Kοινωνικου τουρισμου

xrist0s4

Member
Μηνύματα
10
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Αστυπαλαια
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ταϊλάνδη
Καλησπερα,ξερει κανεις αν ισχυουν ακομα εισητηρια κοινωνικου τουρισμου,αυτα που εδιναν παλια οι ασφαλειες..Δεν ειχα παρει ποτε δεν ξερω κατι!ειμαι νεος ελευθερος επαγκελματιας κ ειμαι ασφαλισμενος στον ΟΑΕΕ τωρα ΕΟΠΥ
 

echo2011

Member
Μηνύματα
2.398
Likes
3.571
Καλησπερα,ξερει κανεις αν ισχυουν ακομα εισητηρια κοινωνικου τουρισμου,αυτα που εδιναν παλια οι ασφαλειες..Δεν ειχα παρει ποτε δεν ξερω κατι!ειμαι νεος ελευθερος επαγκελματιας κ ειμαι ασφαλισμενος στον ΟΑΕΕ τωρα ΕΟΠΥ
Φαντάζομαι ότι ισχύουν ακόμα, εγώ τελευταία φορά εβγαλα το 2012 αλλά δε τα χρησιμοποίησα τελικά. Να θυμάσαι πως εχει αυστηρά εισοδηματικά κριτήρια και πως εκπτωση σε ξενοδοχεία, εισητήρια κτλ δικαιούσαι μια φορά καθε δύο χρονια.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
7.988
Likes
12.053
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ονειρεμένο Ταξίδι
Εκεί
Το τελευταιο προγραμμα "τουρισμος για ολους" του ΕΟΤ ληγει στις 31/5/2013.

Περα απο το προγραμμα της ΛΑΕ/ΟΓΑ που οι αιτησεις ηδη τρεχουν, το υπουργειο ανακοινωσε νεο προγραμμα 6ημερων διακοπων κοινωνικου τουρισμου μεσω του νεου ΟΑΕΔ για 100.000 δικαιουχους που θα ξεκινησει απο 1η Σεπτεμβριου. Ακομη δεν εχει βγει προσκληση ουτε καν για τους επαγγελματιες. Δεν γνωριζω ποιοι θα ειναι οι δικαιουχοι αλλα πιθανολογω οι ιδιοι με αυτους του προγραμματοςτης Εργατικης Εστιας.

Για το προγραμμα του ΕΟΤ λοιπον δεν εχει βγει ακομα ανακοινωση αλλα ισως βγει κατα τον Ιουλιο, οπως περυσι.
 

xrist0s4

Member
Μηνύματα
10
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Αστυπαλαια
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ταϊλάνδη
Θα το ψαξω κ εγω το θεμα αλλα αν ειναι μια φορα τα 2 χρονια θα τα χρησιμοποιησω σε αλλες διακοπες !
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.675
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom