Γαλλική Πολυνησία iaorana moorea french polynesia

efi.hania

Member
Μηνύματα
624
Likes
938
Ταξίδι-Όνειρο
papua
iaorana apo moorea!!!dld γεια σας από moorea,γαλλική πολυνησία!!!η ώρα είναι 8 το απόγευμα είμαστε στο cafe iguana,και πιστεύω θα ήταν συγκινητικό για πόλους ένα live από τον παραδεισο!!!ο ο καιρός είναι τελείως σήμερα η θάλασσα ζεστη και με πολλά πολλά ψαράκια αλλα και πολλά κουνούπια.οι εικόνες όλες είναι "σκεχωριστες" και ιδιαίτερες.σαν ένας μεγάλος κήπος και ένα μεγάλο ενυδρείο.περισσότερα μόλις με το καλο επιστρέψουμε και πολλές φωτός και πληροφορίες.
 

Rosa

Member
Μηνύματα
1.635
Likes
1.964
Ταξίδι-Όνειρο
Trobriand Islands...
geia sas apo moorea,gallikh polynisia!!!i wra einai 8 to apogeyma eimaste sto cafe iguana,kai pisteyw tha itan sigkinitiko gia polous ena live apo ton paradzeiso!!!
Ανταπόκριση από Moorea, δεν έχει ξαναγίνει!!!! Να περνάς καλά efi (που περνάς, δηλαδή...) και να μας στέλνεις νέα!!!:D

Θα σου γράψει κι η go2dbeach, μόλις ξαναβρεί τις αισθήσεις της...Μετά το μήνυμά σου την έχουμε περιλάβει με τα μπουγέλα για να τη συνεφέρουμε....;)
 

TENTEN

Member
Μηνύματα
249
Likes
31
Επόμενο Ταξίδι
θα δούμε...
Τα έχω δεί όλα, δεν μπορώ να μιλήσω αυτή τη στιγμή.
 
Μηνύματα
772
Likes
611
Επόμενο Ταξίδι
Κάπου μακριά
Ταξίδι-Όνειρο
Λος Ρόκες
Αααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααχ...
 

Giotap17455

Member
Μηνύματα
95
Likes
11
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυνησία
Ζηλεύω!!! Καλά να περνάς και θέλουμε πολλές πολλές λεπτομέρειες όταν επιστρέψεις με το καλό..
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.966
Likes
9.367
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Πρεπει να ειναι το πιο μακρινο μερος στον κοσμο απο οπου θα λαβουμε ποτε λαιβ μηνυμα :)
Ειμαι καλα , ειμαι ψυχραιμη..μια μικρη ζαλαδα νιωθω μονο..Μουρεα ειπατε? awww.clipartof.com_images_emoticons_xsmall2_2201_fever.gif awww.clipartof.com_images_emoticons_xsmall2_2198_splitting_headache.gif
 

Markos

Member
Μηνύματα
132
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Ταϊλάνδη
Ταξίδι-Όνειρο
Τανζανία - Ζανζιβάρη
Να περνάς τέλεια!!!!

Όταν γυρίσεις με το καλό περιμένουμε εκτενέστερη περιγραφή...
 

NTINA

Member
Μηνύματα
820
Likes
146
Επόμενο Ταξίδι
Άγραφα
Ταξίδι-Όνειρο
Γουατεμάλα
Ευχαριστούμε γι αυτή την τροπική ανάσα που μας στέλνεις,
μέσα στην ασφυκτική μας καθημερινότητα.:throw:
 

varsa

Member
Μηνύματα
1.291
Likes
128
Ταξίδι-Όνειρο
far away
:hitme: λιγο μυαλο μας ειχε μεινει, κι αυτο μας το πηρε η Γαλ. Πολυνησια... καλα να περνας και οποτε βαρεθεις (χαχα :haha:αστειο φυσικα) μας δινεις μια δοση ακομα...
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
Aν τυχον επιστρεψεις.....βαλε φωτογραφιες στη γκαλερυ,
αν νομισεις οτι καποια στιγμη εισαι σε θεση να μας πεις 2 λογια,θα σε καταλαβουμε απολυτα.
Ολα αυτα αν......
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.219
Likes
5.729
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Τι ήταν αυτό πάλι; Από πού μας ήρθε; :shock: (ναι, ξέρω, από moorea)

Θέλω να κάνω :harakiri:
Να πώ ότι ζηλεύω; και λίγο λέω...
Τέλος πάντων! Καλά να περνάτε και να μας δίνετε μικρές τζουρίτσες από παράδεισο!!!
 

efi.hania

Member
Μηνύματα
624
Likes
938
Ταξίδι-Όνειρο
papua
γεια σας και απο κοντα!!!ελπιζω να μην προκαλεσα μεγαλο πανικο με το μην.σας σκεφτομουν!!!!και ειναι κι ενα απο τα αναμνηστικα μου το μην αυτο στο travelstories!!!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.186
Μηνύματα
883.274
Μέλη
38.893
Νεότερο μέλος
stefanoss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom