Icelandair

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.077
Likes
20.118
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γη του Πυρός
Υπάρχει κάποιος που να έχει χρησιμοποιήσει την Icelandair και να είχε πρόβλημα καθυστέρησης στην αναχώρηση ή αλλαγή ώρας αναχώρησης;
Όλες οι υπόλοιπες υπηρεσίες δεν με ενδιαφέρουν (βαλίτσες, φαγητό κτλ)
 

Irouli

Member
Μηνύματα
113
Likes
146
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κούβα
Υπάρχει κάποιος που να έχει χρησιμοποιήσει την Icelandair και να είχε πρόβλημα καθυστέρησης στην αναχώρηση ή αλλαγή ώρας αναχώρησης;
Όλες οι υπόλοιπες υπηρεσίες δεν με ενδιαφέρουν (βαλίτσες, φαγητό κτλ)
Ναι την εχω χρησιμοποιήσει και είχα καθυστέρηση περίπου 2 ώρες...
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.077
Likes
20.118
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γη του Πυρός
Ναι την εχω χρησιμοποιήσει και είχα καθυστέρηση περίπου 2 ώρες...
Σ' ευχαριστώ!
Μπορείς σε παρακαλώ να μου πεις το λόγο της καθυστέρησης και να μου θυμησεις ποιο μήνα πέταξες ;
 
Last edited:

arabickostas

Member
Μηνύματα
461
Likes
1.501
Υπάρχει κάποιος που να έχει χρησιμοποιήσει την Icelandair και να είχε πρόβλημα καθυστέρησης στην αναχώρηση ή αλλαγή ώρας αναχώρησης;
Όλες οι υπόλοιπες υπηρεσίες δεν με ενδιαφέρουν (βαλίτσες, φαγητό κτλ)
Την εχω χρησιμοποιησει και εγω. Ειχε μοναχα μια μικρη καθυστερηση στη πτηση COP-KEF. Απο κει και περα να πας προετοιμασμενη γιατι πχ, σε 6ωρη πτηση KEF-ORD δεν προσφεραν ουτε αναψυκτικο.... :haha:
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.077
Likes
20.118
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γη του Πυρός
Την εχω χρησιμοποιησει και εγω. Ειχε μοναχα μια μικρη καθυστερηση στη πτηση COP-KEF. Απο κει και περα να πας προετοιμασμενη γιατι πχ, σε 6ωρη πτηση KEF-ORD δεν προσφεραν ουτε αναψυκτικο.... :haha:
Thanks!
Δεν με απασχολεί το φαγητό για 3ωρη πτήση και γνωρίζω ότι θα υπάρχει "δίαιτα" :)
 

Irouli

Member
Μηνύματα
113
Likes
146
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κούβα
Σ' ευχαριστώ!
Μπορείς σε παρακαλώ να μου πεις το λόγο της καθυστέρησης και να μου θυμησεις ποιο μήνα πέταξες ;
Νομιζω οτι δεν μας ειχε ανακοινωθει καποιος λογος. Ισως λογω καιρου. Αρχες Νοεμβριου ηταν!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.812
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom