Ιταλία Ρώμη - Αξιοθέατα, Διαμονή, Μετακινήσεις, Φαγητό

alvadi

Member
Μηνύματα
553
Likes
2.802
Επόμενο Ταξίδι
Μπέργκαμο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Μεξικό
Σας στέλνω προσωπικό μήνυμα για να μην ενοχλούμε τους συμφορουμιτες...
 
Last edited by a moderator:

Polina_D

New Member
Μηνύματα
3
Likes
1
Γεια σας!
Ενδιαφέρομαι για ξενάγηση στο Βατικανό (4 άτομα) στις 7 Οκτωβρίου. Υπάρχει κάποιος άλλος που ενδιαφέρεται για την ίδια ημέρα;
 

Pantelees

New Member
Μηνύματα
3
Likes
2
Γεια σας!
Ενδιαφέρομαι για ξενάγηση στο Βατικανό (4 άτομα) στις 7 Οκτωβρίου. Υπάρχει κάποιος άλλος που ενδιαφέρεται για την ίδια ημέρα;
Ενδιαφερεσαι μονο για τη συγκεκριμενη ημ/νια; Ή και για 8/10 ας πουμε;
 

athinapo

Member
Μηνύματα
12
Likes
25
Καλησπερα , ειμαι νεα στην ομαδα και δεν εχω ιδεα πως μπορω να κανω ενα ποστ γι αυτο και σχολιαζω εδω
Πηγαινω Ρωμη τελος της εβδομαδας και δεν με αφηνει το coopcuture να κλεισω εισητηρια για το Κολοσσαιο!Απο που αλλου μπορω; Το εισητηριο ειναι 12ε ειδα συν τον φορο 2ε δλδ 14!Η αδερφη μου ειναι 11 μπαινει δωρεαν;
Ευχαριστω!
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.355
Likes
9.276
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Καλησπερα , ειμαι νεα στην ομαδα και δεν εχω ιδεα πως μπορω να κανω ενα ποστ γι αυτο και σχολιαζω εδω
Πηγαινω Ρωμη τελος της εβδομαδας και δεν με αφηνει το coopcuture να κλεισω εισητηρια για το Κολοσσαιο!Απο που αλλου μπορω; Το εισητηριο ειναι 12ε ειδα συν τον φορο 2ε δλδ 14!Η αδερφη μου ειναι 11 μπαινει δωρεαν;
Ευχαριστω!
Παρε τα εισητηρια μονο απο το επισημο σαιτ οπου κ βλεπω διαθεσιμοτητα κ Πεμπτη κ Παρασκευη. ισως δεν εχει την ωρα που επιθυμεις? προφανως πρεπει να κανεις ενα συμβιβασμο οταν κλεινεις last minute...πηγαινετε λιγο αργοτερα, δε χαθηκε ο κοσμος..
 
Last edited:

kostas_corfu

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Καλησπέρα! Ψάχνουμε και εμείς ξενάγηση για το Βατικανό για τις 14/10. Εάν υπάρχει κάποιος άλλος που ενδιαφέρεται για αυτή την ημέρα ας μου στείλει μήπως κλείσουμε γρουπάκι.
 

elenvag

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Καλησπερα,
Εχει να συστήσει καποιος boutique ξενοδοχείο με παροχή πρωινού κοντά στα Ισπανικά σκαλοπατια , fontana di Trevi ή Navona? Γνωρίζω ότι υπάρχουν πολλα στο booking αλλά μηπως έχει κάποιος προσωπική πείρα.
 

kallalex

Member
Μηνύματα
24
Likes
181
Επόμενο Ταξίδι
Λισαβόνα
Ονειρεμένο Ταξίδι
Παταγονια
Παιδιά, με την περιοχή του σιδηροδρομικού τί παίζει? Εϊναι ασφαλής? Και στο Μιλάνο και στη Βιέννη έμεινα στην περιοχή του κεντρικού σιδηροδρομικού, και δεν είχα κανένα θέμα ασφάλειας.
Τώρα όμως θα έχω και τη μητέρα μου μαζί, που τρομάζει και με τη σκιά της.
 

Polina_D

New Member
Μηνύματα
3
Likes
1
Ενδιαφερεσαι μονο για τη συγκεκριμενη ημ/νια; Ή και για 8/10 ας πουμε;
Καλημέρα!
8/10 το βράδυ είναι η πτήση επιστροφής μας, άρα δεν θα το προτιμούσα, αλλά δεν το αποκλείω κιόλας...:)
Ενδιαφέρεσαι για αυτή την ημερομηνία; Αν ναι, πόσα άτομα;
 

funeros

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Γειά σας ...ενδιαφέρομαι για τον ξεναγό του Βατικανού που λέγατε...γιατί είναι και πιο οικονομικός... έχετε κάποιο email του να του στείλω; Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων...
Θα με ενδιέφερε κι εμένα. Ευχαριστώ πολύ
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.114
Μηνύματα
880.827
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom