Meridiana

greco

Member
Μηνύματα
1.147
Likes
3.320
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος Τουρκιας
Eιδα ενα post του συμφορουμιτη samion σε αλλο thread που γραφει οτι η meridiana δεν εχει επιβεβαιωσει τις πτησεις για Ναπολη για την ανοιξη του 2015.Πως εκλεισα εγω πριν μια εβδομαδα για 3 με 10 Απριλιου με την εταιρεια?Τωρα βεβαια που ξανακοιταξα στο site τους βγαζει τη συγκεκριμενη πτηση μη διαθεσιμη η πληρη.Τι συμβαινει δηλαδη?
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.034
Eιδα ενα post του συμφορουμιτη samion σε αλλο thread που γραφει οτι η meridiana δεν εχει επιβεβαιωσει τις πτησεις για Ναπολη για την ανοιξη του 2015.Πως εκλεισα εγω πριν μια εβδομαδα για 3 με 10 Απριλιου με την εταιρεια?Τωρα βεβαια που ξανακοιταξα στο site τους βγαζει τη συγκεκριμενη πτηση μη διαθεσιμη η πληρη.Τι συμβαινει δηλαδη?
Για παρε τηλεφωνο....
Αυτος ειναι ο αντιπροσωπος τους στην Αθηνα...
http://www.gtp.gr/TDirectoryDetails.asp?ID=10552
το ειδα εδω που καναν ανακοινωση για ανοιγμα της γραμμης
http://news.gtp.gr/2014/02/03/meridiana-announces-new-athens-naples-flight/
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.360
Likes
9.285
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
H meridiana δεν ειναι του ανταγωνισμου. Οπου υπαρχει φευγει. Με Αιγαιου κ ευκολη μαζι? Αδυνατον...θα ετοιμαζα το plan b αν ειχα κλεισει μαζι τους...
 
Last edited by a moderator:

greco

Member
Μηνύματα
1.147
Likes
3.320
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος Τουρκιας
Ευχαριστω και την karfitsa για τα τηλεφωνα και τον samion για τη συμβουλη,οντως τα εισιτηρια εχουν ακυρωθει και προωθηθηκε η διαδικασια του refund.Oποτε samion κι εγω προωθω plan b:)
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.998
Likes
40.896
Ευκολάκι το plan B. Με πτήσεις της easyjet και 40% έκπτωση στους προορισμούς της Aegean για Πάσχα από σήμερα, πάλι καλά να λες!
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.998
Likes
40.896
Α! Μόνο την easyjet τσέκαρα για Πάσχα! Θαμπώθηκα κι από τις ελκυστικότατες τιμές κι εκεί έγινε το λάθος...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.164
Μηνύματα
882.630
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
Τonia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom