DEALS ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΧΩΡΕΣ

annabaloo

Member
Μηνύματα
59
Likes
32
Επόμενο Ταξίδι
μυκονος
Ταξίδι-Όνειρο
ξανά Κούβα!!
Καλησπέρα σε όλους!!
Σκέφτηκα να μοιραστώ μαζί σας κάτι που χρησιμοποιώ πλέον στα ταξίδια μου για εξοικονόμηση χρημάτων, σε περίπτωση που δεν το έχετε σκεφτεί ήδη.
Λοιπόν, στην Ελλάδα χρησιμοποιώ πολύ τα κουπόνια από διάφορα site προσφορών και πέρσι ενώ ετοιμαζόμουν για ένα ταξίδι στο dubai μπήκα στο groupon dubai και αγορασα 2 deals στη μισή τιμή, το σαφάρι με τα τζιπ και μια κρουαζιέρα στο bur dubai.
Μετά το ξαναχρησιμοποίησα και για το Βελιγράδι (βέβαια ήταν πιο δύσκολο γιατί τα site δεν είναι στα αγγλικά) αλλά και πάλι οκ.
Για Ευρώπη και Αμερική, αλλά και για όλα τα μέρη που μιλάνε και Αγγλικα (πχ hong kong) είναι πολύ ευκολο να το χρησιμοποιήσεις, και για τα υπόλοιπα υπάρχει και το google translate.
 

Rosa Mundial

Member
Μηνύματα
617
Likes
85
Επόμενο Ταξίδι
ελα ντε
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϋλάνδη
κι εγω εκανα το ιδιο τωρα με τη Βαρκελωνη, γνωρίζντας βεβαια απταιστα Ισπανικα, γιατι αγγλικά δεν πολυπαιζουν. Μπηκα σε deal σελιδα και εκανα αγορά για παραδοσιακά Tapas σε πολύ καλές τιμές! Για αξιοθεατα και εκδρομες δεν εχω βρει ακομα κατι.

Το καλο ειναι οτι οι κρατησεις γινονται on line, οποτε δε μπλεκεις και με τηλεφωνα.

Δεν εχω παει ακομα, τον αλλο μηνα ειναι το ταξιδι, αλλά εχω ηδη εξοικονομησει ενα ποσο για τα φαγητα μας. Γενικά, βεβαια, όσο πιο ακριβη ειναι μια χωρα, τοσο πιο πολύ κοστιζουν και τα deals τησ.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.784
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom