Postαρετε την καλύτερη σας ταξιδιωτική φωτό

8avos

Member
Μηνύματα
650
Likes
6.355
Καλά Χριστούγεννα σε ολο τον κόσμο,υγεια και πολλά ταξίδια εύχομαι.

Υπάρχουν πολλά θεματα με φωτογραφίες, αυτό όμως είναι για ορισμένες που μας έχουν μεινει ανεξιτηλες και πολλές φορες γι αυτήν την εικόνα ειμαστε ικανοί να ξαναεπιστρεψουμε στον προορισμό αυτό.

Μια εικόνα ανά ποστ είναι αρκετή θεωρω.

Ας κανω εγώ την αρχή με μια εικόνα που μου χει καρφωθει καιρό (χρόνια) ως μια απ τις πιο ιδιαίτερες.

Νουακσοτ-Μαυριτανια-Αφρικη

LRM_EXPORT_13165887007006_20181202_182603498.jpeg
 

8avos

Member
Μηνύματα
650
Likes
6.355
Εξαιρετικές φωτογραφίες!

Sassenach: μου άρεσε το φεγγάρι που φαίνεται πάνω δεξιά καθώς και τα χρώματα του σούρουπου στο κάστρο, δεν ξέρω αν σ βγήκε τυχαία...:haha:

SotirisV : θυμίζει κάτι εικόνες από Άρη η φωτογραφία σου.

Panius: αντίστοιχο σοκάκι έχουμε και στο χωριό μου αλλά όχι τόσο χρώμα εξωτερικά των σπιτιών:bleh:
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.077
Likes
20.118
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γη του Πυρός
Sassenach: μου άρεσε το φεγγάρι που φαίνεται πάνω δεξιά καθώς και τα χρώματα του σούρουπου στο κάστρο, δεν ξέρω αν σ βγήκε τυχαία...:haha:
Δεν ξέρω τι εννοείς τυχαία, αλλά αφού το είχα δει εσωτερικά το κάστρο, γυρνώντας για να μπούμε στη πόλη ξανά, όταν είδα το κάστρο από αυτή την οπτική πλευρά "έμεινα"......το κοιτούσα σαν χανος.....Είναι παραμυθένιο και ήταν στο τελείωμα της μέρας!
Από τα ομορφότερα κάστρα της Ευρώπης και γενικώς αγαπώ Ισπανία!
Είναι η φώτο "μασκότ" αυτού του ταξιδιού! Πιο πολύ και από αυτές του Τολεδου...

Panius: αντίστοιχο σοκάκι έχουμε και στο χωριό μου αλλά όχι τόσο χρώμα εξωτερικά των σπιτιών:bleh:
Σαν τη Σιγκισοαρα δεν υπάρχει άλλη στη Ρουμανία....απλά πανέμορφη!!!! <3
 

8avos

Member
Μηνύματα
650
Likes
6.355
Δεν ξέρω τι εννοείς τυχαία, αλλά αφού το είχα δει εσωτερικά το κάστρο, γυρνώντας για να μπούμε στη πόλη ξανά, όταν είδα το κάστρο από αυτή την οπτική πλευρά "έμεινα"......το κοιτούσα σαν χανος.....Είναι παραμυθένιο και ήταν στο τελείωμα της μέρας!
Από τα ομορφότερα κάστρα της Ευρώπης και γενικώς αγαπώ Ισπανία!
Είναι η φώτο "μασκότ" αυτού του ταξιδιού! Πιο πολύ και από αυτές του Τολεδου...


Σαν τη Σιγκισοαρα δεν υπάρχει άλλη στη Ρουμανία....απλά πανέμορφη!!!! <3
Η Γερμανία επίσης φημίζεται για τα κάστρα της ;)

Η Ευρώπη γενικώς φημίζεται για τα κάστρα της, κάτι που εμένα ναι μεν με εντυπωσιάζει φωτογραφικά αλλά με απωθεί γνωρίζοντας πως χτιζόταν και υπό ποίο όφελος :(
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.688
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom