premium economy

gate7

Member
Μηνύματα
69
Likes
29
καλησπερα σας
σκφετομαι να κανω ενα ταξιδι για νεα υορκη με premium economy (πιθανοτατα της lufthansa λογω μιλιων )
εχεις κανεις εμπειρια απο την συγκεκριμενη κατηγορια θεσης ή ακομα καλυτερα απο την συγκεκριμενη εταιρεια ?
αξιζει ,θεωρειτε , μια τετοια επιλογη

ευχαριστω πολυ
 

taxidiara

Member
Μηνύματα
1.075
Likes
2.491
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΥΡΟΣ Η.Π.Α.
Κοίτα εγώ για εμπειρία δεν έχω να σου πω, οπότε το αφήνω σε άλλους (με ενδιαφέρει κ μένα).

Όμως είσαι σίγουρος ότι μπορεί να γίνει με εξαργύρωση μιλίων για αυτή τη θέση? Αν έχεις μίλια από τη Lufthansa (Miles & more) ίσως και να γίνεται, αλλά με μίλια από τη Miles & Bonus (Star Alliance-μίλια από Aegean) δεν γίνεται γιατί ρώτησα! Μόνο για οικονομική, business & first class. Premium economy δεν υπάρχει πρόβλεψη για εξαργύρωση συγκεκριμένων μιλίων. Και δε ξέρω αν γίνεται και αναβάθμιση..
 

gate7

Member
Μηνύματα
69
Likes
29
οχι οχι εννοω οτι επειδη εχω την miles & bonus θα επιλεξω lufthansa για να παρω και τα μιλια
 

gate7

Member
Μηνύματα
69
Likes
29
παντως με μια γρηγορη αναζητηση που εκανα για lufthansa τα παραπονα ηταν οτι 1)ειχε και μπρος και πισω καθισματα economy (ορισμενα αεροπλανα )
2)ιδιο φαγητο με economy
3) δεν ειχες προτεραιοτητα στην επιβιβαση
 

rena1988

Member
Μηνύματα
294
Likes
139
Επόμενο Ταξίδι
Ζανζιβάρη (11/2021)
Ταξίδι-Όνειρο
Περου
Έχω καθίσει σε premium στην Lufthansa....εεεεεε ετσι και ετσι...το φαγητό ίδιο (χαλια), έχεις λιγο περισσότερο χώρο. Δεν μπορώ να πω οτι ενθουσιάστηκα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.170
Μηνύματα
882.795
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom