QATAR:΄Εκπτωση έως 50%-Πρόσθετη έκπτωση 10% για on line κράτηση

fotast

Member
Μηνύματα
9.336
Likes
14.199
Ξεκινήστε ένα αξέχαστο ταξίδι στους πιο απίστευτους προορισμούς του κόσμου με τις μοναδικές προσφορές μας.

Κάντε κράτηση έως τις 7 Μαρτίου 2018 και εξοικονομήστε έως και 50% στην Οικονομική και Διακεκριμένη Θέση για ταξίδια μέχρι 20 Φεβρουαρίου 2019.

Ταξιδεύοντας με την Καλύτερη Αεροπορική του Κόσμου*, μπορείτε να ανακαλύψετε περισσότερους από 150 προορισμούς και να εξερευνήσετε αναρίθμητα θαύματα σε όλο τον κόσμο.


*Απολαύστε επιπλέον έκπτωση 10% όταν κάνετε online κράτηση στην Οικονομική ή Διακεκριμένη Θέση στο qatarairways.com έως τις 7 Μαρτίου 2018, χρησιμοποιώντας τον κωδικό προσφοράς QRSUBSCRIBER

https://www.qatarairways.com/en-gr/offers/breathtaking-experiences.html?cid=EMGR840410

***Δεν έχω κάνει καμιά αναζήτηση και δεν ξέρω τις προϋποθέσεις που ισχύει το 50%.
 

North66

Member
Μηνύματα
4.297
Likes
5.032
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γροιλανδία
Το €671 r/t για Ντόχα είναι με την έκπτωση του 50% στο ναύλο; Δηλαδή πόσο ήταν πριν την έκπτωση;
 

mariagl

Member
Μηνύματα
844
Likes
648
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αυστραλία
Τα βλεπεις και χαιρεσαι, και πας να κανεις μια αναζήτηση και ξενερωνεις τελειως....
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.336
Likes
14.199
Τα βλεπεις και χαιρεσαι, και πας να κανεις μια αναζήτηση και ξενερωνεις τελειως....
Άλλη φορά θα πρέπει να βάζουμε αστεράκια ή ερωτηματικό στον τίτλο..:haha:

Γιατί πραγματικά φαινόταν πολύ καλό για να είναι και αληθινό...΄Αν κάποιος βρει καμιά καλή τιμή ας ενημερώσει.
 

mariagl

Member
Μηνύματα
844
Likes
648
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αυστραλία
Αθηνα-Σιγκαπουρη τυχαιες ημερομηνιες 20-27 Οκτωβριου 484€. Χρησιμοποιωντας τον κωδικο προσφορας πριν μερες το εδινε 574€. Αλλα ο Οκτώβρης ειναι πολυ μακρια:(
 

vickokka

Member
Μηνύματα
1.235
Likes
1.931
Ονειρεμένο Ταξίδι
παντου
Γεια σας,ήθελα να ρωτησω αν κάποιος ξέρει, κάθε πότε βγάζει προσφορές η Qatar ή η Emirates. Θέλω εισιτήρια για φθινόπωρο,να τα βγάλω ή να περιμενω?
 

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.424
Likes
4.409
H Qatar τις 2 προηγούμενες χρονιές (2016 και 2017) είχε βγάλει πολύ καλές προσφορές τον Ιανουάριο. Την ίδια περίοδο έβγαλε και φέτος (Ιαν.2018), αλλά δεν ήταν αντίστοιχες των περσινών και προπέρσινων (τουλάχιστον από Ελλάδα). Υπάρχουν τα ειδικά θέματα αν θέλεις λεπτομέρειες.
Κατά καιρούς βγάζει στοχευμένες προσφορές-εκπτώσεις για συγκεκριμένα αεροδρόμια, αλλά συνήθως όχι κάτι συγκλονιστικό.
Για φθινόπωρο αν σε βολεύουν οι ημερομηνίες και οι τιμές είναι εντός του budget σου, θα έλεγα να τα κλείσεις από τώρα.
Για Emirates δεν έχω άποψη
 

vickokka

Member
Μηνύματα
1.235
Likes
1.931
Ονειρεμένο Ταξίδι
παντου
H Qatar τις 2 προηγούμενες χρονιές (2016 και 2017) είχε βγάλει πολύ καλές προσφορές τον Ιανουάριο. Την ίδια περίοδο έβγαλε και φέτος (Ιαν.2018), αλλά δεν ήταν αντίστοιχες των περσινών και προπέρσινων (τουλάχιστον από Ελλάδα). Υπάρχουν τα ειδικά θέματα αν θέλεις λεπτομέρειες.
Κατά καιρούς βγάζει στοχευμένες προσφορές-εκπτώσεις για συγκεκριμένα αεροδρόμια, αλλά συνήθως όχι κάτι συγκλονιστικό.
Για φθινόπωρο αν σε βολεύουν οι ημερομηνίες και οι τιμές είναι εντός του budget σου, θα έλεγα να τα κλείσεις από τώρα.
Για Emirates δεν έχω άποψη
Ευχαριστώ πολυ
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.688
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom