Γενικά Formula 1

GTS

Member
Μηνύματα
6.767
Likes
18.143
Είναι αξιόπιστο το site? Γνώριζα μόνο για το επίσημο της Formula 1 . Πολύ κοντά, σημαντικό! Πιστεύεις αξίζει να αγοράσω θέση σε πιο ακριβό stand σε σχέση με τη γενική είσοδο;
Από εκεί ψώνισα κι εγώ για Ουγγαρία και ψωνίζω. Άψογοι.
 

Billouk

Member
Μηνύματα
495
Likes
1.628
Από εκεί ψώνισα κι εγώ για Ουγγαρία και ψωνίζω. Άψογοι.
Τέλεια, σε ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια,είδα ότι έχει και μια έκπτωση μέχρι 31.12, οπότε, μένει να αποφασίσω αν θα πάω Γενική είσοδο ή σε αριθμημένη και ίσως να περίμενω λίγες μέρες ακόμα να δω και τιμές για την Ίμολα.
 
  • Like
Reactions: GTS

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.424
Likes
4.409
Με βάλατε στο τρυπάκι κι εμένα να ψάχνω εισιτήρια για f1 μεσημεριάτικα... :haha:
Τα εισιτήρια για το GP Βουδαπέστης είναι οικονομικά σε σχέση με άλλες πίστες, το πρόβλημα είναι ότι έχω πάει Βουδαπέστη (και θα ξαναπάω 2 εβδομάδες περίπου μετά το GP), αυτός είναι και ο λόγος που το σκέφτομαι.
Κατά τα άλλα για τη συγκεκριμένη πίστα να βγάλω silver (στα 186) ή bronze (στα 108)? Αξίζει η διαφορά της τιμής?
 

Billouk

Member
Μηνύματα
495
Likes
1.628
Με βάλατε στο τρυπάκι κι εμένα να ψάχνω εισιτήρια για f1 μεσημεριάτικα... :haha:
Τα εισιτήρια για το GP Βουδαπέστης είναι οικονομικά σε σχέση με άλλες πίστες, το πρόβλημα είναι ότι έχω πάει Βουδαπέστη (και θα ξαναπάω 2 εβδομάδες περίπου μετά το GP), αυτός είναι και ο λόγος που το σκέφτομαι.
Κατά τα άλλα για τη συγκεκριμένη πίστα να βγάλω silver (στα 186) ή bronze (στα 108)? Αξίζει η διαφορά της τιμής?
Και εγώ το σκέφτομαι πιο πολύ για bronze, νομίζω όπου και να κάτσουμε δεν θα το μετανιώσουμε!!
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.767
Likes
18.143
Στο silver 1 που καθήσαμε εμείς είδαμε εκκίνηση, τερματισμό κ από μακριά και πόντιουμ, καθως ήμασταν ακριβως στο τελείωμα της τελευταιας στροφης. Στη bronze είσαι νομίζω απέναντι κάπου στο μέσο της πίστας.
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.593
Likes
9.770
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ονειρεμένο Ταξίδι
New Zealand
Ωραίες και χρήσιμες οι πληροφορίες για τα Grand Prix. Η φετινή σεζόν έχει πολύ σπρωξίδι, μετά από χρόνια και πραγματικά αξίζει κάποιος να το δει από κοντά, μπράβο Γκτσου που παίρνεις τον μικρό από νωρίς.

Να βάλουμε εδώ πληροφορίες και για MotoGP, εμπίπτουν στην ίδια κατηγορία με το Grand Prix της F1. Παρόμοιες συνθήκες με F1, πολύ μπίρα, παράλληλα events και φαϊ, η μεγάλη διαφορά με τα Grand Prix είναι ότι το τριήμερο του αγώνα γίνονται και οι 3 κατηγορίες (Moto GP, Moto 2, Moto 3) οπότε και οι 3 μέρες έχουν μπόλικη δράση από τις 8-9 το πρωί μέχρι τις 3-4 το απόγευμα.

Έχω πάει σε 2 μέχρι στιγμής, Mugello και Brno. To Mugello είναι πραγματικά εμπειρία ζωής, ο κόσμος μένει μέσα στο χώρο της πίστας, 150+ χιλιάδες Ιταλοί και λοιποί σε ένα ξέφρενο τριήμερο πάρτι που θέλει γερές αντοχές από τον θόρυβο :haha::haha::haha:

Δε ξέρω πως θα κυλήσουν οι επόμενες σεζόν χωρίς την παρουσία του Ρόσι, το brand name του είναι αντίστοιχο του Michael Jordan, ο τελευταίος από τους πραγματικά λαμπρούς αστέρες. Ο Μάρκες με τις κινήσεις που έκανε το 2015 κατάφερε να γίνει ο πιο αντιπαθής υπερπρωταθλητής, στο Brno μοίραζαν σημαίες του και δεν τις έπαιρνε κανείς, στο τέλος πήρε τον αγώνα και είχαν κουτσομαζευτεί 150-200 άτομα με σημαίες του και πήγε και πανηγύρισε εκεί γιατί δεν υπήρχε που αλλού να πάει.

Πλέον έχω μπει στην λογική να συνδυάζονται αγώνες μαζί με καινούργια μέρη. Πχ η πίστα της Χερέθ και της Βαλένθια είναι πολύ ελκυστικές για συνδυαστικά ταξίδια.
 

Billouk

Member
Μηνύματα
495
Likes
1.628
@GTS έβγαλα για Βουδαπέστη τελικά και θα δω μήπως μπορώ να πάω και για Πάσχα στην Μπολόνια σε συνδυασμό με τον αγώνα στην Ίμολα. Μια τελευταία ερώτηση: Τα εισιτήρια στέλνονται σε email και απλώς εκτυπώνεις και πας ή στα στέλνουν με ταχυδρομείο;
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.865
Likes
26.631
Όσοι θα είστε στην Καταλονία αυτές τις ημέρες,αύριο και μεθαύριο έχει
INTERNATIONAL GT OPEN 2021
Εισιτήρια μόνο 10 ευρώ.
screenshot-proticketing.com-2021.10.22-11_33_29.png
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.767
Likes
18.143
@GTS έβγαλα για Βουδαπέστη τελικά και θα δω μήπως μπορώ να πάω και για Πάσχα στην Μπολόνια σε συνδυασμό με τον αγώνα στην Ίμολα. Μια τελευταία ερώτηση: Τα εισιτήρια στέλνονται σε email και απλώς εκτυπώνεις και πας ή στα στέλνουν με ταχυδρομείο;
Τα στέλνουν με μεηλ. Τα τυπώνεις ή τα έχεις στο κινητό σου.
 

dimarg92

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Καλησπέρα και από εμένα! Ενδιαφέρομαι για τον αγώνα στην Imola. Ξέρει κάποιος αν μπορούμε να αγοράσουμε εισιτήρια μόνο για την Κυριακή και το κόστος που έχουν περίπου; Έχω βάλει το email μου στο επίσημο site για όταν ανοίξουν οι πωλήσεις.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.643
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom