Αυστρία innsbruck

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
470
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
Μιας και δεν γραφτηκαν πολλα για το ινσμπρουκ,θα ηθελα να κανω νεο θεματακι μπας κ το δει κανενας και με διαφωτισει...
ειναι χιονοδρομικος παραδεισος αλλα το θεμα ειναι εχει κατι να δεις ή κακως το σκεφτομαι για μονοημερη;
ειναι απο τα γνωστα μερη της αυστριας αλλα δεν ενθουσιαζομαι με το σκι..η εκδρομη ειναι προγραμματισμενη για τελη φλεβαρη!
thx
 

greco

Member
Μηνύματα
1.147
Likes
3.320
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος Τουρκιας
Ειναι γλυκυτατη πολη.προσωπικα μου αρεσε πιο πολυ απο το Salzburg-γουστα ειναι αυτα-Μην χασεις τη Hofkirche,εχει εισοδο αλλα ειναι απο τις πιο εντυπωσιακες και ιδιαιτερες εκκλησιες απο τις πολλες που εχω δει.
 

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
470
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
χαχαχαχ αρε τριπ με τα ωραια σου!
χαθηκες!!πλακα πλακα ο γαμος σε εξαφανισε :)
ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ;)

εχω ανοιξει πολλα μετωπα και απο τοτε που το εκανα αυτο δεν τρωω δεν κοιμαμαι..χμ δεν ειμαι σιγουρη οτι αυτος ειναι ο σκοπος ενος ταξιδιου :p
λονδινο ρωμη ειναι τον αλλον μηνα και τα αλλα ειναι για το νεο ετος-χειμωνα καλοκαιρι ;p
υγεια να εχουμε και κανα φραγκοδιφραγκο!

greco τι μηνα πηγες θυμασαι;
μουχει κατσει στο μυαλο οτι θα εχει χιονι ως το λαιμο..[ποιηση]
 
Last edited by a moderator:

greco

Member
Μηνύματα
1.147
Likes
3.320
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος Τουρκιας
Καλοκαιρι ειχα παει.Τωρα με τον καιρο,ποτε δεν ξερεις.Γενικα αυτες οι χωρες ζουνε με το χιονι,δεν ειναι οπως εδω που παραλυουν τα παντα.
 

Eurotraveler

Member
Μηνύματα
464
Likes
1.767
Επόμενο Ταξίδι
Γκντανσκ
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Αξίζει αναμφισβήτητα!! Είναι πολύ όμορφη πόλη, υπάρχουν αρκετά πράγματα να δεις και μπορείς να τη γυρίσεις γρήγορα και εύκολα.
 

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
470
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
μπραβο παιδια οκ θα τη βαλω ως φαινεται στο προγραμμα..υπαρχει περιπτωση να εχει καλυτερο καιρο απο το μοναχο;
ζεις κανεις αυστρια να μας πει απο πρωτο χερι; :p
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Βρε συ Nena ακου να σου πω.
Περυσι 10 μερες Λονδινο, χιονιζε τις 7. Κανενα απολυτως προβλημα, μη σου πω οτι μου αρεσε περισσοτερο μιας που δεν περιμενα να το δω χιονισμενο.
Και το χιονι στην εκδρομη σου θα σου δωσει μια ξεχωριστη νοτα. Εκτος αν χιονισει τοσο πολυ που δεν μπορει να κινηθει κανενα μεσο.
Οποτε μη σκας και μην αγχωνεσαι καθολου, ειτε με χιονι ειτε χωρις χιονι.
 

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
470
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
χμ κ γω περσι στο Λονδινο λιγο ελειψε να μη γινει η πτηση λογω χιονιου κ επαθα ψυχολογικο τραυμα λεμε :)
το προβλημα ειναι οτι δεν εκλεισα το γυρνα πισω ελλαδιτσα οποτε θα παρω διπλη πτηση για να γυρισω..αρα αν κατσει στραβη θα βρεθω στη μεση..
να βαλω ταξιδιωτικη ασφαλιση στοιχιζει 80 ευρω..ενταξει τα βρισκω πολλα..
εξου και το σκασιμο :)
 

chris or

Member
Μηνύματα
176
Likes
81
Επόμενο Ταξίδι
Όσλο
Ταξίδι-Όνειρο
Πεκίνο,Λαπώνια,Μάλτα
με εξοργιζεις νενα....:mad:
 

greco

Member
Μηνύματα
1.147
Likes
3.320
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος Τουρκιας
Στα αξιοθεατα προσθετω το παλατι Ambras στις παρυφες της πολης και το κουκλιστικο χωριο Hall,5 χιλιομετρα μακρια.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.788
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom