Ηνωμένο Βασίλειο Eρώτηση για Stonehedge

thrasheri21

Member
Μηνύματα
127
Likes
30
Επόμενο Ταξίδι
ΟΥΓΓΑΡΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΣΛΑΝΔΙΑ
Καλησπέρα σε όλους,
Δεν είμαι πολυ εξοικειωμένη με το να γράφω στο site αλλά με το να διαβάζω τις πανέμορφες ιστορίες σας γι'αυτό αν το θέμα έπρεπε να ανοιχτεί κάπου αλλού παρακαλώ συγχωρέστε με.
Ετοιμάζομαι να ταξιδέψω για Λονδίνο 28 Νοέμβρη-2 Δεκέμβρη και θέλω οπωσδήποτε να δω το Stonehedge. Aπ'ότι διάβασα περιήγηση στο inner circle αυτό το μήνα δεν επιτρέπεται οπότε πάω για το general admission ticket. Ξέρει κανείς όμως που να έχει πάει πρόσφατα πόσο κοστίζει το εισητήριο αν σε πάρει λεωφορείο από Λονδίνο και σου κάνει και περιήγηση στο Stonehedge γιατι στα επισημα sites δεν βγάζω άκρη :rolleyes-80:
Ευχαριστώ πάρα πολύ.
 

hlhjac

Member
Μηνύματα
418
Likes
556
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αιγυπτος
Καλησπέρα σε όλους,
Δεν είμαι πολυ εξοικειωμένη με το να γράφω στο site αλλά με το να διαβάζω τις πανέμορφες ιστορίες σας γι'αυτό αν το θέμα έπρεπε να ανοιχτεί κάπου αλλού παρακαλώ συγχωρέστε με.
Ετοιμάζομαι να ταξιδέψω για Λονδίνο 28 Νοέμβρη-2 Δεκέμβρη και θέλω οπωσδήποτε να δω το Stonehedge. Aπ'ότι διάβασα περιήγηση στο inner circle αυτό το μήνα δεν επιτρέπεται οπότε πάω για το general admission ticket. Ξέρει κανείς όμως που να έχει πάει πρόσφατα πόσο κοστίζει το εισητήριο αν σε πάρει λεωφορείο από Λονδίνο και σου κάνει και περιήγηση στο Stonehedge γιατι στα επισημα sites δεν βγάζω άκρη :rolleyes-80:
Ευχαριστώ πάρα πολύ.
Καλησπερα, δεν το έχω κάνει αλλά κάπου διάβασα στο forum ότι το groupon.co.uk βγάζει συχνά προσφορά την εκδρομη με 35 λίρες αντί για 70.
Καλά να περασετε
 

thrasheri21

Member
Μηνύματα
127
Likes
30
Επόμενο Ταξίδι
ΟΥΓΓΑΡΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΣΛΑΝΔΙΑ
Σε ευχαριστώ για την απάντηση, δυστυχώς όμως μπαίνοντας στο groupon.co.uk δεν βρήκα τη συγκεκριμένη προσφορά παρά μόνο μια που σε πηγαίνει και στο Buckingham Palace. Ξέρετε αν μπορώ να το κλείσω από κάπου αλλού αξιόπιστα?
Ευχαριστώ πάρα πολύ!
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.661
Likes
50.501
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Δε θυμάμαι πού το έκλεισα, κάπου ονλαιν ήταν, εμείς απλά πήρα ΜΕ μια εκδρομή που είχε και bath ( θέλει χρόνο πάντως η πόλη, έχει πολύ αρχαιολογικό και αρχιτεκτονικό ενδιαφέρον) και Windsor.
 

thrasheri21

Member
Μηνύματα
127
Likes
30
Επόμενο Ταξίδι
ΟΥΓΓΑΡΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΣΛΑΝΔΙΑ
Καλησπέρα σε όλους,
Δεν είμαι πολυ εξοικειωμένη με το να γράφω στο site αλλά με το να διαβάζω τις πανέμορφες ιστορίες σας γι'αυτό αν το θέμα έπρεπε να ανοιχτεί κάπου αλλού παρακαλώ συγχωρέστε με.
Ετοιμάζομαι να ταξιδέψω για Λονδίνο 28 Νοέμβρη-2 Δεκέμβρη και θέλω οπωσδήποτε να δω το Stonehedge. Aπ'ότι διάβασα περιήγηση στο inner circle αυτό το μήνα δεν επιτρέπεται οπότε πάω για το general admission ticket. Ξέρει κανείς όμως που να έχει πάει πρόσφατα πόσο κοστίζει το εισητήριο αν σε πάρει λεωφορείο από Λονδίνο και σου κάνει και περιήγηση στο Stonehedge γιατι στα επισημα sites δεν βγάζω άκρη :rolleyes-80:
Ευχαριστώ πάρα πολύ.

Υ.Γ: Συγγνώμη που ξαναγράφω για το συγκεκριμένο θέμα αλλά δεν με κάλυψαν οι απαντήσεις κι ο καιρός πλησιάζει και θέλω να κλείσω πακέτο:)
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.605
Likes
12.424
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
@thrasheri21 το μήνυμά σου μεταφερθηκε στο νήμα που ηδη έχεις ανοίξει για το ίδιο θεμα.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.605
Likes
12.424
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Καλησπέρα σε όλους,
Δεν είμαι πολυ εξοικειωμένη με το να γράφω στο site αλλά με το να διαβάζω τις πανέμορφες ιστορίες σας γι'αυτό αν το θέμα έπρεπε να ανοιχτεί κάπου αλλού παρακαλώ συγχωρέστε με.
Ετοιμάζομαι να ταξιδέψω για Λονδίνο 28 Νοέμβρη-2 Δεκέμβρη και θέλω οπωσδήποτε να δω το Stonehedge. Aπ'ότι διάβασα περιήγηση στο inner circle αυτό το μήνα δεν επιτρέπεται οπότε πάω για το general admission ticket. Ξέρει κανείς όμως που να έχει πάει πρόσφατα πόσο κοστίζει το εισητήριο αν σε πάρει λεωφορείο από Λονδίνο και σου κάνει και περιήγηση στο Stonehedge γιατι στα επισημα sites δεν βγάζω άκρη :rolleyes-80:
Ευχαριστώ πάρα πολύ.

Υ.Γ: Συγγνώμη που ξαναγράφω για το συγκεκριμένο θέμα αλλά δεν με κάλυψαν οι απαντήσεις κι ο καιρός πλησιάζει και θέλω να κλείσω πακέτο:)
Διάβασε το κεφάλαιο για το Stonehedge απο αυτήν την ιστορία της @Grerena https://www.travelstories.gr/commun...ρδη-stonehenge-bath-και-τους-γιους-μου.59942/. Πιστεύω οτι θα βοηθηθεις πολύ
 

thrasheri21

Member
Μηνύματα
127
Likes
30
Επόμενο Ταξίδι
ΟΥΓΓΑΡΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΣΛΑΝΔΙΑ
Διάβασε το κεφάλαιο για το Stonehedge απο αυτήν την ιστορία της @Grerena https://www.travelstories.gr/community/threads/Λονδίνο-μαζί-με-Οξφόρδη-stonehenge-bath-και-τους-γιους-μου.59942/. Πιστεύω οτι θα βοηθηθεις πολύ
Σε ευχαριστώ πάρα πολύ για την απάντηση. Η αλήθεια είναι πως αυτή την ιστορία είχα διαβάσει και με έπεισε ότι πρέπει να το επισκεφθώ. Απλώς στη συγκεκριμένη ιστορία αναφέρει και το Bath το οποίο έλεγα λόγω χρόνου να το βγάλω από το πρόγραμμα. Ξέρετε αν υπάρχει κάποιο πακέτο χωρίς το Bath που να σε παίρνει απο Λονδίνο και να σε πηγαίνει απευθείας Stonehedge?
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.084
Likes
1.953
Σε ευχαριστώ πάρα πολύ για την απάντηση. Η αλήθεια είναι πως αυτή την ιστορία είχα διαβάσει και με έπεισε ότι πρέπει να το επισκεφθώ. Απλώς στη συγκεκριμένη ιστορία αναφέρει και το Bath το οποίο έλεγα λόγω χρόνου να το βγάλω από το πρόγραμμα. Ξέρετε αν υπάρχει κάποιο πακέτο χωρίς το Bath που να σε παίρνει απο Λονδίνο και να σε πηγαίνει απευθείας Stonehedge?
Μπες στο groupon.uk γραψε Stonehedge και θα σου βγαλει deal που υπαρχει για μονοημερη εκδρομη..δε ξερω αν εχει εκει επιλογη για μονο αυτο ή ειναι μαζι με bath αλλα μπορεις να στειλεις ενα μαιλ στο γραφειο οπου εχει την προσφορα στο σιτε και να τους ρωτησεις,κανονικα πρεπει να κανουν και μονο εκει που θες
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.181
Μηνύματα
883.250
Μέλη
38.892
Νεότερο μέλος
Petr23

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom