E-dreams.com

stormy

Member
Μηνύματα
58
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι - Λονδίνο :)
Ονειρεμένο Ταξίδι
χμ.. RTW!
Ενδιαφέρεσαι για τις πτήσεις; Εγώ το χρησιμοποιώ για να μου βγάλει τις τιμές ώστε να κάνω συγκρίσεις και μετά κλείνω απευθείας από τη σελίδα της εταιρίας..
 

wotan1975

Member
Μηνύματα
879
Likes
129
Επόμενο Ταξίδι
Πότε θα κάνει ξαστεριά...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Η.Π.Α.
Ενδιαφέρεσαι για τις πτήσεις; Εγώ το χρησιμοποιώ για να μου βγάλει τις τιμές ώστε να κάνω συγκρίσεις και μετά κλείνω απευθείας από τη σελίδα της εταιρίας..
Το ειδα καπου και του εριξα μια ματια.Αρα βολευει καλυτερα για πτησεις και ξενοδοχεια αν θες να τα κλεισεις ολα μονο απο εκει?
 

stormy

Member
Μηνύματα
58
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι - Λονδίνο :)
Ονειρεμένο Ταξίδι
χμ.. RTW!
Ίσως αλλά εγώ δε μπορώ να σε βοηθήσω για την αξιοπιστία γιατί δε το έχω χρησιμοποιήσει για να κλείσω κάτι :roll:
 

latinmania

Member
Μηνύματα
54
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
ΑΓΝΩΣΤΟ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Μεξικό ξανά και ξανά!!!!
εγω εκλεισα μεσω του σιτε την πτηση μου για μεξικό πριν λιγες μερες με την εταιρεια Μexicana. Μετα στο σιτε της ιδιας της εταιρειας βαζοντας τον κωδικο επιβεβαιωσης μου βρηκε κανονικα την πτηση, αρα ολα μια χαρα.
Και αν τα εκλεινα μεσω της Mexicanas απευθειας θα εδινα τουλαχιστον 100 ευρω επιπλεον!
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Ζηλανδία
Το e-dreams είναι μια χαρά
 

wotan1975

Member
Μηνύματα
879
Likes
129
Επόμενο Ταξίδι
Πότε θα κάνει ξαστεριά...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Η.Π.Α.
Επανερχομαι για το σαιτ.Για τις ημερομηνιες που εχω βαλει,βλεπω στο e-dreams,μια διαφορα περιπου 65 ευρω λιγοτερα σε σχεση με την απευθειας κρατηση αεροπορικων απο το σαιτ της Αιγαιου.Δικαιολογειται τετοια διαφορα;
Εχει να κανει με την αξιοπιστια του κλπ;
 

varis81

Member
Μηνύματα
345
Likes
79
Επόμενο Ταξίδι
California
Ονειρεμένο Ταξίδι
Africa overland!!
Φτασε μεχρι τελους για να δεις ποσα τελικα σε χρεωνει γιατι εχει κατι περιεργα service fee και κατι τετοια.
 

wotan1975

Member
Μηνύματα
879
Likes
129
Επόμενο Ταξίδι
Πότε θα κάνει ξαστεριά...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Η.Π.Α.
Φτασε μεχρι τελους για να δεις ποσα τελικα σε χρεωνει γιατι εχει κατι περιεργα service fee και κατι τετοια.

Kαι παλι,με Ε-dreams με ολες τις εξτρα χρεωσεις,για τα ιδια δρομολογια ειναι 40 ευρω πιο φτηνα απο το σαιτ της Αιγαιου!
Καμια εξηγηση;Η διαφορα ειναι και παλι μεγαλη.
 

wotan1975

Member
Μηνύματα
879
Likes
129
Επόμενο Ταξίδι
Πότε θα κάνει ξαστεριά...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Η.Π.Α.
Παντως εκανα μια γρηγορη αναζητηση και βρηκα σχολια σε ενα φορουμ,για πολλα παραπονα,απωλεια χρηματων κλπ. απο τη συγκεκριμενη ιστοσελιδα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.680
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom