Ισπανία Girona (Barcelona) ενοικίαση Αυτοκινήτου

jose

Member
Μηνύματα
701
Likes
210
Ονειρεμένο Ταξίδι
Tokio
παιδια εχουμε κλείσει εισιτήρια για Girona (Barcelona) με ryanair και μπενω στο site της Hertz για να κλεισω αυτοκίνητο αλλα δεν βρίσκει το αεροδρόμιο. εχει ενοικιάσει καποις αυτοκίνητο απο το αεροδρομιο που προσγειώνετε η ryamair ?

στο σιτε του αεροδρομιου βλεπω οτι εχει hertz εκτως αν βλεπω λαθος αεροδρομιο !
http://www.aena.es/csee/Satellite/A.../en/Page/1237553514623//Rent-a-car-desks.html
μπορειτε να με βοηθήσετε ?
ευχαριστω
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.865
Likes
26.631
Μέχρι τον Οκτώβριο που πήγα τελευταία φορά γραφείο υπήρχε δίπλα από τις αφίξεις.Κάνε μια ερώτηση στο μειλ,
[email protected]
 

thanospap_gr

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Καλησπέρα. Στις 14/8 πετάω Βαρκελώνη και μετά κατεβαίνω Ανδαλουσία με αυτοκίνητο (ελπίζω). Τέλος το αφήνω Μαδρίτη και πετάω από εκεί για Θεσσαλονίκη. Αφού λοιπόν έχω κλείσει τα πάντα και περιμένω αμέριμνος να έρθει αυτή η όμορφη Παρασκευή τρώω φλασια και λέω να κλείσω αυτοκίνητο από τώρα μήπως και πετύχω καλύτερη τιμή. Το θέμα μου είναι ότι ΟΛΕΣ οι εταιρίες μου ζητάνε πιστωτική (όχι χρεωστική) στο όνομα μου και δεν έχω. Επικοινώνησα με την τράπεζα μου και μου είπαν να κάνω την αίτηση και θα δούμε αν και λίγο δύσκολο μέσα σε όλη αυτή την κατάσταση. Ξέρει κανεις κανέναν άλλο τρόπο? Ευχαριστω
 
Μηνύματα
8
Likes
2
Καλησπέρα στη ταξιδιαρικη παρεα, μια ερωτηση γιατι εχω καταμπερδυτει με οσα διαβαζω στα ξενα site. Υπαρχει κανεις που να εχει νοικιασει αυτοκινητο απο το αεροδρομιο της Τζιρονα ή και γενικα στη Ισπανια και να μου προτεινει κάποια safe εταιρια χωρις κρυφες χρεωσεις και περιεργες πολιτικες καυσημων? :rolleyes-80:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.656
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom