Eurovision 2012 !!!!

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Supporters της Eurovision στα οπλα !!!


Οι φίλοι του πανευρωπαϊκού διαγωνισμού τραγουδιού της Eurovision θα έχουν την ευκαιρία να ακούσουν για πρώτη φορά τα τέσσερα υποψήφια τραγούδια του ελληνικού τελικού την Τρίτη 28 Φεβρουαρίου και ώρα 11 το πρωί, μέσα από την επίσημη ιστοσελίδα της ΕΡΤ ΕΡΤ - ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ, καθώς και μέσα από τις σελίδες των κοινωνικών δικτύων της Δημόσιας Ραδιοτηλεόρασης που έχουν δημιουργηθεί ειδικά για τον μεγάλο μουσικό θεσμό, στο Facebook (facebook.com/eurovisionert) και το Twitter (twitter.com/eurovisionert).

Ο 57ος διαγωνισμός της Eurovision θα πραγματοποιηθεί φέτος στο Μπακού του Αζερμπαϊτζάν στις 26 Μαΐου.

Από την 1η Μαρτίου τα τραγούδια θα μεταδίδονται από τα ραδιόφωνα της ΕΡΤ, ενώ σε σύντομο χρονικό διάστημα θα αρχίσει και η προβολή των βίντεο κλιπ από τους τηλεοπτικούς σταθμούς της δημόσιας ραδιοτηλεόρασης, όπου και θα αποκαλυφθούν οι υποψήφιοι καλλιτέχνες.

Ο ελληνικός τελικός για την ανάδειξη του τραγουδιού που θα μας εκπροσωπήσει στον 57ο Πανευρωπαϊκό Διαγωνισμό της Eurovision, θα πραγματοποιηθεί στις 12 Μαρτίου, στο πλαίσιο ειδικής βραδιάς.

Η online διάθεση των εισιτηρίων για τους δύο ημιτελικούς και τον τελικό στο Μπακού (22, 24 και 26 Μαΐου αντιστοίχως) θα αρχίσει από την Τρίτη 28 Φεβρουαρίου.

Για περισσότερες πληροφορίες, οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να επισκέπτονται από την ίδια ημερομηνία την επίσημη ιστοσελίδα του διαγωνισμού, Eurovision Song Contest - Baku 2012.

Οι ασχετοι να μην ενοχλουν :D:D:bleh:
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Ειδα σημερα τη συμμετοχη της Κυπρου...
Σαν μουσικη υποκρουση σε μαθημα Zumba μου κανει...
6 points from me :haha::haha:
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου

Εδω και η Τουρκια !
 
Last edited by a moderator:
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
αααααα :shock::shock::shock::shock:
Μην μου δειξετε αλλο....... ερωτευθηκα !!!
Τραγουδαρα!!!! 12 points from me !!!
ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ
Go Turkey go :clap::clap:





Υ.Γ Τo Ισραηλ εβγαλε??
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Δεν επιασε τιποτα το ''ρανταρ'' μου
Παραδοξως το Ισραηλ μου αρεσε παντα....ιδιως στις μπαλαντες δεν το συναγωνιζετε κανενα αλλα κρατος
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου

Για να ξαναθυμηθούμε δυο φωναρες !!!!
 
Last edited by a moderator:
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Δεν επιασε τιποτα το ''ρανταρ'' μου
Παραδοξως το Ισραηλ μου αρεσε παντα....ιδιως στις μπαλαντες δεν το συναγωνιζετε κανενα αλλα κρατος
Και οχι μονο στις μπαλαντες...........Σε ολα του το Ισραηλ ειναι ωραιο:xalara::xalara:
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Θα το υποστούμε που θα το υποστούμε και φέτος το topic δε γράφετε και για το Baku τίποτα...
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Οι ασχετοι να μην ενοχλουν :D:D:bleh:
Θα το υποστούμε που θα το υποστούμε και φέτος το topic δε γράφετε και για το Baku τίποτα...
Φιτζιανο παιδι μου δεν διαβαζεις τι γραφω ????:D:D
Χωθηκαμε στο τελος της σελιδας, και δεν ενοχλουμε κανενα...
Ρωτας πως αντεχουμε τα αθλητικα ?????
Ειδες να μιλησουμε ???
Μουγκα ......δεν σας ενοχλουμε .....ξου...ξου...απο εδω.....θα παρουν και αλλοι θαρος :bleh::bleh:
 

taver

Member
Μηνύματα
12.486
Likes
28.952
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Θα το υποστούμε που θα το υποστούμε και φέτος το topic δε γράφετε και για το Baku τίποτα...
Λες να έχει κανα charter για τη Eurovision, να πάμε με φυσιολογική τιμή εισιτηρίου? Γιατί κατά τα άλλα, τσούζει....
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Λες να έχει κανα charter για τη Eurovision, να πάμε με φυσιολογική τιμή εισιτηρίου? Γιατί κατά τα άλλα, τσούζει....
Και γω θα ρθω.....

Υ.Γ τι κανεις εσυ εδω??
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.186
Μηνύματα
883.278
Μέλη
38.893
Νεότερο μέλος
stefanoss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom