Βουλγαρία Bulgaria - Bansko Christmas 2009 (με video)

jose

Member
Μηνύματα
701
Likes
210
Ονειρεμένο Ταξίδι
Tokio

επειδή πολλά ακούστηκαν και ακούγονται για την Βουλγαρία... θα ανεβάσω κάποια video από την περιοχή για να δείτε καταρχάς πως είναι τo Mπάνσκο αλλά και την διαδρομή προς αυτό.

απλά να προσθέσω ότι η άσφαλτος είναι μια χαρά, χωρίς λακκούβες. απλά στενός δρόμος...

τo πρώτο video είναι η διαδρομή από Θεσσαλονίκη - Σύνορα - Μπάνσκο

[ame="[MEDIA=vimeo]8474916[/MEDIA]"]Bulgaria - Bansko - Christmas 2009 on Vimeo
 

Attachments

Μηνύματα
2.487
Likes
3.191
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΙΑΠΩΝΙΑ
Α μ'αρέσει!!:xmas_lol:πολύ ευχάριστο το βίντεο!και ήταν μόνο η εισαγωγή...τούβαλες και ωραία μουσική!ανυπομονώ να δώ''ζωντανά"το Μπάνσκο,για το οποίο τόσα πολλά έχουν γραφτεί,
πάντως αρκετοί βλέπω πήγαν και ήδη εξελίσσεται και άλλη ιστορία...
οπότε θάχει ενδιαφέρον να μάθουμε πώς σας φάνηκε..και να πάρουμε εικόνες όσοι δέν έχουμε πάει προς τα κεί..
 

marydim

Member
Μηνύματα
1.631
Likes
408
Επόμενο Ταξίδι
Μεσόγειος
Ονειρεμένο Ταξίδι
Δρόμος Αγ. Ιακώβου-Ισπανί
Χρόνια Πολλά και Καλή Χρονιά.
Αν και το Bansko δεν μ' ενδιαφέρει και πολύ σαν προορισμός, το βιντεάκι σου ήταν πολύ καλό.
 

jose

Member
Μηνύματα
701
Likes
210
Ονειρεμένο Ταξίδι
Tokio
σας ευχάριστω πολύ παιδιά... θα ανεβούν αλλα 2 κομματια από το video σύντομα.
το μπάνσκο τελικά σαν χωριο είναι απλά πολη μπορστά ίσος και από την πρωτεύουσα τους...
αρκετή ομίχλη αλλα λίγο χιόνι όταν πήγαμε... πόλις κόσμος και για να ανεβείς με τα lift ήθελε να περιμένεις σε μια άναρχη ουρα ελλήνων κάνα δίωρο.. οποτε δεν ανεβήκαμε καν.
σαν τοποθεσία είναι καλή αλλα ακόμα αναπτύσσεται... ειδικά στα βόρεια του χωριου έχει αρκετή λάσπη...
 

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.986
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ονειρεμένο Ταξίδι
yeah, whatever...
Καλή χρονιά!
Μπράβω jose για άλλη μια φορά! υποστήριζα σε ένα άλλο θέμα στο forum πως τα video σου αποτελούν βασικό κίνητρο (τουλάχιστον για εμένα) για να ξεκινήσω ξανά βιντεοσκοπίσεις!! και να 'σαι ξανά!
 

jose

Member
Μηνύματα
701
Likes
210
Ονειρεμένο Ταξίδι
Tokio
Καλή χρονιά!
Μπράβω jose για άλλη μια φορά! υποστήριζα σε ένα άλλο θέμα στο forum πως τα video σου αποτελούν βασικό κίνητρο (τουλάχιστον για εμένα) για να ξεκινήσω ξανά βιντεοσκοπίσεις!! και να 'σαι ξανά!
νάσαι καλά φιλε... νομίζω και εγώ ότι τα video θα μπορούν να έχουν ένα μέρος σε αυτό τo forum, θα ήταν καλή ιδέα να υπάρχει και αυτή η απεικόνιση στα ταξίδια μας.:xmas_cheesygrin:

καλη χρονια
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ονειρεμένο Ταξίδι
κούβα και ινδία
τελεια τα βιντεακια σου!!σε ευχαριστουμε!πραγματικα ο καλυτερος τροπος για να μας δειξεις το bansko!!και τι μεγαλο παγοδρομιο!!!
 

elenlena

Member
Μηνύματα
16
Likes
1
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΓΑΛΛΙΑ
Φοβερα τα βιντεακια και με πολυ ωραια μουσικη!!! Μπραβο !!!
 

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ονειρεμένο Ταξίδι
japan me cherry blossom
ααα και τα χριστουγεννα επικρατουσε αυτη η αναρχια?μαλιστα!εκπληκτικα!1 ωρα στην ουρα για τα λιφτ να σε ποδοπατανε με τα σκι και η κατεβασια να γινεται σε 10 λεπτα!αστα να πανε!εγω πηγα πρωτοχρονια και ειχε λιγο χιονι ,νομιζω οτι μετα την κυριακη ηταν καλυτερα τα πραγματα γιατι χιονιζε συνεχεια.οπως και να εχει ευχαριστουμε πολυ για τα βιντεακια!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.110
Μηνύματα
880.630
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom