Γαλλία Πληροφορίες για Μασσαλία..

dimistr

Member
Μηνύματα
169
Likes
60
καλημέρα σε όλους σας!!!!
να μαι πάλι!!! ετοιμάζω ταξιδάκι αστραπή (3ημερες) γτ χρόνος δεν υπάρχει..... σκέφτομαι για Μασσαλία μιας κ έχει απευθείας απο Xανια η φίλη μου η ryanair ..... καμια γνωμη????
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.336
Likes
14.193
εχεις παει??? να μου δωσεις καμια πληροφορια???
Αφορμή και ερέθισμα για το ταξίδι μου ήταν το πολύ καλό οδοιπορικό του @taver.

https://www.travelstories.gr/community/threads/bouillabaisse-στη-Μασσαλία.18086/?chapter=10
Εγώ και λόγω ρυθμού σε 3 μέρες έκανα λίγο παραπάνω από τα μισά..Αλλά πιστεύω ότι πήρα μια καλή γεύση,με δεδομένο τις λίγες μέρες.
 

dimistr

Member
Μηνύματα
169
Likes
60
Αφορμή και ερέθισμα για το ταξίδι μου ήταν το πολύ καλό οδοιπορικό του @taver.

https://www.travelstories.gr/community/threads/bouillabaisse-στη-Μασσαλία.18086/?chapter=10
Εγώ και λόγω ρυθμού σε 3 μέρες έκανα λίγο παραπάνω από τα μισά..Αλλά πιστεύω ότι πήρα μια καλή γεύση,με δεδομένο τις λίγες μέρες.
ναι!!!! κ εγω αυτην την ιστορια διαβασα!!!!λογω των λιγων ημερων κ επειδη με τον συζηγο δεν ειμαστε κ τοσο φαν του μουσειου σκεφτομαι να τα περιορισω εντελως.......ειχες ψαξει κ αλλου???? ταδιδιοτικο οδηγο δεν βρηκα καπου....θα φτιαξω κλασικα.....περιμενα ομως λιγο περισσοτερη οργανωση!!!!
 

dimistr

Member
Μηνύματα
169
Likes
60
μεγαλη πολη ειναι.... ταξιδιωτικο οδηγο πουθενα....τοπ 10....κατι......με το ζορι βρηκα 2,3 site για να φτιαξω εναν δικο μου.... κανεις δεν θελει να παει διακοπες εκει.....??
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.336
Likes
14.193
μεγαλη πολη ειναι.... ταξιδιωτικο οδηγο πουθενα....τοπ 10....κατι......με το ζορι βρηκα 2,3 site για να φτιαξω εναν δικο μου.... κανεις δεν θελει να παει διακοπες εκει.....??
Το LP έχει αρκετά θέματα.Και επίσης έχει αναφορές σε 2-3 βιβλία του αλλά δεν ξέρω αν αξίζει να πάρεις ένα μόνον για την Μασσαλία που σε ενδιαφέρει τώρα.
 

dimistr

Member
Μηνύματα
169
Likes
60
Το LP έχει αρκετά θέματα.Και επίσης έχει αναφορές σε 2-3 βιβλία του αλλά δεν ξέρω αν αξίζει να πάρεις ένα μόνον για την Μασσαλία που σε ενδιαφέρει τώρα.
εννοεις το lonely planet???δεν σκεφτηκα να ψαξω....
ειδα κ εγω αναφορες σε βιβλια για την προβηγκια...αλλα δεν αξιζει οχι....
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.552
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
εννοεις το lonely planet???δεν σκεφτηκα να ψαξω....
ειδα κ εγω αναφορες σε βιβλια για την προβηγκια...αλλα δεν αξιζει οχι....
Υπάρχουν και τα ebooks, για πιο οικονομικά, από τα οποία μπορείς να αγοράσεις ακόμα και μεμονωμένα κεφάλαια.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.110
Μηνύματα
880.630
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom