Γαλλία Bordeaux Μπορντό Γαλλια

vangeliskont

Member
Μηνύματα
22
Likes
156
Επόμενο Ταξίδι
ιταλια-ελβετια
Καλησπέρα στην παρέα. Έκανα μια γρήγορη αναζήτηση στις ταξιδιωτικές ιστορίες και δεν βρήκα κάτι για ταξίδι στο Μπορντό. Αν έχει κάποιος/α να μοιραστεί την ιστορία του ή κάποια tips θα το εκτιμούσα (ή κάποιο λινκ που δεν το είδα από κεκτημένη ταχύτητα).
Ευχαριστώ πολύ και καλή συνέχεια σε όλους με όμορφα ταξιδιωτικά πλάνα !
 

ΡΕΝ

Member
Μηνύματα
144
Likes
30
Επόμενο Ταξίδι
?????
Ταξίδι-Όνειρο
Saint Tropez
καλημέρα σας! καλή βδομάδα εύχομαι!

βρήκα πολύ φθηνά εισητήρια για Μπορντό! δεν βρήκα να διαβάσω κάτι σχετικό! πήγες κανείς να μας πεί εντυπώσεις? για 4 μέρες!
 
Last edited:

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Πόρτο; Μπορντό;
Ιδού η απορία! Ποντάρω στο 2ο, μέσα επεσα; :bleh:
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.021
Likes
40.999
Πόρτο; Μπορντό;
Ιδού η απορία! Ποντάρω στο 2ο, μέσα επεσα; :bleh:
Ψευτοδιλημματα. Και το ενα και το αλλο :D.
Το Πορτο θα σου βγει φθηνοτερα, μου φαινεται αδικαιολογητα ακριβη η διαμονη στο Μπορντω.
 

ΡΕΝ

Member
Μηνύματα
144
Likes
30
Επόμενο Ταξίδι
?????
Ταξίδι-Όνειρο
Saint Tropez
Ψευτοδιλημματα. Και το ενα και το αλλο :D.
Το Πορτο θα σου βγει φθηνοτερα, μου φαινεται αδικαιολογητα ακριβη η διαμονη στο Μπορντω.
είναι απο τους προορισμούς που θέλω επίσης να πάω το Πόρτο, απλά απο κύπρο δεν έχει απευθείας πτήση και το κόστος ανεβαίνει!
 

Señor_Nada

Member
Μηνύματα
1.541
Likes
8.517
Ταξίδι-Όνειρο
Άβυσσος
καλημέρα σας! καλή βδομάδα εύχομαι!

βρήκα πολύ φθηνά εισητήρια για Μπορντό! δεν βρήκα να διαβάσω κάτι σχετικό! πήγες κανείς να μας πεί εντυπώσεις? για 4 μέρες!
Αν γράψεις Bordeaux στην αναζήτηση θα βρεις διαφορά σχόλια. Έχω γράψει λίγο πιο εκτεταμένα εδώ Γαλλία - Πως είναι στα Γαλλικά το φθηνό; Αφιέρωμα στις πόλεις της Γαλλίας.

Ψάξε τιμές για διαμονή και ρίξε μια ματιά στις τιμές για φαγητό για να έχεις μια ιδέα για το συνολικό κόστος.
 

ΡΕΝ

Member
Μηνύματα
144
Likes
30
Επόμενο Ταξίδι
?????
Ταξίδι-Όνειρο
Saint Tropez
Αν γράψεις Bordeaux στην αναζήτηση θα βρεις διαφορά σχόλια. Έχω γράψει λίγο πιο εκτεταμένα εδώ Γαλλία - Πως είναι στα Γαλλικά το φθηνό; Αφιέρωμα στις πόλεις της Γαλλίας.

Ψάξε τιμές για διαμονή και ρίξε μια ματιά στις τιμές για φαγητό για να έχεις μια ιδέα για το συνολικό κόστος.
Σ'ευχαριστώ πολύ!
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.188
Μηνύματα
883.369
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom