Party 7 χρόνια travelstories με άρωμα Ιταλικό

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Italitsa

Member
Μηνύματα
840
Likes
915
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Ακρως ιταλική βραδιά (με limoncello από vickokka), την 21η Σεπτεμβρίου, ημέρα Παρασκευή, στο Soulatso Cafe, Φωκίωνος Νεγρη 34, Κυψέλη.Κατά τις 21:00

ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΩΝ ΕΔΩ:
7 Χρόνια TravelStories - Party 21/09/2012- Συμμετοχές


Parking:
Για όσους έρθουν με αυτοκίνητο υπάρχει ενα παρκινγκ στην οδό Αγαθουπόλεως με 5 ευρω, επίσης υπάρχει άλλο ένα επί της Θηρας και Πατησίων δίπλα στην ΔΕΗ(είσοδο και απο Μηθύμνης) και ακόμα ένα επι της Αγίου Μελετίου στο ύψος της Δημοτικής Αγοράς


Ξανανοίγω το θέμα με όλο το θάρρος και παρά τους δισταγμούς μου λόγω της νέας άφιξής μου στην παρέα σας γιατί, όπως είπα και στον φίλο Samion, στο φόρουμ ήρθα για να μείνω!! Αυτό συνεπάγεται ότι θα ήθελα πολύ να σας γνωρίσω (όσους φυσικά είναι δυνατόν γιατί είμαστε και διασκορπισμένοι σε όλη την Ελλάδα) γιατί η κοινή μας πορεία προβλέπεται μεγάλη και είναι πιο όμορφο να ξέρουμε κάθε φορά τα πρόσωπα στα οποία απευθυνόμαστε, no?? Και μην ξεχνάτε ότι η αγάπη μας για την Ιταλία είναι μια ανεξάντλητη πηγή συζητήσεων...:D

Λοιπόν η πρόταση έπεσε στο τραπέζι και όσοι πιστοί προσέλθετε!!

Τώρα για τα διαδικαστικά (μέρος, ημερομηνία) θα παρακαλούσα για την πολύτιμη αρωγή όσων έχετε ήδη πραγματοποιήσει συναντήσεις...
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.360
Likes
9.285
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
ο επιτυχημένος με την τεράστια πείρα XRISTOS71 ας πάρει θέση...
 

papastef

Member
Μηνύματα
37
Likes
22
Επόμενο Ταξίδι
ψήνεται...
Ταξίδι-Όνειρο
Λατ. Αμερική, Β. Πόλος
γιατί η κοινή μας πορεία προβλέπεται μεγάλη και είναι πιο όμορφο να ξέρουμε κάθε φορά τα πρόσωπα στα οποία απευθυνόμαστε
συμφωνώ απολύτως


Υ.Γ είμαι νέος στο forum, δεν ξέρω τι λένε και οι παλαιότεροι (όχι από σεβασμό :rolleyes:, αλλά μήπως βαριούνται τις συναντήσεις;)
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.038
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Υπάρχουν και ευκολότεροι τρόποι συνάντησης ή καλύτερα τηλεσυνάντησης πχ Skype/FB κτλ.
 

papastef

Member
Μηνύματα
37
Likes
22
Επόμενο Ταξίδι
ψήνεται...
Ταξίδι-Όνειρο
Λατ. Αμερική, Β. Πόλος
Να μην ξεκολλήσουμε λίγο από τους υπολογιστές μας;
 

CaveTravel

Member
Μηνύματα
102
Likes
44
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελώνη
Ταξίδι-Όνειρο
Περου-Χιλη
Υπάρχουν και ευκολότεροι τρόποι συνάντησης ή καλύτερα τηλεσυνάντησης πχ Skype/FB κτλ.

Και πως θα δοκιμάσεις panettone από τα χέρια της italitsas?
Μέσω Skype?:lol:
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.698
Likes
6.299
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
Ξανανοίγω το θέμα με όλο το θάρρος και παρά τους δισταγμούς μου λόγω της νέας άφιξής μου στην παρέα σας γιατί, όπως είπα και στον φίλο Samion, στο φόρουμ ήρθα για να μείνω!! Αυτό συνεπάγεται ότι θα ήθελα πολύ να σας γνωρίσω (όσους φυσικά είναι δυνατόν γιατί είμαστε και διασκορπισμένοι σε όλη την Ελλάδα) γιατί η κοινή μας πορεία προβλέπεται μεγάλη και είναι πιο όμορφο να ξέρουμε κάθε φορά τα πρόσωπα στα οποία απευθυνόμαστε, no?? Και μην ξεχνάτε ότι η αγάπη μας για την Ιταλία είναι μια ανεξάντλητη πηγή συζητήσεων...:D

και οι υπόλοιποι να μη σε γνωρίσουμε που μας τα λες τόσο όμορφα;;;;;
 

Italitsa

Member
Μηνύματα
840
Likes
915
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
και οι υπόλοιποι να μη σε γνωρίσουμε που μας τα λες τόσο όμορφα;;;;;
Για τέτοιες εξαιρετικές περιπτώσεις εκτός Αθηνών υπάρχουν πάντα και οι τρόποι που ανέφερε ο North66!! Καλή διάθεση να υπάρχει!!:)
 

iopa22

Member
Μηνύματα
209
Likes
176
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Λας Βεγκας-Νορβηγια
Υπολογιστε και μενα για συναντηση αν αυτη γινει στην Αθηνα.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.166
Μηνύματα
882.744
Μέλη
38.880
Νεότερο μέλος
Adamamdia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom