Ελλαδα.
 
Last edited:

sinefoula

Member
Μηνύματα
451
Likes
1.677
Επόμενο Ταξίδι
;;;;;;;;;;;;;;;
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κούβα,Αίγυπτος,Μαρόκο!
Διαμαρτυρομαι.
1) Δεν πηγες Σικελια, γι' αυτο τα λες :) Δυο ταξιδια ηδη και εχω στο μελλον στα πλανα και τον Νοτο του νησιου με τον Θουκυδιδη παραμασχαλα . Ολα στη μιση τιμη σε σχεση με τον Βορρα.
2) Γενοβα και Chinque Terre. Γραφικοτητα και νορμαλ τιμες, πιο κατω απο Ελλαδα.
δεν διαφωνω,εφοσον δεν εχω παει κι ολας τι γνωμη να πω;παντως ηταν πανεμορφο το μπεργκαμο και παφτηνο,καφεδαρα με παγωτο,με σαντουιτσαρα ολα μαζι 3 ευρω...αδικημενο και στεναχωρεθηκα πολυ που παθανε οι ανθρωποι τοσα...και καλοι ανθρωποι,ωραια κουζινα,φαγηταρες καμια σχεση με ρωμη που ειχα παει...ανωτερο το μπεργκαμο...η ιταλια γενικα αγαπημενη χωρα...δεν φτανει μια ζωη να την γυρισεις...
 

tolismark

Member
Μηνύματα
79
Likes
35
Παιδιά καλησπέρα, η επιστροφή μου απο Μιλάνο θα είναι απο το Βεργαμο. Την ημέρα της αναχώρησης θα είμαι στο Bergamo απο το πρωί έως το απόγευμα. Εχει κάποιος καμιά ιδέα, που μπορεί να αφήσω τις βαλίτσες, προκειμένου να μην τις κουβαλάω όλη μέρα μέχρι την αναχώρηση???
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.934
Likes
40.783
Παιδιά καλησπέρα, η επιστροφή μου απο Μιλάνο θα είναι απο το Βεργαμο. Την ημέρα της αναχώρησης θα είμαι στο Bergamo απο το πρωί έως το απόγευμα. Εχει κάποιος καμιά ιδέα, που μπορεί να αφήσω τις βαλίτσες, προκειμένου να μην τις κουβαλάω όλη μέρα μέχρι την αναχώρηση???
Στη Γαλλια πληρωσαμε 5 ευρω σε ενα ξενοδοχειο και τις κρατησε. Αν δεν βρεις λοκερς σε σταθμο κλπ, μπορεις να το δοκιμασεις.
 

Kyriakao

Member
Μηνύματα
237
Likes
1.231
Επόμενο Ταξίδι
Συνεχώς αυτο ψάχνω!
Ονειρεμένο Ταξίδι
ματσου πιτσου,περου
Παιδιά καλησπέρα, η επιστροφή μου απο Μιλάνο θα είναι απο το Βεργαμο. Την ημέρα της αναχώρησης θα είμαι στο Bergamo απο το πρωί έως το απόγευμα. Εχει κάποιος καμιά ιδέα, που μπορεί να αφήσω τις βαλίτσες, προκειμένου να μην τις κουβαλάω όλη μέρα μέχρι την αναχώρηση???
https://www.eelway.com/en/luggage-storage/milan/orio-al-serio-international-airport-bgy
επισης εχει και στο σταθμο των τρενων οπου κανει σταση το αστικο που θα σε παει στο μπεργκαμο.
 

Pierre_1976

Member
Μηνύματα
506
Likes
837
Επόμενο Ταξίδι
Barcelona
Ονειρεμένο Ταξίδι
Σεληνη
00.30 τη νυχτα απο Αεροδρομιο Bergamo ( με RYAIN..) ξερει κανεις αν εχει εκεινη την ωρα τιποτα για Ζυριχή SWISS;
το εχει δοκιμασει κανεις? Με λεωφορειο της εταιρειας ή αλλης γραμμης (τραινο ισως?)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.683
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom