Ηνωμένο Βασίλειο heathrow - city center

michalis87

Member
Μηνύματα
87
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελώνη
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΜΠΟΡΑ ΜΠΟΡΑ
Γεια σας,
θα πάω λονδίνο και θα ήθελα να ρωτήσω ποιός είναι ο ποιό εύκολος και οικονομικός τρόπος να πάω από το αεροδρόμιο του heathrow στο κέντρο του λονδίνου!:lol::lol::lol:
 

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.986
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ονειρεμένο Ταξίδι
yeah, whatever...
oyster card- piccadilly line(λένε οι πληροφορίες μου)
 

maria84

Member
Μηνύματα
90
Likes
42
Θέλω να πάω απο το κέντρο του Λονδίνου στο αεροδρόμιο Heathrow Terminal 4 και πρέπει να είμαι εκεί στις 5 το πρωί.Μετρό και Heathrow Express δε βολευουν.Έχει κλείσει κανείς απο εταιρείες που τις προπληρώνεις για να σε παραλαβουν απο το ξενοδοχείο σου (π.χ. londonheathrowtransport.co.uk) και κατα πόσο είναι αξιόπιστες?Θα είμαστε πέντε άτομα με βαλίτσες και καρότσι και θέλω αν είναι να κλείσω κάτι σίγουρο
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.013
Likes
6.395
Θέλω να πάω απο το κέντρο του Λονδίνου στο αεροδρόμιο Heathrow Terminal 4 και πρέπει να είμαι εκεί στις 5 το πρωί.Μετρό και Heathrow Express δε βολευουν.Έχει κλείσει κανείς απο εταιρείες που τις προπληρώνεις για να σε παραλαβουν απο το ξενοδοχείο σου (π.χ. londonheathrowtransport.co.uk) και κατα πόσο είναι αξιόπιστες?Θα είμαστε πέντε άτομα με βαλίτσες και καρότσι και θέλω αν είναι να κλείσω κάτι σίγουρο
https://www.uber.com/cities/london
 

taver

Member
Μηνύματα
12.468
Likes
28.827
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iles Kerguelen
Θέλω να πάω απο το κέντρο του Λονδίνου στο αεροδρόμιο Heathrow Terminal 4 και πρέπει να είμαι εκεί στις 5 το πρωί.Μετρό και Heathrow Express δε βολευουν.Έχει κλείσει κανείς απο εταιρείες που τις προπληρώνεις για να σε παραλαβουν απο το ξενοδοχείο σου (π.χ. londonheathrowtransport.co.uk) και κατα πόσο είναι αξιόπιστες?Θα είμαστε πέντε άτομα με βαλίτσες και καρότσι και θέλω αν είναι να κλείσω κάτι σίγουρο
Ίσως είναι συμφερότερο να κλείσεις για το τελευταίο βράδυ ένα ξενοδοχείο στο Heathrow και να πας από το προηγούμενο βράδυ....
 

maria84

Member
Μηνύματα
90
Likes
42
Ίσως είναι συμφερότερο να κλείσεις για το τελευταίο βράδυ ένα ξενοδοχείο στο Heathrow και να πας από το προηγούμενο βράδυ....
Δυστυχως εχω ήδη κλείσει ξενοδοχείο στο Covent Garden και ειναι μη επιστρεψιμη η τιμη που το εκλεισα.Μαλλον έπρεπε να το σκεφτώ λίγο καλύτερα πρίν κλείσω.
 

galoz

Member
Μηνύματα
446
Likes
659
Θέλουμε να πάμε από Heathrow airport σε Waterloo underground station με μετρό.Το δρομολόγιο έχει ανταπόκριση στο Green Park underground station,θα πληρώσουμε 1 ή 2 εισιτήρια;
 

kill_bill

Member
Μηνύματα
183
Likes
261
Επόμενο Ταξίδι
Σικελία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αγία Πετρούπολη
Καλησπέρα! Για αναχώρηση 7.10 από Χίθροου τί προτείνετε σαν καλύτερη λύση στοη μετακίνηση; Διαμονή το βράδυ σε ξενοδοχείο κοντά ή υπάρχει οικονομική μετακίνηση με ταξί ή κάποιο άλλο τρόπο από kings cross?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.786
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom