EasyJet Δρομολόγια Easyjet

Blondeamon

Member
Μηνύματα
285
Likes
142
Γεία σας παιδιά και συγχαρητήρια για την καλή δουλειά στο site σας.



Επειδή κάτι μου λέει οτι υπάρχει πολύ εμπειρία απο αεροπορικά ταξίδια και πολυ πιθανόν και με την easyjet είπα και εγώ να ρωτήσω μήπως γνωρίζετε πότε ανακοινώνει συνήθως η εταιρεία τα χειμερινά της δρομολόγια.

Και αυτό επειδή θέλω να προπληρώσω τα αεροπορικά μου για Πράγα στις 3 Οκτώμβρη αλλα ακόμη δέν ειναι διαθέσιμα. Βασικά θα πάω Αθήνα - Μιλάνο οπου θα κάτσω μια μέρα και μετά Μιλάνο - Πράγα πάντα όλα με easyjet. Δυστυχώς αυτή τη στιγμή υπάρχουν μόνο πληροφορίες για μέχρι τις 28 Σεπτεμβρίου οπότε αναβάλλω και το booking απο κάτι καταπληκτικά διαμερίσματα που έχω κλείσει για την Πράγα εως ότου ξέρω σίγουρα τις ώρες άφιξης μου.

Εάν κάποιος γνωρίζει κάτι σχετικά θα ήμουν υπόχρεος :clap: . Το ταξίδι θα γίνει ακριβώς μετα την εξεταστική του Σεπτέμβρη με την κοπέλα μου για να χαλαρώσουμε λιγάκι.


Υ.Γ Έλεγα να πάω με easyjet (65 ευρώ να πάω Πράγα μέσω Μιλάνου) και να γυρίσω με skyeurope με 30 ευρώ. Πιστεύω είναι αρκετά καλή προσφορά , υπάρχει περίπτωση να μπορώ να πάω και πιο φθηνά και να μήν το έχω βρει ?
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Καλημέρα και καλώς ήρθες. Πιο φτηνά από 95 ευρώ allez-retour? Πόσο πιο φτηνά να βρεις;;; Τσίμπα τα εισητήρια και καλό ταξίδι. ;)
 

Blondeamon

Member
Μηνύματα
285
Likes
142
Κακό πράγμα η απληστία ε ? :p

Πάντως πολύ πίσω με κρατάει αυτή η αναμονή για την ανακοίνωση των δρομολογίων , θα είχα κλείσει και καλύτερες τιμές αλλα δέν πειράζει και μόνο η σκέψη της Πράγας τα σβήνει όλα. Ηδη έχω ξεκοκαλίσει όλα τα threads που έχετε για την πόλη.
 

shadow88

Member
Μηνύματα
185
Likes
73
Επόμενο Ταξίδι
Θεσσαλονίκη
Ταξίδι-Όνειρο
Road trip στη Τοσκάνη..

alexstef2

Member
Μηνύματα
307
Likes
166
Αυτό το θέμα ετοιμαζόμουν να βάλω! Κ από Αθήνα νέος προορισμός για East Midlands (uk)!
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Επιτελους! Καιρος ηταν κατι να προστεθει και στη Βορεια Ελλαδα!
 

nikos_top

Member
Μηνύματα
65
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Rome
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Πριν μερες ταξιδεψα με Easyjet για Βερολίνο με το αεροπλάνο γεμάτο και στο πανε και στο ελα μπραβο της εξυπνη κίνηση γιατι οι βορειοελλαδίτες διψάνε για ταξίδια αλλα δεν εχουν πολλες εναλλακτικες...
 
Μηνύματα
626
Likes
144
Επόμενο Ταξίδι
Μπαλί
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη & Ισλανδία!!!
Αναμφίβολα, πολύ σημαντική είδηση!

Επιτέλους θα έλεγα!

Καλά νέα και για το καημένο αεροδρόμιο της Θεσσαλονίκης...!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.788
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom