H εαρινή 4η Σύναξις Τραβελστοριτών στη Θεσ/νίκη

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ονειρεμένο Ταξίδι
japan me cherry blossom
ναι, ηρθε η ωρα που ολοι περιμενατε!!!:clap::D
μετα την προηγουμενη επιτυχη συναντηση ,ειπαμε να δωσουμε και παλι το παρον αυτη την φορα ημερα σαββατο 28/3/09 και ωρα 12,00 ,το που θα το συζητησουμε μετ'επειτα .
ευελπιστουμε αυτη την φορα να καταφερουν να ερθουν οσοι δεν εχουμε γνωρισει ακομη !
για να δουμε τις συμμετοχες;)
 

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ονειρεμένο Ταξίδι
japan me cherry blossom
τελεια αχινουλα ! θα σε περιμενουμε!!

1.skiouros82
2.axinos

επομενος?
 

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ονειρεμένο Ταξίδι
japan me cherry blossom
εγω θα ελεγα να νοικιασετε ενα πουλμανακι και να ξεκινησετε να ανηφοριζετε!!:clap::clap:
 

toumpiotis

Member
Μηνύματα
892
Likes
649
Ονειρεμένο Ταξίδι
LENSOIS MARAHENSES
εγω θα ελεγα να νοικιασετε ενα πουλμανακι και να ξεκινησετε να ανηφοριζετε!!:clap::clap:
Εγώ θέλω να έρθω αλλα θα είμαι σε συνεδριο και γυρνάω Κυριακή 29/3.Δεν γινεται να παρει παράταση ?
 

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ονειρεμένο Ταξίδι
japan me cherry blossom
νεα μελη βλεπω και χαιρομαι ! αγαπητε τουμπιωτη προς το παρον μενουμε σε αυτην την ημ/νια. παντως αν δεν τα καταφερεις αυτην την φορα μην ανυσηχεις ειμαστε τακτικοι εμεις και κανουμε συχνες συναντησεις σιγουρα θα βρεθουμε στην επομενη!
 

toumpiotis

Member
Μηνύματα
892
Likes
649
Ονειρεμένο Ταξίδι
LENSOIS MARAHENSES
νεα μελη βλεπω και χαιρομαι ! αγαπητε τουμπιωτη προς το παρον μενουμε σε αυτην την ημ/νια. παντως αν δεν τα καταφερεις αυτην την φορα μην ανυσηχεις ειμαστε τακτικοι εμεις και κανουμε συχνες συναντησεις σιγουρα θα βρεθουμε στην επομενη!
Αν μπορέσω θα έρθω σιγουρα αν όχι περιμένω την επόμενη με ανυπομονησια.
:argentina01::fishing2:
 

axinos

Member
Μηνύματα
712
Likes
220
Επόμενο Ταξίδι
Βελιγραδι ισως...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νεα Υορκη
Αν μπορέσω θα έρθω σιγουρα αν όχι περιμένω την επόμενη με ανυπομονησια.
:argentina01::fishing2:
Και εμεις θελουμε πολυ να σε γνωρισουμε, γιατι εχεις εναν απιθανο ταξιδιωτικο χαρτη και θα εχεις σιγουρα πολλα να διηγηθεις!
 

toumpiotis

Member
Μηνύματα
892
Likes
649
Ονειρεμένο Ταξίδι
LENSOIS MARAHENSES
Και εμεις θελουμε πολυ να σε γνωρισουμε, γιατι εχεις εναν απιθανο ταξιδιωτικο χαρτη και θα εχεις σιγουρα πολλα να διηγηθεις!
Πιστεύω να βρώ χρόνο και να γράψω για 3-4 ταξίδια σε διαφορα που έκανα και θα αξιζε τον κοπο να τα γνωρίσουν και αλλοι.Αλλα οταν έχω χρόνο συνηθως ταξιδευω :D:):p
 

FAMEK

Banned
Μηνύματα
418
Likes
45
Επόμενο Ταξίδι
στουτγκαρδη
Ονειρεμένο Ταξίδι
γαλλικη πολυνησια
χαρα βαλε και μενα αρκει να ειναι για καφε σε ησυχο μερος και εχω μερος να προτεινω ....για να μπορεσουμε να μιλησουμε.....μαλιστα προτεινω την 'συμφωνια΄'΄'πουεχει και ξεχωριστο δωματιακι στην ερμου με βενιζελου σε οροφο ..αυτα σοφια
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.786
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom