Hotel barcelona.

Olivia23

Member
Μηνύματα
16
Likes
4
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ.ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΓΙΑ ΔΙΑΜΟΝΗ ΣΕ ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΗΜΕΙΟ ΤΗΣ ΒΑΡΚΕΛΩΝΗΣ ΜΕ ΕΥΚΟΛΗ ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΣΤΟ ΜΕΤΡΟ ΓΙΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΕ ΠΑΙΔΙ 7 ΕΤΩΝ?ΓΙΑ ΙΟΥΛΙΟ ΜΗΝΑ?
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.552
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ.ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΓΙΑ ΔΙΑΜΟΝΗ ΣΕ ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΗΜΕΙΟ ΤΗΣ ΒΑΡΚΕΛΩΝΗΣ ΜΕ ΕΥΚΟΛΗ ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΣΤΟ ΜΕΤΡΟ ΓΙΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΕ ΠΑΙΔΙ 7 ΕΤΩΝ?ΓΙΑ ΙΟΥΛΙΟ ΜΗΝΑ?
Σύμφωνα με τους όρους του φόρουμ που αποδέχθηκες κατά την εγγραφή σου: Απαγορεύονται τα ΚΕΦΑΛΑΙΑ και τα greeklish, στον τίτλο του μηνύματος αλλά και στο περιεχόμενό του.
Παρακαλώ μην γράψεις ξανά με κεφαλαία. Τέτοια μηνύματα διαγράφονται.
 

mmm

Member
Μηνύματα
22
Likes
22
το πρώτο είναι σε πολύ καλή τοποθεσία. όλα με τα πόδια.
Εχω μείνει στο ξενοδοχείο Paral.lel, Poeta Cabanyes, 5, Sants-Montjuïc, 08004 Βαρκελώνη to 2017. ΄Εμεινα πολύ ευχαριστημένη , δίπλα σε σταθμό του μετρό, πολύ καθαρό και σχετικά οικονομικό για Βαρκελώνη. Ελπίζω να έχει παραμείνει έτσι.
 
Last edited by a moderator:

Olivia23

Member
Μηνύματα
16
Likes
4
Σύμφωνα με τους όρους του φόρουμ που αποδέχθηκες κατά την εγγραφή σου: Απαγορεύονται τα ΚΕΦΑΛΑΙΑ και τα greeklish, στον τίτλο του μηνύματος αλλά και στο περιεχόμενό του.
Παρακαλώ μην γράψεις ξανά με κεφαλαία. Τέτοια μηνύματα διαγράφονται.
Συγγνώμη δεν το ειχα καταλαβει..
 

Olivia23

Member
Μηνύματα
16
Likes
4
Εχω μείνει στο ξενοδοχείο Paral.lel, Poeta Cabanyes, 5, Sants-Montjuïc, 08004 Βαρκελώνη to 2017. ΄Εμεινα πολύ ευχαριστημένη , δίπλα σε σταθμό του μετρό, πολύ καθαρό και σχετικά οικονομικό για Βαρκελώνη. Ελπίζω να έχει παραμείνει έτσι.
σε ευχαριστω πολυ θα το κοιταξω
 

Olivia23

Member
Μηνύματα
16
Likes
4
Kαλησπερα ηθελα να ρωτησω καποιον που ξερει απο Βαρκελωνη ποιο απο τα παρακατω ξενοδοχεια θα ηταν καλυτερο να επιλεξω απο αποψη περιοχης και να ειναι κοντα σε σταση του μετρο καθως εχουμε και ενα παιδι μαζι μας.
1)Hotel Sb Icaria Barcelona
2)H10 Itaca
3)Hotel SB Plaza Europa
4)Hotel SB Glow****Sup
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.865
Likes
26.632
1) Καλό ξενοδοχείο 10 λεπτά περίπου από στάση του μετρό.
2) Καλό ξενοδοχείο 5 λεπτά από την στάση.
3) καλό ξενοδοχείο Στου διαόλου την μάνα όμως.
4) καλό ξενοδοχείο 4-5 λεπτά από στάση.
Θα απέφευγα το 3 και θα προτιμούσα 2 μετά το 4 και μετά το 1.
 

Olivia23

Member
Μηνύματα
16
Likes
4
1) Καλό ξενοδοχείο 10 λεπτά περίπου από στάση του μετρό.
2) Καλό ξενοδοχείο 5 λεπτά από την στάση.
3) καλό ξενοδοχείο Στου διαόλου την μάνα όμως.
4) καλό ξενοδοχείο 4-5 λεπτά από στάση.
Θα απέφευγα το 3 και θα προτιμούσα 2 μετά το 4 και μετά το 1.
Σε ευχαριστω πολυ για την αμεση απαντηση σου…να σε ρωτησω μηπως εχεις παει στο port adventura?ειναι μακρια?
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.865
Likes
26.632
Ναι έχω πάει αρκετές φορές. Αν διαλέξεις το ξενοδοχείο 2 (Itaca), δίπλα του είναι ο σιδηροδρομικός σταθμός που σε πάει στο Πορτ Αβεντούρα. Είναι περίπου 100 χιλιόμετρα.
 

NickPort

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Καλησπέρα,
Ψάχνω κατάλυμα για 5 άτομα (3 παιδιά) κάπου κεντρικά ώστε να μπορούμε να κυκλοφορούμε με τα πόδια. Δεν έχω καταφέρει να βρω κάτι αξιοπρεπές οπότε αναγκαστικά θα πάω σε λύση Airbnb.

Η περιοχή Poblenou, είναι καλή επιλογή ?
 
Last edited:

annoula

Member
Μηνύματα
227
Likes
495
Καλησπέρα,
Ψάχνω κατάλυμα για 5 άτομα (3 παιδιά) κάπου κεντρικά ώστε να μπορούμε να κυκλοφορούμε με τα πόδια. Δεν έχω καταφέρει να βρω κάτι αξιοπρεπές οπότε αναγκαστικά θα πάω σε λύση Airbnb.

Η περιοχή Poblenou, είναι καλή επιλογή ?
Ειχα μεινει στο Barcelona appartments Muntaner. Τσεκαρε το. Ειναι πολυ κεντρικα
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.676
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom