• Η αναδρομή στο παρελθόν συνεχίζεται! Ψηφίστε την Ταξιδιωτική Ιστορία του μήνα για τους μήνες Μάιο - Ιούλιο 2016! Κάντε κλικ εδώ!

Ιταλία e-tickets για Κολοσαίο,Βατικανό κτλ

EveThan!

Member
Σε ευχαριστώ και πάλι για την απάντηση.
Εννοούσα το Domus aurea. Αξιζει;

Μάλλον αυτό με τα +2€ είναι άλλο, σωστά; Πώς ακριβώς λέγεται το πακέτο αυτο;

Samion

Member
Αξιζει. Σχετικα. Αν δεν εχεις χρονο η τα αρχαια δεν ειναι προτεραιοτητα,... Skip.
Μάλλον αυτό με τα +2€ είναι άλλο, σωστά; Πώς ακριβώς λέγεται το πακέτο αυτο;
Προσθετεις 2€ στο εισητηριο του Κολοσσαιου. Undergrounds.
http://ecm.coopculture.it/index.php?option=com_snapp&view=products&catalogid=4C0930AC-4328-54A9-269F-0167A81F48EB&snappTemplate=template3&lang=en

Johny_gigs

New Member
Καλησπέρα!!!θα ήθελα να κλείσω εισιτήρια για Κολοσσαίο κ στο επίσημο σάιτ βρίσκω διάφορες επιλογές..τι θα ήταν καλύτερο?να κλείσω την επιλογή με την αρένα η την επιλογή με τα undergrounds?

Καλησπέρα σας. Ήθελα να ρωτήσω το εξής: θελω να κλεισω online εισιτήρια για Κολοσσαίο. Τα παιδικά πρέπει να τα κλεισω και αυτά ή επειδή είναι δωρεάν τα παιδιά δεν χρειάζεται;;

eleni16

Member
Καλησπέρα σας. Ήθελα να ρωτήσω το εξής: θελω να κλεισω online εισιτήρια για Κολοσσαίο. Τα παιδικά πρέπει να τα κλεισω και αυτά ή επειδή είναι δωρεάν τα παιδιά δεν χρειάζεται;;
Εγώ είχα διαβάσει μέσα στο φόρουμ, ότι συμφέρει καλύτερα να πας από παλατινό λόφο να βγάλεις το εισητήριο που είναι και για το κολοσσαίο. Έτσι και έκανα, και πραγματικά η ουρά δεν ήταν τίποτα. Για τα παιδικά εισιτήρια δεν γνωρίζω να σου πω.
Να κλείσεις ονλινε πάντως τα εισιτήρια για καπέλα σιξτίνα, εμείς περιμέναμε 3 ώρες για να μπούμε :shock:

Εγώ είχα διαβάσει μέσα στο φόρουμ, ότι συμφέρει καλύτερα να πας από παλατινό λόφο να βγάλεις το εισητήριο που είναι και για το κολοσσαίο. Έτσι και έκανα, και πραγματικά η ουρά δεν ήταν τίποτα. Για τα παιδικά εισιτήρια δεν γνωρίζω να σου πω.
Να κλείσεις ονλινε πάντως τα εισιτήρια για καπέλα σιξτίνα, εμείς περιμέναμε 3 ώρες για να μπούμε :shock:
Έχω ηδη κλείσει για Βατικανο και έλεγα να κλεισω και για Κολοσσαιο επειδη απ' όσο ειδα εχει συγκεκριμένο αριθμό ατόμων που χωραει και ηδη για τις ημερομηνίες που θελω καποιες ώρες δεν έχει εισιτηρια. Και σκέφτομαι μην την πατήσουμε και δεν βρουμε εκεινη την ώρα που θα πάμε

eleni16

Member
Έχω ηδη κλείσει για Βατικανο και έλεγα να κλεισω και για Κολοσσαιο επειδη απ' όσο ειδα εχει συγκεκριμένο αριθμό ατόμων που χωραει και ηδη για τις ημερομηνίες που θελω καποιες ώρες δεν έχει εισιτηρια. Και σκέφτομαι μην την πατήσουμε και δεν βρουμε εκεινη την ώρα που θα πάμε
Σε αυτό δεν μπορώ να σε βοηθήσω γιατί εγώ όταν πήγα από ότι θυμάμαι δεν έμπαινε συγκεκριμένος αριθμός ατόμων, απλά περίμενες στην ουρά και έμπαινες.
Τώρα δεν ξέρω αν το εισιτήριο που λες εσύ περιέχει κάποιο κομμάτι του Κολοσσαίου που επιτρέπετε η είσοδος μόνο για κάποιον αριθμό ατόμων που δεν έχει το στάνταρ εισιτήριο.

Έκλεισα εισητήρια (COLOSSEUM, ROMAN FORUM AND PALATINE REGULAR ENTRANCE + PANORAMIC VIEW) για το Κολοσσαίο από το επίσημο site για τις 24 Απριλίου στις 09.55 το πρωί.Πάνω στη βιασύνη επείδη τα εισητήρια ήταν τα δύο τελευταία καθώς οι μέρες πλησιάζουν , φαίνεται δεν άλλαξα την επιλογή για [email protected]
Αναφέρει ότι θα πρέπει να είμαστε μία ώρα νωρίτερα περίπου για να τα παραλάβουμε.:(
Γνωρίζει κανείς αν θα περιμένουμε στην ίδια ουρά με αυτούς που δεν έχουν εισητήριο?Επίσης η ώρα που έχω επιλέξει, είναι η ώρα που θα πρέπει να είμαστε εκεί για την επίσκεψη στο Κολοσσαίο και μόνο?

elenibr

New Member
Καλησπέρα σας,
έκλεισα 3 εισιτήρια για Κολοσσαίο regular entrance + arena.
Μετά διάβασα οτι η αρένα είναι για γκρουπ και επισκέπτες με εξουσιοδοτημένο ξεναγό.
ΑΠΟΡΙΑ:οι επισκέπτες είναι μεμονωμένοι και τους χωρίσουν αυτοί σε γκρουπ ή την πάτησα και πάνε αρένα μόνο μεγάλα γκρουπ πχ από ταξιδιωτικά γραφεία;

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
30.159
Μέλη
34.695
Νεότερο μέλος
Cyon

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom