ΗΠΑ New York κ το όνειρο μου έγινε πραγματικότητα!!

JOANNOULA

Member
Μηνύματα
14
Likes
0
Καλησπερα! Οργανωνω και εγω ενα ταξιδι στην νεα υορκη για 10 μερες και διαβαζω την ιστορια σου και ταξιδευω μεσα απο αυτη! Ειναι πολυ ωραια κ βοηθητικη! Αυτο που θα ηθελα να σε ρωτισω ειναι εαν το explorer pass αξιζει τον κοπο και τα λεφτα του. Σκεφτομαι να παρω αυτο των 10 attractions. Σου δινει την δυνατοτητα να περιμενεις εστω και λιγο λιγοτερη ωρα απο ολους τους υπολοιπους; Εχω ακουσει για τεραστιες ουρες σε πολλα αξιοθεατα.
Ευχαριστω πολυ!
 

thalia tsif

Member
Μηνύματα
584
Likes
1.944
Η explorer pass μας γλύτωσε κ πόλλα λεφτά κ χρόνο..μπορείς να πάρεις κ των 7 μιας κ καποια ήταν περιττά..τα αναφέρω .σε κάποια όπως το ,the ride έκλεισες ώρα στάνταρ εσύ..πουθενά δεν συναντήσαμε ουρές ...
 

aspa

Member
Μηνύματα
580
Likes
1.561
Επόμενο Ταξίδι
Κολομβία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γυρος του κοσμου
Καλησπερα! Οργανωνω και εγω ενα ταξιδι στην νεα υορκη για 10 μερες και διαβαζω την ιστορια σου και ταξιδευω μεσα απο αυτη! Ειναι πολυ ωραια κ βοηθητικη! Αυτο που θα ηθελα να σε ρωτισω ειναι εαν το explorer pass αξιζει τον κοπο και τα λεφτα του. Σκεφτομαι να παρω αυτο των 10 attractions. Σου δινει την δυνατοτητα να περιμενεις εστω και λιγο λιγοτερη ωρα απο ολους τους υπολοιπους; Εχω ακουσει για τεραστιες ουρες σε πολλα αξιοθεατα.
Ευχαριστω πολυ!
Καλησπέρα κοίταξε και τις ημέρες που τα μουσεία έχουν δωρεάν είσοδο. Εμάς μας βόλεψε πολύ.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.576
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom