Ιταλία Photo review.. "Μια άλλη Ρώμη"

thimios8663

Member
Μηνύματα
434
Likes
126
Επόμενο Ταξίδι
Ρουμανία-Σερβία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ινδία
Mια αλλη Ρωμη λοιπον,οπως λεει και ο τιτλος..Μια Ρωμη που σιγουρα η πλειοψηφια απο εσας που τωρα διαβαζετε αυτη την ιστορια,γιατι περι ιστροριας προκειται,την εχετε επισκεφτει..Μια Ρωμη ομορφη,βροχερη,ηλιολουστη,καλοκαιρινη,χειμονιατικη..Θα ρωτησει κανεις,μα καλα ποσο καιρο ησουν εκει!? Μολις 3 μερες..Και ναι τα ειδα ολα αυτα!Δεν θα μιλησω ουτε για πολυτελη εστιατορεια(γιατι δεν τα εψαξα..),ουτε για μπαρακια για ατελειωτο ποτο και ξεφρενους χορους,γιατι δεν τα βρηκα,ουτε για κεντρικα ξενοδοχεια..Θα αφησω ομως καποιες φωτογραφιες να μιλησουν για οσα περιγραφω παραπανω,για μια πολη γεματη εκπληξεις..Ανθρωπους,μνημεια,δρομους..Μια πολη οπως την ειδα εγω αυτες τις 3 μερες..

ΥΓ:Αυτο το post ανοιξε για 2 λογους,ο δευτερος ειναι για να θυμηθειτε πολλοι απο εσας μερη που σας εχουν λειψει,η που προκειται πολυ συντομα να ξανασυναντησετε..Ευχομαι να το απολαυσετε και να μην σας πεσει πολυ μαυρο :xmas_cool:













Αυτο ηταν..Ελπιζω να μην κοιμηθηκε κανεις :xmas_rolleyes::xmas_rolleyes::xmas_rolleyes:

Καλες Γιορτες!
 

Attachments

Dorotija

Member
Μηνύματα
1.297
Likes
701
Επόμενο Ταξίδι
Να είναι η Κρακοβία?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Yemen
Απαπα... έχετε βαλθεί να με ξεκάνετε τελευταία όλοι με τη Ρώμη! Μου φαίνεται είναι μέρος οργανωμένου σχεδίου. Υπό Κ.Σ. ΔΕΝ θα το διάβαζα αλλά είδα τις φωτό και λύγισα. Ποτέ δεν μπορώ να αντισταθώ στο αγαπημένο μου ασπρόμαυρο..

Λοιπόν είναι εκπληκτικές οι φωτογραφίες σου. Συγχαρητήρια! Δύο μάλιστα από αυτές (ποιές άραγε?) μου έφεραν στο νου κάτι από Kertesz.. (Προσοχή: ΤΕΡΑΣΤΙΟ κοπλιμέντο!!!) Μπράβο και πάλι μπράβο σου...!

ΥΓ> Ζήλεψα τώρα.. μήπως να ξεσκονίσω λίγο την παλιά μου praktica? :xmas_rolleyes:
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.289
Δεν κοιμηθηκα καθολου με τις φωτογραφιες, μου αρεσει πολυ η '' Ρωμη'' σου! Και γω τρελαινομαι με την ασπρομαυρη φωτογραφια!
 

thimios8663

Member
Μηνύματα
434
Likes
126
Επόμενο Ταξίδι
Ρουμανία-Σερβία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ινδία
Λοιπόν είναι εκπληκτικές οι φωτογραφίες σου. Συγχαρητήρια! Δύο μάλιστα από αυτές (ποιές άραγε?) μου έφεραν στο νου κάτι από Kertesz.. (Προσοχή: ΤΕΡΑΣΤΙΟ κοπλιμέντο!!!)
Aγαπημενος..Και μεγαλος..
ΥΓ> Ζήλεψα τώρα.. μήπως να ξεσκονίσω λίγο την παλιά μου praktica? :xmas_rolleyes:
Κακως την εχεις αφησει στις σκονες,κακως..

Σας ευχαριστω..
 

Dorotija

Member
Μηνύματα
1.297
Likes
701
Επόμενο Ταξίδι
Να είναι η Κρακοβία?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Yemen
Αναρωτιέμαι ποιός είναι ο πρώτος λόγος.. ;)
 

joela

Member
Μηνύματα
351
Likes
149
Επόμενο Ταξίδι
ΠΕΡΟΥ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ο γύρος του κόσμου!!!!!
ΑΑΑΑΑΑχχχχχχχ!!!!!! Τέλεια.....και η Ρώμη και οι φώτο.Ανυπομονώ τόσο να φτάσει ο Φλεβάρης.......
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.191
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΙΑΠΩΝΙΑ
Θύμιο κι εμείς:xmas_wink:γράψαμε ιστορίες για Ρώμη αλλά η δική σου είναι ιδιαίτερη!!όχι μόνο δεν κοιμήθηκα αλλά απόλαυσα τις φωτογραφίες σου από την λατρεμένη πόλη,φωτο..επαγγελματία θα έλεγα:xmas_wink:
 

NTINA

Member
Μηνύματα
820
Likes
146
Επόμενο Ταξίδι
Άγραφα
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γουατεμάλα
Θύμιο με τόσο όμορφες και διαφορετικές φωτογραφίες,
με αποσυντόνησες από την δουλειά μου:xmas_wink:
ένα διαλειματάκι είπα να κάνω και κόλλησα.
 
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ονειρεμένο Ταξίδι
...Ιθάκη...
Θα συμφωνήσω με τις προλαλήσαντες πως οι φωτογραφίες είναι πολύ ατμοσφαιρικές και μεταφέρουν το ιδιαίτερο κλίμα της Ρώμης, είχα πάει πριν από ένα μήνα και του την θύμισες πολύ όμορφα, σε ευχαριστώ.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.753
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom