expedia us αλλαγη εισητηριων

efi.hania

Member
Μηνύματα
624
Likes
938
Ταξίδι-Όνειρο
papua
εχετε κανει ποτε αλλαγη εισητηριων στο expedia?παιρνω τηλ. και δεν πιανει καν γραμμη στον αριθμο που δινουν.μεσω e mail δεν γινετε,μου ζητουν να τους παρω τηλ.
 

mpiftex

Member
Μηνύματα
892
Likes
265
Ταξίδι-Όνειρο
παντού για πάντα
Όταν η κοπέλα μου προσπαθούσε τηλεφωνικώς να αλλάξει το εισιτήριο επιστροφής της από ΝΑ Ασία (τα είχε κλείσει από expedia), την είχαν κάνει να πάει η ίδια στο κοντινότερο γραφείο της αεροπορικής (στο Βιετνάμ) και να το αλλάξει εκεί. Έλεγξε αν μπορείς να τα αλλάξεις μέσω expedia ή αν πρέπει να απευθυνθείς στην αεροπορική.
 

efi.hania

Member
Μηνύματα
624
Likes
938
Ταξίδι-Όνειρο
papua
ειμαι πολυ δυσαρεστημενη απο expedia.μετα απο μια ωρα και ενα τεταρτο στο τηλεφωνο και εκει που υποτιθετε η διαδικασια προχωρουσε για την αλλαγη,ζητησαν και πιστωτικη για μια χρεωση πεναλτυ (το οποιο ποσο θα μου το επεστρεφαν σε 7 μερες επειδη ειχα αγορασει protection package),τελικα ειπαν οτι δεν γινετε η αλλαγη,αρχισα να παραπονιεμαι τοτε τι με κρατατε στο τηλ.μια ωρα και δεν το λετε απ την αρχη,και μου κλεινει το τηλ καταμουτρα,και μετα απο λιγο πηρα τηλ στην τραπεζα και το ποσο που ζητησαν το εχουν δεσμευσει και η αλλαγη δεν εγινε.αρα θα πληρωσω απο την αρχη extra εισητηρια,εχω ηδη πληρωσει τα προηγουμενα και με βλεπω και χρεωμενη για το πεναλτυ.ΑΙΣΧΟΣ
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Πραγματικά αίσχος! Κι ανεπίτρεπτο να στο κλείνουν στα μούτρα...να στείλεις e-mail με επισύναψη σε κάποιον αρμόδιο φορέα (δεν ξέρω ποιος είναι αρμόδιος).
 

mpiftex

Member
Μηνύματα
892
Likes
265
Ταξίδι-Όνειρο
παντού για πάντα
Τελικά τι έγινε; Τα πληρώσατε πάλι και μαζί και το πρόστιμο; Ελπίζω να μην ήταν τα εισιτήρια για τη Γαλλική Πολυνησία αλλά κάποια άλλη μικρότερη πτήση!!
Όπως και να'χει απαράδεκτο από την expedia! Η αεροπορική δεν μπορούσε να κάνει κάτι;
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.186
Μηνύματα
883.344
Μέλη
38.894
Νεότερο μέλος
mikesf

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom