EGYPTAIR προσφορα -12%

Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
-15% στα εξοδα της κηδειας ?(φτου , φτου , μακρυα απο μας ) :xmas_eek::xmas_eek:
 

ELGEO2

Member
Μηνύματα
732
Likes
693
Επόμενο Ταξίδι
ΚΟΛΟΜΒΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
πέρασμα καρακορουμ
28 φεβρουαριου εως και 17 Μαρτίου μόνο 1171, 70 only .. στο δρομολόγιο από αθηνα για μπανγκοκ

ελπιζω να προλαβω να .....κλεισω θεση γιατι δεν θελω να χασω τετοια προσφορα ....
εδώ ισχύει εκείνο που λένε ότι μάθανε ότι γα.........στε πλάκωσαν και οι γύφτου της γυφταιρ..
 

Dva Srca

Member
Μηνύματα
558
Likes
1.053
Επόμενο Ταξίδι
Σλοβενία
Ταξίδι-Όνειρο
Ισραήλ, Ειρηνικός
EgyptAir, ποτέ ξανά. Και 20 και 30%, μπαααααα...
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.950
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
EgyptAir, ποτέ ξανά. Και 20 και 30%, μπαααααα...
γιατι βρε?? εγω ταξιδεψα μια χαρα και bkk και endebe.

-15% στα εξοδα της κηδειας ?(φτου , φτου , μακρυα απο μας ) :xmas_eek::xmas_eek:
κοιτα θα το δω σοβαρά αν κανει κανενα 40% για τα σαράντα..λιγο τοχεις??:xmas_mrgreen:
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
28 φεβρουαριου εως και 17 Μαρτίου μόνο 1171, 70 only .. στο δρομολόγιο από αθηνα για μπανγκοκ

ελπιζω να προλαβω να .....κλεισω θεση γιατι δεν θελω να χασω τετοια προσφορα ....
εδώ ισχύει εκείνο που λένε ότι μάθανε ότι γα.........στε πλάκωσαν και οι γύφτου της γυφταιρ..
Γεια την ΒΚΚ δεν εχει προσφορα Elgeo μπορεις ομως να πας Κουαλα με 570
γιουρια 3-17 Μαρτιου,και μετα με airasia για την πατριδα.

Μπορει η Εγυφτ να μην τοπ αλλα αν βαλει καμμια καλη προσφορα ολοι θα την προτιμησουμε.:airplane:
 

Dva Srca

Member
Μηνύματα
558
Likes
1.053
Επόμενο Ταξίδι
Σλοβενία
Ταξίδι-Όνειρο
Ισραήλ, Ειρηνικός
γιατι βρε?? εγω ταξιδεψα μια χαρα και bkk και endebe.
Επειδή, Ρενάτα μου, έτυχαν διάφορα και σε μένα όταν ταξίδεψα και σε φίλους μου πιο μετά και τα συζητάγαμε και καραφλιάσαμε με το πόσο ανεύθυνοι είναι σαν εταιρία... Ειδικά για μακρινά ταξίδια, δε θα τους εμπιστευτώ ξανά. Για ένα Κάιρο ok (καθότι δεν υπάρχουν και άλλες εταιρίες πλέον να πηγαίνουν...)
 

10900km

Member
Μηνύματα
392
Likes
4.190
Ταξίδεψα μαζί τους δύο φορές το 2010 για Κουάλα Λούμπουρ, τη μία 390 ευρώ(!) και την άλλη 550 αν θυμάμαι καλά, και τις δύο φορές όλα πήγαν άψογα, μέχρι και σε πολύ καλό ξενοδοχείο δίπλα στο αεροδρόμιο του Καΐρου με έστειλαν στο “πήγαινε”, επειδή υπήρχε κενό 7-8 ωρών μεταξύ των δύο πτήσεων. Δωρεάν το δωμάτιο για εκείνες τις ώρες, δωρεάν και φαγητό-μπουφές. Έσωσα και τα μίλια με την κάρτα της Lufthansa-Star Alliance. Είναι πολύ πιθανό να τους προτιμήσω ξανά τον προσεχή Μάρτιο, πάλι για ΚΛ.
 

mad4paok

Member
Μηνύματα
414
Likes
63
Επόμενο Ταξίδι
ΑΠΩ ΑΝΑΤΟΛΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΤΟΥΜΠΑ-ΙΡΑΝ-ΚΑΜΠΟΤΖΗ-ΝΑΜ
15% δεν ήταν χτες; Πότε κατέβηκε στο 12%;
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.506
Likes
7.699
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
Rental...εχε το νου σου για προσφορές κατα τον Ιούνιο έτσι;;;;;;:xmas_biggrin:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.700
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom