ΗΠΑ Road Trip στις ΗΠΑ(ταξίδι του μέλιτος 10 χρόνια μετά)

Makis77

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Καλησπέρα σε όλους. Παρακολουθώ καιρό ως επισκέπτης το forum κ επιτέλους ήρθε η ώρα να ανοίξω κ εγώ το δικό μου θέμα.

Μετά από 10 χρόνια έγγαμου βίου θέλουμε με την γυναίκα μου να κάνουμε το ταξίδι του μέλιτος που δεν είχαμε καταφέρει να πραγματοποιήσουμε τότε. Καθώς κ στους 2 αρέσει η περιπέτεια κ τα road trip σκέφτηκα ότι θα ήταν υπέροχο να κάναμε ένα ταξίδι στις ΗΠΑ όπου θα νοικιάσουμε ένα αυτοκίνητο κ θα κάνουμε ένα 10μερο road trip.

Περιμένω με αγωνία κ χαρά τις προτάσεις σας :)

υγ: Η έμπνευση του road trip ήρθε από το βιβλίο on the road του Jack Kerouac
 

kon

Member
Μηνύματα
5
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
ΠΟΛΩΝΙΑ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΚΟΥΒΑ
Καλησπέρα
Δε ξέρω αν τελικά κανονίσατε το ταξίδι σας. Πρόσφατα έκανα την διαδρομή 66 από Σικάγο μέχρι Λος Άντζελες. Την προτείνω ανεπιφύλακτα. Αν έφταναν οι μέρες ήθελα να φτάσουμε μέχρι Σαν Φρανσίσκο. Ίσως άλλη φορά.
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.083
Likes
23.657
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Καναδάς
Καλησπέρα
Δε ξέρω αν τελικά κανονίσατε το ταξίδι σας. Πρόσφατα έκανα την διαδρομή 66 από Σικάγο μέχρι Λος Άντζελες. Την προτείνω ανεπιφύλακτα. Αν έφταναν οι μέρες ήθελα να φτάσουμε μέχρι Σαν Φρανσίσκο. Ίσως άλλη φορά.
Περιμένουμε ταξιδιωτική ιστορία.
 

buffon85

Member
Μηνύματα
594
Likes
1.559
Επόμενο Ταξίδι
Κολομβία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Χιλή, Ιαπωνία, Αμερική

chris7

Member
Μηνύματα
3.083
Likes
23.657
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Καναδάς
μπες και στις ταξιδιωτικες ιστοριες να διαβασεις και να παρεις ιδεες.
αυτη εδω ειναι απο τις αγαπημενες μου ιστοριες
https://www.travelstories.gr/community/threads/Ηνωμένες-Πολιτείες-Ταξίδι-δρόμου.53495/
Αυτήν και αρκετές άλλες τις έχω διαβάσει. Απλά μια επιπλέον δεν θα ήταν άσχημα να διαβάσουμε. :)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.108
Μηνύματα
880.540
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom