Hotel barcelona.

NickPort

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Ειχα μεινει στο Barcelona appartments Muntaner. Τσεκαρε το. Ειναι πολυ κεντρικα
Ευχαριστώ, θα το τσεκάρω αν και άρχισα να γλυκοκοιτάζω και κάποια ξενοδοχεία λίγο πιο έξω που έχουν ανέσεις και είναι στο budget που έχω και νομίζω θα μου βγει το ίδιο αν προσθέσω τα μεταφορικά 2 φορές την ημέρα.
 

tolismark

Member
Μηνύματα
79
Likes
35
Παιδιά καλησπέρα,
εκτός απροόπτου θα είμαι στην Βαρκελώνη αρχές Μαρτίου. ρίχνοντας μια μάτια στο booking και με βάση το bgt μου, έχω δει τα παρακάτω…
θα εκτιμούσα την άποψη οποίου γνωρίζει…Ευχαριστω!
★ Hotel Lloret Ramblas, Βαρκελώνη, Ισπανία
https://www.booking.com/hotel/es/ho...f96c5e088fb10088;type=total;ucfs=1&#hotelTmpl
★★★★ Ayre Hotel Gran Vía, Βαρκελώνη, Ισπανία
https://www.booking.com/hotel/es/ho...f96c5e088fb10088;type=total;ucfs=1&#hotelTmpl

Επίσης και αυτό..
https://www.booking.com/hotel/es/ho...f96c5e088fb10088;type=total;ucfs=1&#hotelTmpl
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.865
Likes
26.632
1)Το Lloret κεντρικότατο αλλά δεν έχω προσωπική άποψη.
2) σε καλή θέση. Έχω ακούσει καλά λόγια.
3)Το Ayre πολύ καλό αλλά ξεφύγαμε από το κέντρο.
Τα άλλα που έβαλες είναι ίδια με το 2.
 

tolismark

Member
Μηνύματα
79
Likes
35
1)Το Lloret κεντρικότατο αλλά δεν έχω προσωπική άποψη.
2) σε καλή θέση. Έχω ακούσει καλά λόγια.
3)Το Ayre πολύ καλό αλλά ξεφύγαμε από το κέντρο.
Τα άλλα που έβαλες είναι ίδια με το 2.
Κατατοπιστικοτατος!…μου αρεσει το Orleans γιατί είναι δίπλα στο πάρκο, από την άλλη το LIoret όντως είναι σε κεντρικό σημείο με μέτρο στα 50m και τα λεωφορεία από και προς αεροδρομιο πολύ κοντά.
Απ ότι διαβάζω έχουν αρκετα καλές κριτικές και τα δυο και είναι βασικά και στο bgt μου!
Ευχαριστω για την βοήθεια!
 

penelopebek

Member
Μηνύματα
247
Likes
253
Ονειρεμένο Ταξίδι
Οπου λαμπει ο Ηλιος
Καλημέρα, κάποια άποψη για το συγκεκριμένο. Είναι καλή η περιοχή? Βολεύει ή είναι μακρυά από το κέντρο?
★★★ Motel One Barcelona-Ciutadella, Βαρκελώνη, Ισπανία
Καλημέρα, μειναμε στο Motel-One το καλοκαίρι του 2019. Ηταν παρα πολυ καλό, ειχα ζητήσει δωματιο σε πανω όροφο. Μας εβαλαν στον 7ο μπροστα στο πάρλο. Ειχε τελεια θέα. Η περιοχη πολυ καλη , ησυχη και πολυ κοντα σε όλα με τα ποδια. Η γοτθικη συνοικια διπλα. Υπάρχει σταση για μετρο κοντα. Μείναμε πολυ ευχαρηστιμένοι. Πρωινο φαγαμε στο ξενοδοχείο μια μερα. Δεν το είχαμε στο πακέτο.Εκει κοντα είχε τοσα πολλα μαγαζια για πρωινο που τα προτιμούσαμε.
Σιγουρα εκει θα μείνουμε εαν ξαναπάμε, Που θα ξαναπαμε......... επλίζω σύντομα.
 

tolismark

Member
Μηνύματα
79
Likes
35
Καλημέρα, μειναμε στο Motel-One το καλοκαίρι του 2019. Ηταν παρα πολυ καλό, ειχα ζητήσει δωματιο σε πανω όροφο. Μας εβαλαν στον 7ο μπροστα στο πάρλο. Ειχε τελεια θέα. Η περιοχη πολυ καλη , ησυχη και πολυ κοντα σε όλα με τα ποδια. Η γοτθικη συνοικια διπλα. Υπάρχει σταση για μετρο κοντα. Μείναμε πολυ ευχαρηστιμένοι. Πρωινο φαγαμε στο ξενοδοχείο μια μερα. Δεν το είχαμε στο πακέτο.Εκει κοντα είχε τοσα πολλα μαγαζια για πρωινο που τα προτιμούσαμε.
Σιγουρα εκει θα μείνουμε εαν ξαναπάμε, Που θα ξαναπαμε......... επλίζω σύντομα.
Έχω ήδη κάνει κράτηση στο συγκεκριμένο. Όντως φαίνεται ωραίο.
Ευχαριστω!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.671
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom